Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 154
Честита дъщеричка Оливия на Ася20   bouquet

На мама бързо възстановяване и скоро да разказва.

Абе днеска сякаш много пусто във форума  newsm78 .Личи си че започнахме да се обебваме  Joy .Хайде вече обебилите сев мами да се завръщат по-бързо ,че форума ще опустее  hahaha

Лека вечер на всички   bouquet

П.С. Добре дошла wesselina  bouquet !!!Напиши си ако искаш кога точно ти е термина и от къде си,че да могат да те напишат на първа страничка(и кое по ред бебче ти е ) Simple Smile

# 31
  • Мнения: 21
Честито на мама Ася за нейната принцеска Оливия newsm51!!!Да расте жива и здрава за радост на мама!!!
Браво,вече си имаме четири бебета за днес!Дали ще има още newsm78???

# 32
  • Мнения: 1
Много ще се радвам и аз да присъствам на първата страница. Термина ми е 12 април и очаквам момченце, което ще ми е първо дете. На 31 години съм. Живея в София и най вероятно ще раждам в 1АГ Св.София. Това да се присъединя към Вас ми дава увереност, че и аз се нареждам между щастливите майки, които са се сдобили или очакват своето априлско бебче.

SUNI_22 благодаря че ми отговори

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
 Добре дошла, wesselina   bouquet Hug  bouquet
Момичета, някой има ли новини от Вера?  Rolling Eyes Стискам палци на нея, Стефинка и Акварел  Praynig

# 34
  • Мнения: 70
Аз наминавам набързо да ви видя какво правите и да не изпусна нещо.

Честито на новите мами ася20 и bbub   bouquet

Добре дошла на новата мама wesselina

vercho, недей така мила. Стискам палци скоро да се запътиш към родилното.

Уф, моите болезнени контракции продължават, но още не са на по-малко от 5-6 минути. Хич не е приятно. Поне да можех да поспя малко и събера сили за раждането, което се надявам да започне скоро. Знам че е хубаво да се разхождам за да помогна на разкритието, но аз се насилвам да лежа и да дремна малко. За последните 48 часа ми се събират 5-6 часа сън. Док все още настоява да си стоя у нас, явно иска разкритието нормално да се получи. Да си пия но-шпато и да чакам.
Оплаках ви се едно хубаво, ама какво да правя, имам чувството че само вие ще ме разберете.
Стискайте палци ако може още тази нощ да се запътя към Шейново.

# 35
  • Мнения: 96
Wesselina, радвам се, че се престраши да стъпиш в отбора на пишещите Hug

Момичета, имам спешен въпрос - реших, че като няма да се обебвам скоро поне кекс ще ям. Накрая обаче установих, че съм пуснала нещо слузесто и кърваво Shocked Не беше нищо фрапиращо като количество, но със сигурност слузесто. Цвят прозрачен и кървав. Извинете ме за описателността Blush Някой има ли идея дали това е тапата? newsm78

Мерси предварително - ще чакам да пишете Praynig

# 36
  • Мнения: 96
Уф забравих да честитя малката Оливия на мама Ася20 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

Бибо, с теб съм! Praynig Peace Hug

# 37
  • Мнения: 3
Честито на bbub, hrisi-pisi, kali, milenag, sisee, Пролетната фея и ася20!  smile3525 newsm51 smile3525
Карах ги последователно, дано не съм пропуснала някоя мама! Embarassed
На stefinka, успех и стискам палци.
Дано и при Aquariel всичко е наред и скоро да си гушка Габи!

На вчерашния ми преглед, доки, който ще ме изражда се изказа малко стресиращо за мен... Sad Щял да прецени "на място" дали ще раждам секцио или нормално...Но, здраве да е, каквото-такова..стига всичко да мине благополучно! Praynig

Приятна вечер мами! На тези, запътили се към болницата  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 38
  • Мнения: 3
Wesselina, радвам се, че се престраши да стъпиш в отбора на пишещите Hug

Момичета, имам спешен въпрос - реших, че като няма да се обебвам скоро поне кекс ще ям. Накрая обаче установих, че съм пуснала нещо слузесто и кърваво Shocked Не беше нищо фрапиращо като количество, но със сигурност слузесто. Цвят прозрачен и кървав. Извинете ме за описателността Blush Някой има ли идея дали това е тапата? newsm78

Мерси предварително - ще чакам да пишете Praynig


Верчо, описанията ти съответстват напълно на тапата. Дано е така и до понеделник да си гушкаш бебата!  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 531
  Док все още настоява да си стоя у нас, явно иска разкритието нормално да се получи. Да си пия но-шпато и да чакам.

Добре де а каква е ползата от но-шпа - то в случая? Явно е че ще раждаш  newsm78
Верчо, явно има полза от кекса!!! А ако се наложи индуциране- не се притеснявай не е страшно, моите и двете са родени така!

# 40
  • Мнения: 96
Верчо, описанията ти съответстват напълно на тапата. Дано е така и до понеделник да си гушкаш бебата!  bouquet
Банджи, мерси за бързия отговор Hug Hug Hug Ама кви бебета? Shocked Едно, едно Joy

# 41
  • Мнения: 6
Честито на всички родили мамчета:
sisee, Пролетната Фея, bbub, ася20.
Да са им здрави бебоците и много да ги радват.

Успех на Aquariel и всички запътили се към родилните зали.
wesselina - и аз се включих късно към пишещите, но не се притеснявай всички са много мили, така че пиши по-често.

Пожелавам безпроблемна нощ на всички.

# 42
  • Мнения: 130
Ася 20 - честита ти грациозна девойка Оливия - много, много да те радва:)
Wesselinа   bouquet - и аз се присъединих късно към отбора - добре дошла, мила - споделяй!@!!
Emma - много хвърчаща пеперудеста темичка - дано и ражданията са леки, като пърхането на крила на пеперуда:)
Tiffani - мерси за комплимента за заглавието - това е от едно стихотворение, което мама измисли за бъдещото внуче:)

# 43
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТО НА МАМА BBUB И МАМА АСЯ20   bouquet ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ СЪКРОВИЩАТА  Grinning

Верчо - по твоите описания това прилича на тапата, май се зАбързаха нещата при теб fingerscrossed

Добре дошла на мама Wesselina! Не се притеснявай, че се присъединявш сега - от тук нататък също ще има какво да споделяме  Grinning

Нкой няма ли новини от мама Aquarel?

# 44
  • Мнения: 23
 newsm51 ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ПРОЛЕТНАТА ФЕЯ, BBUB И ASYA20! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ, БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМИТЕ И СКОРОШНО ПРИБИРАНЕ У ДОМА!  newsm51

Емма благодаря за страхотната тема - ставаш все по-добра наистина   newsm10

Vercho както го описваш и съдейки по коментарите на вече родилите майчета, това слузестото трябва да е тапата!
Стискам палци на теб и на Bibobibo тази вечер или утре да гушнете вашите бебчета  fingerscrossed явно натам са тръгнали нещата. Желая ви много късмет, раждането да мине възможно най-бързо и леко! Може да сте сигурни, че ние мислено ще бъдем с вас през цялото време и ще чакаме прекрасните новини!  smile3521   love001

Абе хора наистина защо са оставили Stefinka да се мъчи така? Аз не разбирам много, ама може ли да оставят жената цял ден с болезнени контракции да се мъчи и да не направят нищо да й помогнат??!??  newsm78  ooooh!

Хей Goldie добре дошла отново при нас! Ако все още не си качила снимки на Дима, бързо да го направиш, че любопитството е голяма работа... Crazy  Hug

wesselina добре дошла, леко добременеене с нас и още по-леко раждане!  Peace

Пете, наистина чувала ли си се с Aquariel днес? Знаеш ли нещо за нея?

Общи условия

Активация на акаунт