Какви са ви усещанията преди, по време и след ... секс разбира се

  • 1 534
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Повлиян от темата на другарката Zanda за усещанията преди, по време и след изпит, реших да пусна точно същата тема обаче за нещо далеч по-приятно от изпита а именно - секса. Simple Smile
И така - Какви са ви усещанията преди, по време на и след секс?
Тъкмо да ги сравним с усещанията преди изпит и да видим дали секса и изпита имат нещо общо помежду си Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 140
Бореееее, днес е събота....

# 2
  • Мнения: 1 008
При мен нямат общо,  секс/изпит- Не.
Преди секс- Тръпка.
По време на секс- Удоволствие.
След секс- Приятна умора и леко блаженство.

# 3
  • Мнения: 212
Бореееее, днес е събота....

Тъй ли. Объркал съм се нещо Simple Smile .
Ми карай бе. Някои хора правим секс и в събота  Wink за разлика от други които правят секс само в  петък Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 140
Бореееее, днес е събота....

Тъй ли. Объркал съм се нещо Simple Smile .
Ми карай бе. Някои хора правим секс и в събота  Wink за разлика от други които правят секс само в  петък Simple Smile


 Joy Joy Joy Joy Борееееееее Hug

# 5
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Преди секс- Тръпка.
По време на секс- Удоволствие.
След секс- Приятна умора и леко блаженство.

Това чувствам и аз Heart Eyes Peace

# 6
  • Мнения: 122
Ами усещанията ми са голи.........  Whistling

# 7
  • Мнения: 5 622
Ето ми ги усещанията по време на изпит

Преди изпит- бързам да вляза. Ако може първа, най-добре(ако изобщо се влиза на групи). Мразя да чакам пред кабинета, да гледам излизащите и да треперя какво ще ми се падне на мен..  Stop

Никога не преговарям материята в дена на изпита и още по-зле пред кабинета, докато чакам да вляза. Не сравнявам знанията си с тези на другите.

По време на изпит- тегля си въпросите(или чакам да ги получа), тогава е най-трудно, сърцето ми ще изхвръкне докато обърна и прочета какво ми се е паднало. Човек не може да бъде еднакво добре подготвен по всички въпроси все пак...
Сядам, пиша, не мисля за друго и нищо не чувствам. Бързам да пиша, че знанията напират да излязат....

Ако имам време, за което трябва да приключа, поглеждам часовника за да се ориентирам във времето,с  което разполагам. Радвам се, ако приключа с някои въпроси по-бързо, така ми остава време за други, върху които ще мисля повече...

След изпита- облекчение от добре свършената работа и напрежение, ако ще чакам тепърва да получа резултатите


Ще стане много интересно, ако заменим думата изпит със секс в написаното по-горе от мен..особено в частта с поглеждането на часовника  hahaha  hahaha  hahaha

# 8
  • Мнения: 9 814
Преди секс: ау, сигурно ще бъде супер!
По време на секс: оф, дано да свърши по-бързо! Mr. Green
След секс: уффффф, за тоя половин час можеше да мина с прахосмукачката в хола!

# 9
  • Мнения: 2 196
Изгарящо желание.
Огнена страст.
Райско блаженство.

# 10
  • Мнения: 1 212
Преди секс    Thinking 
понякога / ама много рядко  Wink/ режещо присвиване долу ниско в корема ,
понякога приятни емоции ...
понякога никакви / когато не очаквам секса и ме изненадат  Grinning/.
По време на секс : болката в корема изчезва , обхваща ме едновременно блаженство и безпокойство, които растат с времето, като в началото преобладава блаженството, после безпокойството ... и накрая отново блаженството.
След секс :  обикновено се чувствам щастлива без друг реален повод

# 11
  • Мнения: 3 423
Различни.

# 12
  • Мнения: 243
Преди
Оф, пак ли....Толкова ме мързи...
По време
Супер! То си било много готино...
След
Мърррр,сега може да поспиме.... Grinning

# 13
  • Мнения: 19 296

Тъкмо да ги сравним с усещанията преди изпит и да видим дали секса и изпита имат нещо общо помежду си Simple Smile
smile3532
има и при двете ти се покачва адреналина.

# 14
  • Мнения: X
едни такива сексуални усещания...като се замисля Crazy

Общи условия

Активация на акаунт