Някой ходил ли е при доктор Кирчева

  • 1 999
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 791
Моите проблеми бяха  упорито течение,което рецидивираше, нищо не помагаше и аз започнах да откачам, ужасно е!От позната научих за Кирчева, помогнала и да забременее след 7 години безплодие. Д-р Кирчева е гинеколог по професия и е позната като лекар фитотерапевт и извън България. Не агитирам и не желая да влияя,върху нечие решение.Всеки сам си избира лекарите! В сутрешния блок на бТВ, мисля  около бабин ден, имаше интервю с Кирчева, виж го в нета! Течението ми е овладяно,а беше кошмар и физически и психически.Знам обаче как да се пазя,избягвам антибиотици от тях направо пламвам!Понякога ми се появява,но инцидентно, главно по време на овулация или ако съм психически преуморена,но е просто като "прокапване".
Решихме да си имаме дете и изненада- брадавички, откачих! Как да не си помислиш "и това ли сега на главата ми", а на своя глава бях спряла да пия билките,като ми свърши последната бутилка и течението го нямаше от доста месеци, реших вече да не пия. С приятеля ми бяхме заедно от 2 години, през които аз пиех билките за течението,определено не сме кръшкали и двамата,на него нищо му нямаше и не му се появи,слава Богу. Е от къде тогава тия гадости, като те се проявяват или скоро след акт със заразен или до към 7,9 месеца? Проведох "женско проучване" оказа се бившия с подобни симптоми, значи аз съм заразена и нося вируса в себе си и след 50г може да си имам сериозни проблеми,защото това не е шега! Отидох пак при Кирчева и за точно 4,5  месеца лечение изчезнаха изведнъж.Естествено ходих и на венеролог, гориха ми ги с азот-нищо, с киселина-нищо,след всеки цикъл,заради триенето на кожата ми в превръзката се сдобивах с още. За секс и бебе забрави, а аз този мъж какво, на платена любов ли да го пусна, ми то и аз откачих! Кота казах на Кирчева ,че дерматолога ми ги гори с азот и ми се скара, ами там е нежно място, лигавица , а бялото течение пак ли искаш да се появи. Само това ми трябваше! На мой познат също се появиха брадавици, изчезват, но после рецидивират! А при мен нещата са ОК!
Сега пак си работим за дете,моите хормони са се поразбъркали нещо , та се изисква време нещата да си дойдат по местата. Като ходя на профилактични гинекологични прегледи цитонамазката ми е 1гр -  , а преди беше 2гр- ,значи и чистотата на секрета е повишен. Сперматозоидите ни са 60%, което е нормално,Кирчева го определи след преглед. Понеже кандидат таткото не вярва на Кирчева/той е здраво стъпил на земята/ смятаме скоро да посетим и нормални лекари.Май в моето семейство само аз съм склонна да използвам ирисодиагностика и фитотерапия. Познавам 2 жени родили след лечение при Кирчева.Тя не лекува всичко, казва когато не може, разпитай каквото те интересува.Но за гинекологични е добра.Бъди търпелива, не ми е лесно да го кажа, защото и аз си поплаквам тайничко като ми дойде, а искам вече да сме родители!

За сега т

# 16
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
giuli , аз ще опитам,защото моят проблем е с нивото на тестостерона и нередовният цикъл.И на лекар да отида отново си знам -най-малко 3 месеца ще трябва да пия диане и къде отивам.Пък и после не се знае кога ще е възможно да опитваме за дете отново.Това е един омагьосан кръг.Не ми се говори за страничните действия на лекарствата.!Поне да имаше ефект,човек е готов на всичко,но......... Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 791
като бях на 14,15 цикълът ми спря от самасебе си и ми изписаха диане и качих 10кила, д-р Илиева каза , че не е подходящо за възрастта ми и ми изписа клостилбегит, нещата се нормализираха, но може би и аз пораснах и цикъла ми се оправи.Е позакъсняваше ми с 3,5 дни, но откакто правим дете е доста точен 26,29 дни. Никога не сме се пазили , просто прекаснат полов акт, е как един сперматозоид не избяга бе! Не може тинейджърските проблеми да не са причина за сегашните. Но пък ние от година пробваме, може и по- зле да е.
Ако имате спермограма носи я, ако не, идете двамата. Детето не се прави само от теб все пак! И 5л празна туба от мин.вода, знаеш нали? Вие къде сте се изследвали до сега?

# 18
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 960
Благоевград,София-доктор Коларов,много готин!Благодаря ти за имформацията! Ще пиша какво е станоло! Hug  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 791
ще чакам да пишеш другата седмица, доколкота знам Кирчева още приема в Изгрев,защото не е готов кабинета, ако те прати на "уреда", не се стряскай това е просто стол за масаж ,който масажира определени точки по тялото ти, за да стимулира жлезите с вътрешна секреция. Там приема един субект с мека китка. Като се замисля от страни , гаджето ми я нарича шаманката, а пък онези комерсиалните с многото титли пред името те какво ,  те са пак такова племе...Направо не знам къде да отидем на традиционни лекари и какви връзки да пускаме, та да си свършат работа. Ние сме от Пловдив, но с единия крак сме в София,там има доста варианти за клиники! Искрено се надявам и ти да си доволна,това са билки те не действат бързо!

# 20
  • София
  • Мнения: 791
rumibumy нищо не казваш, ходи ли? как мина прегледа?

Общи условия

Активация на акаунт