БЕБЕТА ЮНИ 28 :-)

  • 12 573
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 279
Благодарско на Самимами за темичката   bouquet
Кори и Мими лео, и аз се съмнявам да не е от разпъването.Всъщност дано това да е причината PraynigГоворих си и с майка ми преди малко и тя е на същото мнение.Ама аз наистина съм с малко кръстче,даже и сега корема ми върви напред и като се гледам в страми пак си изглеждам тясна, само настрани ми се вижда щръкналия коремчо. Ще се разбере в понеделник на прегледа.
А от тоя гинепрал в началото се чувствах добре , ама сега нещо много ми падна долната граница на кръвното-109 на 45- и ме боли главата.Ужасно е..ама карай ще ми мине.Ама сега трябва даси пия и другото хапче и реших да го пропусна, че да не стане по-зле newsm78

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 20:43 от katentze

# 16
  • Мнения: 4
Здравейте Hug от мен на всички мами. Несъм писала от доста време , но с тази работа нямаше как.И наче ви четях от време на време да видя как сте .Сега обаче излезнах в болнични и ще се включвам по често. Разгледах албумчето големи сладурки сте всички newsm53.При мен почти нищо ново . Засега сме добре с бебка,но все още е седалищно и се надявам да се обърне  в скоро време.Изследванията са хубави и тежим вече над 1 кг. Grinning За тази вечер стига да досаждам . Желая ви хубава нощ на всички тумбачета smile3525

# 17
  • Мнения: 588
Запис в новата темичка и от мен - благодарности на Samimami   bouquet
Вчера бях на втори преглед при д-р Марков - бебка е добре и има огромни бузки, ще бъде едно доста бозуресто бебче Mr. Green. Д-ра каза, че е 1 кг. и 350 гр.  Heart Eyes
Аз май се насочих да раждам в Токуда и в Четвъртък имам записан при д-р Попова за предродилна консултация. С бъдещия татко взехме да се замисляме дали да не вземем стволови клетки от бебето, но още не сме го решили окончателно, ще видим какво ще кажат в Токуда на консултацията.  Има ли и други, които се замислят за тази процедура. newsm78
Тази седмица се бях доста изнервила, нямаше някаква видима причина за това, явно нещо от хормоните  Crazy чак днес съм се поуспокоила и успях да се понаспя. Peace

# 18
  • Мнения: 318
Запис в новата темичка и от мен - мерси на Samimami    bouquet !!!
ох   ooooh! аз с тоя мой крак вече 2-ра седмица ме боли ужасно и постоянно накуцвам,не знам как съм се засукала, но направо   #Crazy ,някои имал ли е подобни болки,мен ме боли само левият крак точно където се падат бричовете  newsm78 и мажелили сте се с нещо?

# 19
  • Мнения: 256
Рони, мен ме боли така, като спя, понякога се будя от болките. Но отшумява за около час, не е постоянно, иначе и аз накуцвам като стара баба. Обаче да продължава две седмици... не знам, по-добре не прогнозирай, а питай доктора си, ако той не може да помогне, поне да те насочи на някъде. Аз с нищо не се мажа, но мисля, че се получава от обездвижване. Ако походя малко или повъртя бавно тренажора ми минава.

# 20
  • Мнения: 80
Мерси за новата темаsamimami Hug
Запис и от мен.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 192
Хайде да се запиша и аз, че напоследък само чета пък хич не пиша. Ще гледам да съм по-активна.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 83
Добро утро  момичета:lol:  днес  май няма да е за разходки,но от утре какво пролетно го дават времето... Joy
samimamiблагодарство за темичката Hug

# 23
  • Мнения: X
Добро утро, мамчета  Simple Smile

От вчера цялата отичам - ръцете, краката и лицето ми са подути Sad. Щерката не ми оставя много време за четене почивните дни и засега с удоволствие се включва в гладенето и сгъването на дрешките за бебчо. Ще видим нататък как ще е...

Благодаря за новата темичка  Hug

# 24
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен Hug!Времето е просто прекрасно!А ние с мъжа вчера измихме прозорците вкъщи  Laughing.Запис и мерси за новата тема!

# 25
  • Мнения: 148
 Hug здравейте и от мен.
samimami мерси за темичката, ама кво стана с пола на бебо, разбра ли се?
maristuta скоро не съм я засичала, а исках да я питам нещо...
Ужасен мрачен и дъждовен ден е днес, дано поне мислите да са ни цветни  bouquet

# 26
  • Мнения: 4
Привет и от мен  Hug От доста време не съм се вклю4вала ама нали по4нах работа и ве4ер предпо4итам да полегна.Ина4е за сега сме добре но във вторник съм на ЖК и ще видим дали има нещо ново.Гледам обсъждате "желязонабавящите"препарати аз пия Феро-градумет.Още незнам дали има ефект от него,защото го пия от скоро,но май не видях някой друг да пие от него.Ооо щях да забравя миналата седмица се бяхме събрали на село цялото домо4адие и разбрах,4е ще ставам леля (за пореден път) и то 2 месеца след като родя  Joy На майка ми направо свят и се зави  Crazy ще бъде щастлива баба на шест вну4ета  newsm44 Ами похвалих се ве4е така,4е това е от мен.Деня май няма да е слън4ев ама ви йелая поне да е усмихнат   bouquet  4ао от мен

# 27
  • Мнения: 17
Привет, тумбички!  Hug Днес определено не е време за разходки... толкова е мрачно и вали...
Благодарности на samimami за прекрасните грижи за темичките ни!   bouquet
Ние с бебка сме добре, шава ли шава в корема на мама.  Heart Eyes Нямам търпение да дойде време да изляза в болничен за да се посветя на подреждане на апартамента, на бебка дрешките, да си гледкам на спокойствие количката и други подобни хубави неща.  coolcool
Момичета, само да ви попитам - колко от вас са си правили това измерване на Доплер? То задължително ли е? Аз съм си записала час за Доплер за 23-ти де, но ми бе интересно дали само се препоръчва или е задължително на даден етап?

maristuta скоро не съм я засичала, а исках да я питам нещо...
Тук съм си, на линия съм винаги, понякога по-често, понякога по-рядко, но всеки ден чета! Давай с питането!  newsm26

Хубав и усмихнат ден ви желая, тумбички!  thumbsup

# 28
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте момичета  Hug
Днес и тук е много гадно времето и цял ден ще си стоим в къщи Sad
maristuta какво по-точно изследване е това на Доплер?  Дето се чува сърцето на бебето ли? На мен още към 18-20 седмица ми пусна док да чуя сърцето на бебето с този апарат. А на консултацията тази седмица го слушахме с едно такова като слушалка свързана с апарата, който акушерката държеше в едната си ръка(но апарата не е свързан към видеозона,ами отделно. Ох, как го обядних само). Не знам дали това също е Доплер newsm78

Абе,Трънче и Слийпинг бюти   къде се изгубиха newsm78 Аз пък исках да питам Трънче нещо за рибеното масло(мисля, че тя пиеше такова).

# 29
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравейте!

Много съм щастлива, защото си получих 1 голяма поръчка от френския сайт и всичките неща се очертават да ми стават след като родя (те и сега си ми стават, но пряко сили - корем, имам предвид и предпочитам да не ги назорвам и разтягам, за да си ги носкя след това)!!! Искам да кажа, че масово поръчката ми се състоеше от блузки и поли за лятото, защото се оказа че от 4 години почти нищо не съм си купувала и сега при инвентаризацията по освобождаване на място за носените дрехи на Биляна, новите мебели и прочие, се оказа че почти всичко, което имам, изглежда ужасно - старо, износено, избеляло, не толкова бяло и така. Казвам го за да ви предупредя, че (поне при мен беше така) докато бях бременна категорично отказвах да си купувам неща за мен, като родих - още повече, харчех сума ти пари за дрешки за бебето, които се носят 1 месец, но за мен пак нищо не исках, след време осъзнах, че не е нужно толкова дрехи да има едно дете, че само на дефиле може да ги демонстрира, взех по-обрано да пазарувам за нея, но самоотричането ми не спря - ДО ТАЗИ БРЕМЕННОСТ!!! Явно освен с бременност, с това зачеване съм се сдобила с повече мозък и егоизъм, та... съм се подготвила за лятото. За по-малко от 90 лева съм си напазарувала 3 поли и 7 блузи (с 3/4 ръкав, тениски и потници), като най-скъпата ми е 1 пола за 20 лева. Имам си отделно от тези други, и 2 блузки за пролетта сега, нали и тогава се очаква да съм човек - за бременен период, страхотен портокалов цвят, направо да ти се доще да си бремена всяка пролет. Ама не вярвам да не ми стоят добре и през лятото.

Леле, а на какво съм заприличала?!? Отпред толкова се харесвам, макар че ми се е изгубила гънката в кръста, но не знам как се получава този ефект на събирането на таза ми, изглеждам толкова тясна; отзад, доколкото мога да се видя, съм бомба, но профилът ми е толкова застрашителен, че вече не смея да се поглеждам във витрините на сгради и магазини! То е един корем напред, то е едно чудо и като знам, че остават още 2 месеца, в които бебето главно ще едрее, направо не ми се мисли! С предишната ми бременност куп хора се изказаха, че по-огромен корем не са виждали! От изместения център на тежестта, дупето ми, главно за да балансира, е щръкнало назад и картинката е просто  #Crazy- Заобикалящите ме постоянно ми повтарят колко съм отслабнала в крака, ръце, лице, а аз се оприличавам на полупразна жалка тубичка с паста за зъби, която се е изстискала в несъразмерно една посока.

За какво ли щях да се хваля още... Сглобиха ни мебелите вчера, наредихме стаята, супер е, снощи даже мъжът ми ме извика да съм видела нещо и докато ме настаняваше на дивана там, така и не бях на ясно какво ще гледаме, при условие, че компютърът не беше там - извикал ме беше да се наслаждаваме на уюта и красотата, която се беше получила!

О, сетих се - ходихме до представителния магазин на Кангаро, защото ходихме преди това в Люлинския Хиполенд но и там я нямаше тази количка, на която бях хвърлила око - Крузър. Там пък бая се бях измъчила с най-подобната, Кангаро Ексес - тя се оказа доста тежка, ужас - не че съм я вдигала, но нали ще я надигам от дръжката, за да качвам тротоари, иначе големите гуми не са проблем за качване или слизане по повече стълби. Та отидохме в представителния магазин и там също я нямаше Крузър-а, но видяхме 2 много сладурски, едната триколка - Карера, доста лека, направо с 2 пръста се управлява и се качва по тротоара, което в крайна сметка, не е много безопасно, защото щом така лесно се измества баланса, може и лесно да се обръща, на всичкото отгоре кошът за новородено е отделно, но като го сложихме, ми беше безумно тесен и много дълъг и с него количката изглеждаще нелепо - иначе за коша за по-голямо бебе - по-красиво нещо не съм виждала. Другата беше Ексес, но не триколка, а предните 2 колелета са много близко едно до друго и самият й кош се преобразува в кош за новородено и кош за по-голямо бебе и дете. Но след 2 седмици щели да им карат нов модел, нещо като последната Ексес, но вече с 3 колелета, и ново зареждане на старите модели, така че ще ходим вече да избираме финално и количка и цвят. Разменихме си телефоните с момичето в магазина да си звъним. Най-приятното нещо беше, че мъжът ми както апатично ме съпровождаше до този момент по магазините, изведнъж му проблясна, взе да коментира и изказва предпочитания и направо той предложи да я вземамае количката следващия път, вместо само да я оглеждаме и да я вземаме по-нататък!

Това е - похвалих се, оплаках се и край!

Общи условия

Активация на акаунт