Данонино магнитчета + размяна

  • 10 417
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 003
Вчера си купих 1 опаковка от 4 млека, нямаше магнитче.
Да добавя - опаковката беше от промоционалните.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 23:09 от Linofrina

# 16
  • Мнения: 678
Когато купувате,гледайте и дали опаковката е от промоционалните,аз срещнах и още отстарите.Ние имаме три букви  И.Д,Е

# 17
  • софия
  • Мнения: 1 745
И на нас онзи ден от Била ни се падна една опаковка с магнит,а другата  Twisted Evil  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 353
Аз досега съм купила само една промоционална опаковка с магнитче, но честно казано въобще не ми е минало през ум, че някой може е взел магнитчето. Вече ще внимавам в картинката  Naughty!

# 19
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Ние си купихме от Билата и даже вътре имаше две магнитчета,ама и двете са еднакви,детето си избира и явно има късмет...цифрата 7 е...

# 20
  • Мнения: 9 814
Че аз всеки ден купувам и до сега не съм открила нито едно. Дори не знаех, че има.Мерси за инфото, вече и аз ще гледам.

# 21
  • Мнения: 1 167
Магнитчето се намира точно под картинката на опаковката- пъхнато е в нещо като джобче. Първия път щях за малко да го изхвърля, защото очаквах да го намеря в самото мляко  Laughing

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 713
Ние попаднахме на две магнитчета - Х и Ю. Но надали ще успеем да съберем азбуката - доста млекца трябва да купим. По изгодно е да си купя направо такъв комплект Laughing

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Уфф, и моята дъщеря е луднала с тези махнитчета. Имаме 4 магнита- 2 цифри и 2 букви. Ако ни се падне повтарящ се ще пиша тук, идеята ми беше хрумнала и на мен за размяна. Ние ги купуваме от квартален малък маркет, но съм досетлива и опипах опаковките преди да ги взема. Но трудно ми се струва наистина да се извадят, мислех си и аз за тези от Данон дали слагат на всички опаковки.

# 24
  • Мнения: 1 393
Вече имаме две букви Р и я разменям за друга.Ако някой е съгласен за трампа да ми пише на лично  Hug

# 25
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
ние имаме два знака " по"  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 393
Ако събирате магнитчетата от млекцата на Данонино и ви се повтарят буквички или цифри може да си ги разменяме тук.Ние имаме вече две букви Р и,ако ако някой е готов на замяна да ми пише лично  Hug

# 27
  • Мнения: 354
И ние имаме магнитчета, вече четири.Всички са букви.Подкрепям идеята за размяна на повтарящи  Peace
Не знам кой и как взема магнитчета, но отваряйки кутийката снощи намерих две    Shocked Зарадвах се естествено  Laughing

# 28
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
И ние имаме магнитчета, вече четири.Всички са букви.Подкрепям идеята за размяна на повтарящи  Peace
Не знам кой и как взема магнитчета, но отваряйки кутийката снощи намерих две    Shocked Зарадвах се естествено  Laughing
Късметлийка Hug

# 29
  • Spain
  • Мнения: 3 750
наистина ли само по едно магнит4е има - е гати и спестовниците от Данон БГ . при нас винаги са по три - лошото е 4е промоцията им трае да кажем само 2 месеца и събираме малко букви (при нас само букви има ,за цифри4ки не бях 4увала ) ! успех на вис4ки със събирането

Общи условия

Активация на акаунт