Колко парфюма имате в колекцията си?

  • 44 039
  • 551
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Не мога да кажа, че колкекционирам - страст са ми - Да! Купувам си често, нямам такива които да не ползвам, ако не ми харесва някой подарен - просто го подарявам и аз, давам на сестра ми или майка ми. Харесва ми да имам нови и нови...Но не обичам да имам прекалено много, защото не успявам да ги ползвам еднакво често. Най-много съм имала 15бр., в момента имам 9 общо за всички сезони. Последният си го купих за 8-ми март от мен за мен, а все още не съм си купила за летния сезон, така че и това предстои!

# 31
  • Мнения: 231
http://www.amazon.com/Lolita-Lempicka-L/dp/B000VWLAHO/ref=pd_sbs_bt_img_4  този си купих последно, иначе останалите които ползвам в момента:                                      
Calvin Klein- IN2U
Dior- Poison - отровата ми е любим Heart Eyes
Моrgan- Morgan de Toi
Jeanne Arthes - Romantic Orchids
Dolce & Gabbana - By for women -този тигровия го взех заради опаковката нещо бях превъртяла тогава Crazy но не е лош.
 Общо взето това е в момента не обичам да трупам парфюми, но пък държа на няколко от които не се отказвам, може да са малко но качествени Peace

# 32
  • Мнения: 1 505
Имам общо 5,но само 2 са ми любими.А за летния сезон тепърва предстои да си купувам,искам нещо свежо и ново.

# 33
  • Мнения: 2 978
Не обичам да се парфюмирам с различни всеки ден.
Имам само един. На DKNY Be Delicious.

Kогато свърши, или си взимам нов, или пак със старият.
Зависи от настроението ми.

# 34
  • Мнения: 649
4 за сега

# 35
  • Мнения: 2 211

И аз толкова. Даже и те са ми много.

# 36
  • Мнения: 3 094
Подържам около 5 във всеки един момент. Никога не греша в избора си - винаги намирам или да помириша някъде или да прочета за аромата на парфюма. За 15 години само 2 пъти съм се излъгала в избора си - Самсара на Герлен и Меднес на Шопар, от които ми става лошо. Обичам ориенталски и ориенталско-цветни аромати. Другите на мен ми седят безлично, а така наречените романтични ми докарват мигрена. Предпочитам да не прекалявам с бройката, защото не обичам да пробутвам изостанали парфюми на близки (нелюбезно най-малкото ми се струва).

# 37
  • Мнения: 171
Не обичам да сменям парфюмите си.Като си взема един съм с него докато свърши.Сега съм с Versace Crystal Noir и толкова съм обсебена от този аромат,че мисля като свърши пак да си взема от него.Имам и едно Ferre-lei her останало още от лятния сезон.

# 38
# 39
  • Мнения: 1 312
Ами доста са newsm78 по късно ще ги изброя  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 302
Имам един парфюм.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 771
Май са около 16 моите.

Dior - J'adore
Roberto Cavalli - Serpentine
Max Mara - Silk Touch
Versace - Bright Crystal
Versace - Crystal Noir
Lancome - Miracle
Lancome - Poeme
Calvin Klein - Euphoria
Nina Ricci - Love in Paris
Boss - Femme
Chanel - Coco Madmoiselle
Lanvin - Eclat D'Arpege
Ferragamo - F by Ferragamo
Новият на Max Mara от днес, както и стария Max Mara
На път са Elle на YSL и Lovely на SJP

# 42
# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 742
Versace - Crystal Noir
CK - Eternity
Givenchy - Organza
Givenchy - Organza Indecence
Givenchy - Ange ou Demon
Elizabeth Arden - 5-th Avenue
Dior - Pure Poison
Dior - Diorissimo
Dior - Dolce Vita
Chanel - Chance
Kenzo - Parfum dÉte
Guerlain - Aqua Allegoria Pivoine Magnifica
Shiseido - Relaxing
Estee Lauder - Azuree Soleil
Miel de Bois (Serge Lutens) 
Narciso Rodriguez  - For Her
Yves Saint Laurent - Nu
Tom Ford - Back Orchid

# 44
  • Мнения: 264
В момента имам 10 парфюмчета, но съм решила вече да не трупам по толкова много  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт