Oviesse - непрекъснато ходя, пък нищо не мога да си избера...

  • 5 827
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 847
От Овиес купувам дрехи за подаръци на майка ми и баща ми - има много подходящи за тях неща и са доволни като качество.

За Стела съм купила един анцунг, хубав е, не е мръднал. Друго не съм й харесвала кой знае колко, без намаление хич не са толкова евтини, гледах скоро трикотажна блузка с дълъг ръкав за 21 лв., ами то по-добре Бенетон...

За себе си купувам чорапогащници и аксесоари за коса, с една дума ластички Mr. Green А, и една пижамка си купих, хубава е, харесва ми много.

# 16
  • Мнения: 4 784
Аз от там съм купувала не само на детето дрехи, а и на себе си. То не може без забележки, но всичко според цената -тази блуза, с която мислех че съм на далавера, поизбеля, ама тя и цената и беше такава. Другата, за която се поохарчих си я нося доста успешно без забележки.

# 17
  • Мнения: 653
засега само детски дрешки съм купувала от там
блуза и комплект анцунг - на една и съща цена и съответно качеството е различно
блузката не е мръднала, докато анцунгът вече е раздърпан и избелял, ама за вкъщи става

има и качествени неща и не толкова , според моя опит

# 18
  • Мнения: 1 426
качеството е ужасно, много бързо избеляват и се развалят щампите, купувала съм детско и за мен и съм много разочарована, вече не ходя там, а на детско бельо (потници, тениски които са с много високо бие) пише "произведено в българия" едно към едно са с същите по останалите магазини на половин цена.

# 19
  • Мнения: 2 197
Отидох един единствен път и останах силно разочарована. Абсолютно нищо не ми хареса. Всички дрехи ми седяха като от магазин втора употреба. Чаках 30 минути да се появи продавачка, за да я попитам дали има и други размери. Накрая ми се появи с детенцето си. Нямам нищо против някоя продавачка да си гледа детето в магазина, но не и там, където едно чорапче е 20 лева. А и принципно не е коректно. Освен тази продавачка друга не видях. Не мисля друг път да отида пак.

# 20
  • Мнения: 3 153
Пазарувам от там главно подаръци за детски рождени дни, но на нас рядко харесвам нещо. Иначе детски момичешки хубави нещица има понякога.

# 21
Бях купувала на малката ританки от там и не повторих. Ластика се разтегна за едно пране и толкова - даже не ги носи защото нямаше как да и седят обути. А за дамските неща - мисля че прекаляват с цените  Naughty въобще не са за това ценово позицониране според мен / а и според един приятел който се занимава с отдаване на молове т.е. има професионален поглед върху нещата  Crazy /

# 22
  • Мнения: 454
Първо по темата - като нищо не ти харесва спри да ходиш. Аз така направих. Колкото до качеството - нямам думи. Лятото си купих един син панталон и след нялко изпирания стана много по светъл отколкото го купих. За мен магазина не струва и вече изобщо не си губя времето да влизам там. В Сити Центъра има много по-хубави магазини.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
Редовно ходя да зяпам,но мноого рядко купувам от там.Все нещо не ми харесва Sad
Последния път харесах един анцунг гледах го,гледах го и го върнах.После пак отидох и го взех и какво да видя той с дефект при шиенето на единия крачол.Добре,че му се чудих толкова та го видях и го върнах Simple Smile
Иначе за мен бельо съм си купувала от там и съм доволна.

# 24
  • Мнения: 324
Аз купувам от Oviesse.  Доволна съм от повечето неща. Но на много от дрехите пише, че са произведени в Китай и не мисля, че са по-качествени от българските.

# 25
  • Мнения: X
И аз ходих доста пъти и все не мога да си харесам нищо в този магазин.  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 108
аз от там си купих чадър декември.Засега съм доволна.
Купих си черна блуза,плътна.И тя е супер.За сестра ми една блузка детска на спондж Боб.И нея я скъсахме от пране и нищо й няма
От Италия имам тениска и тя е супер .
Ама явно съм късметлийка   Mr. Green

# 27
  • Мнения: 93
А за дамските неща - мисля че прекаляват с цените  Naughty въобще не са за това ценово позицониране според мен / а и според един приятел който се занимава с отдаване на молове т.е. има професионален поглед върху нещата  Crazy /

Извинявай, но аз се занимавам с маркетинг, и от опит знам, че хората, които се занимават с отдаване на молове не се занимават с ценово позициониране на марки, просто не са експерти в това, а са продавачи на възможно най-изгодни цени на пространство и създаване на атрактивен тенант микс, който ще привлича клиенти. Просто ей така малко професионално мнение, не се засягай  Hug
Качеството на нещата, които все пак успях да си взема е доста добро за цените си. Взимала съм двойно по-лошо качество на двойно по-високи цени от уж маркови магазини. Пък ако си мислите, че известните маркови дрехи не ги шият в Малайзия, Тайван и Филипините дълбоко се лъжете... Така че Oviesse предлага съвсем точно стойност за парите, които ни искат - в повечето случаи покупките са изгодни, а за прането и дрехите... имах една блуза от Англия, около 80 паунда ( подарък, някаква много смахната английска марка на чудовищна според мен цена ) - стана на парцал в пералнята ми след едно изпиране, не и улучих точната програма ли, не трябваше хич да я пера ли не знам, така че за разпаднали се дрехи в пералня аз лично първо виня себе си след тоя случай  Rolling Eyes
Просто щеше да е хубаво повечко хора да имаше там да обръщат внимание на клиентите като мен, на които стила на Oviesse им харесва...

# 28
  • Мнения: 745
Купих на детето обувки от там.В момента са обелени доста,а ги е носил 1 месец.
И на всичкото отгоре са произведени в Китай!!!!!

# 29
  • Мнения: 1 167
Доста детски дрешки съм купила и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт