Бойна звезда "Галактика" - 4 последен сезон

  • 10 841
  • 115
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719




Днес излезе първия епизод от последния сезон на Бойна звезда "Галактика". Това е един от любимите ми сериали и се надявам да има и други фенове тук.

Тук може да се изтегли серията:
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=9db485eee9a7a … cc5abed&comms


# 1
  • софия
  • Мнения: 756
има имааааа Laughing

страхотен сериал....малко странно почна /аз дори не можах да изгледам първите епизоди...много мууудни ми бяха/ ама сега...направо нямам търпение за новите...

# 2
  • Мнения: 129
Я гледай какво открих.  Grinning
Май няма смисъл да отговарям...

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Сериала започна добре. Първите 10 мин. бяха зашеметявящи. Постоянно мисля, кой може да е последния сайлон.

# 4
  • Мнения: 84
И аз се записвам, гледам го по бтв и май там дават първи сезон.
Някой ще ми издаде ли нещо интересно

# 5
  • Мнения: 129
Сериала започна добре. Първите 10 мин. бяха зашеметявящи. Постоянно мисля, кой може да е последния сайлон.
Аз пък не мисля много за това. По-интересно ми е как ще се развият нещата с Дилънската четворка. И макар другите двама да са ми безразлични, полк. Тай и Андрес са ми от любимците.
И на мен ми хареса как започна сезонът, но ми е малко странна историта с Болтар. Нещо не ми допада цялата тази религиозна история с него. А и как решиха, че може да лекува и е нещо като месия, много не го проумявам. Та той беше учен и президент, какво ги наведе на тази идея? Нищо в трети сезон не водеше в тази насока, докато онази жена не пъхна снимката на сина си в килията му. Освен това, че във втори сезон излекува Розлин, но той го направи като учен, а не като някакъв гуру.
Както и да е, най-после дочакахме последния сезон.  Grinning

# 6
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Работата с Тай не ми е много ясна. Все пак той е участвал в първата война, а сайлоните нали са се развили до този си вид след това newsm78

# 7
  • Мнения: 129
Да, още повече, че той остарява а останалите са доста по-млади от него. Значи не може да са създадени по едно и също време. Но Мур в някакво интервю обясняваше, че останалите пет били много по-различни от другите сайлони. Ама май доста ще трябва да се обясняват за тези разлики. Надявам се, че все пак знаят какво правят и са го обмислили добре.

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Щом е последен сезон няма как да не се разяснят нещата. Спомням си, че онази гадната сайлонка, беше доста шокирана от вида на единя от петте последни и каза че много съжалявала.

# 9
  • Мнения: 129
И затова си мисля, че е видяла или Тай (и съжалява заради окото и т.н.т.), или Андрес (опита се да го убие в Download).

# 10
  • София
  • Мнения: 38 419
Моля ви някой да разкаже накратко поне целия първи сезон.
А ако може - и какво се случва в останалите. Hug

# 11
  • Мнения: 129
Моля ви някой да разкаже накратко поне целия първи сезон.
А ако може - и какво се случва в останалите. Hug
А стига бе, как се разказват три сезона накратко. Що не вземеш да си ги гледаш, гарантирам че ще ти е много по-интересно.
Сега се сещам за една много забавно десетминутно клипче - нещо като ироничен преглед на първите три сезона. Това е:http://www.imdb.com/video/user/me701230261/
 Mr. Green

# 12
  • Мнения: 129
http://www.youtube.com/watch?v=_UtpFDHDfcQ
Това е същото клипче в youtube.

# 13
  • Мнения: 603
Я, мойта тема!
Целите три сезона на един дъх ги изгледах - т.е. няколко дни де и междинната серия гледах.
Съпругът каза, че е излязла новата серия, ама аз все не намирам време сама да седна и да гледам. За полк. Тай и аз се учудих доста.

# 14
  • Мнения: 129
Той и самият актьор е бил много ядосан от това развитие. Още не можел да приеме, че е сайлон.

Общи условия

Активация на акаунт