Отговори
# 285
  • Мнения: X
Ясмина, при Боян Георгиев от Майчин дом май ще раждам.....стига да не ме досрамее да му се обадя, че каквато съм патка..... Embarassed!
 Embarassed Някой ще прави ли нова тема?????

# 286
  • Мнения: 354
ЕЕЕ, Ясмина, поздрави за сатистиката  bouquet
Мъжете владеем за сега Simple Smile
Ритка, успех и да се похвалиш скоро  Peace
Ася, да вметна само, че много добре се справяш!

# 287
  • Мнения: 130
Emma - в теб ни е надеждата за нова тема:) Аз дадох своето предложение за име - please, направи ни новата темичка:)
За срещата ще пиша после., защото сега отивам да ми слушат тонове:
Лека нощ на всички:)

# 288
  • Мнения: 794
Bibobibo днес е родила момиченце, 3750 гр., 51 см. Наложило се е секцио. Други подробности не знам!

Честито на новата мама в отбора!

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 20:39 от asja

# 289
  • Мнения: 371
Честито на Bibobibo, най-после милата доста се измъчи, да и е жива и здрава дъщеричката newsm51
Добре дошла на Ася 20 ще чакаме снимки на малката Оливия Grinning

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 20:40 от ven_j

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 1 262
ЧЕСТИТО НА МАМА БИБОБИБО!!! ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА ЩЕРКАТА И МНОГО ДА ГИ РАДВА!!!  newsm51 newsm51 newsm51

# 291
  • Мнения: 209
За срещата ще пиша после., защото сега отивам да ми слушат тонове:
Лека нощ на всички:)
helenblondy, какво е това среднощно мерене на тонове?  Rolling Eyes Да не би да си се запътила по друг повод към болницата и това да ти е предтекст?  Mr. Green Я си кажи бързо - да стискаме палци!  Hug
asja, ти направо обра точките сред вестителките!   Grinning Вече знам, че като си на линия и си имаме ново бебче  baby_neutral

ЧЕСТИТА ДЕВОЙКА НА МАМА Bibobibo!!!
ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА !!!
 
newsm51 newsm51 newsm51

# 292
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298


  Честита малка госпожица на Bibobibo !!!
  Много хубави мигове и много усмивки ви желая !!! smile3525


  Бързо възстановяване ти желая, след мъките през които мина преди това.
  Но си е заслужавало.

# 293
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито на Bibobibo , много да я радва малката госпожица и бързо възстановяване й пожелавам , че много се измъчи милата   bouquet  bouquet  bouquet
Ася20 добре дошла  Hug Надявам се всичко да е минало добре

# 294
  • Мнения: 23
 newsm51 ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ НА BIBOBIBO И T_ILIEVA! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМИТЕ!  newsm51

Миличката Bibobibo, много се радвам, че най-накрая се е отървала от мъките, ами така де...то бива да мъчат момичето, ама чак пък толкова...  Naughty Браво на нея, ГЕРОЙ!  Hug
ася20 добре дошла отново при нас!  Hug Като имаш повече време пиши как минаха нещата при теб.
Ясмина, браво за страхотните новини от прегледа ти днес!  newsm10 Има защо да си щастлива. Благодаря и за изчерпателната статистиката!  smile3521
Емма хайде слънце, стискаме ти палци и твойто бебче да се появи вече!  Hug Peace

# 295
  • Мнения: 796
Честито на всички мами, родили тези дни! Да са им живи и здрави рожбичките, а майките  бързо да се възстановят!  Grinning Grinning Grinning

Ритка, може би е добре да отидеш до болницата да те погледнат за разкритие Peace Не ми се струва вероятно да ти изтичат водите само при пишкане, ако тръгнат, то ще е и без да пишкаш, но все пак ти зачестяват контракциите, така че по-добре иди да те видят! Успех! Grinning

# 296
  • Мнения: 96
Ехааа още бебета Hug Hug Hug Честито на т_илиева и Бибо!!!!! Толкова се радвам, че Бибо най-накрая е родила и е приключила с родилните мъки Hug

Срещичката беше супер! Радвам се, че се запознахме Peace

Ритка, изтичането на водите е неволево и доколкото знам това е един от начините да ги спипаш, че текат. Ако можеш да стиснеш - не са води. Което обаче не значи да не ходиш към родилното. Според мен чуй се с док на всяка цена Wink

Ясмина, хубави новини при теб. Айде така по мед и масло, дет се вика Wink

Въпрос за Арника Монтана - като ще ми е предизвикано раждането как и кога да пия Арниката? Моля ви отговаряйте спешно ако знаете, че нали утре тръгвам към Шейново Rolling Eyes

Иначе аз стягам багажа Laughing Утре в 10 съм на линия при док. Стискайте палци всичко да мине гладко, бързо и лесно, както онази циганка беше пожелала  Joy

Ще гледам пак да мина за отговори за Арниката. Ако не смогна - ще ви мисля и стискам палци всичко при вас да е 6 Hug Hug

# 297
  • Мнения: 209
Заповядайте мамчета : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282503.msg7113545#msg7113545

Нека да я напълним с много бебоци!

# 298
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА НА МАМА   BIBOBIBO  !!! МНОГО ДА СЛУШКА И ДА ВИ РАДВА !!! ЧЕСТИТО И НА ТАТИТО.... smile3525



Ясминка    чудесна статистика ,благодарим   bouquet
Много добри новини от прегледа - браво.... Grinning
Само ,ако може да ми кажеш при Скочев на частно ли се прегледа?Благодаря предварително Wink


Емма ти да не си следващата варненка с бебче  newsm30?! Стискаме палци и късмет... Two Hearts newsm10

Общи условия

Активация на акаунт