Нова цена на държавната детска кухня?

  • 1 649
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 013
Цената на купоните за месец наистина е символична, но чух че скоро ще бъде актуализирана.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Нормално!Все пак всичко поскъпна в пъти.Как да издържат детските кухни!

# 2
  • Мнения: 46 434
Като я актуализират, да си актуализират и хигиената.

Не знам колко е символична.
Аз не съм ползвала, само домашна е яла и като сметна, че съм отделяла за нейната порция по 150-200 грама от нашата храна, не мисля, че стойността е била повече от 1 лв. на ден.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Като я актуализират, да си актуализират и хигиената.
  и аз така мисля

# 4
  • Мнения: X
Когато взимах за голямата цената беше 1лв. Устройваше ме идеално, а и бях много доволна. За същата ухня съм готова да плащам и повече, защото съм доволна.

Защо си мисля, че бат Бойко беше предложил да стане безплатна детската кухня, или поне се обмисляше такъв вариант? Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 428


 Нормално!Все пак всичко поскъпна в пъти.Как да издържат детските кухни!
Подкрепям мнението ти

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз чух по Новините,че се отлагала увеличението на храната.Общината сметнала,че може да поеме разходите по увеличените цени на хранителните продукти.Така че засега няма да я вдигат.А увеличението доколкото чух щеше да е с 30 ст,което не е кой знае какво.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
Като ходих да записвам сина си още февруари месец, жената ми каза, че се очаква да поскъпне. Спомена, че вероятно щяла да стане 1.20-1.30 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Вчера из информационните сайтове мернах, че ще става 1,30.

# 9
  • Мнения: 9 973
според мен е нормално да се увеличи,само дато нашето майчинство е мизерно Sad

# 10
  • Мнения: 1 367
В Добрич цената се вдигна от 0,90 на 1,20 лв.Не съм забелязала да се е повишило качеството или грамажът на храната.Уж беше 200 грама на порция,ама и с просто око се вижда,че не е толкова.И сега пролетта като почнаха едни треволяци да предлагат... SickДнес ми се наложи да дам купено пюре,защото мъничето категорично отказа да яде супата от спанак или каквото беше там.Знам,че е полезно,но щом и аз,и баща му мразим такива треволяци,как да очаквам детето ми да ги яде?

# 11
  • Мнения: 1 447
Като я актуализират, да си актуализират и хигиената.
 

И аз съм на същото мнение когато дъщеря ми беше записана на кухня,хигиената беше под всякъква критика.
А колко пъти при нас са ги затваряли от хеи нямам думи.Купоните са евтини,но и качеството е такова.
Затова сега на синът ми му приготвям всичко у дома и съм много доволна.

# 12
  • Мнения: 331
В Пловдив в момента е 0,50 лв. Мисля, че е сравнително малко за 600 грама храна. И двойно да я увеличат, пак ще се възползвам!

# 13
  • Мнения: 4 564
тук беше 1.60 , сега  1.30лв

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 296
В Бургас е 1.50 лв на ден и долу - горе бива.

Общи условия

Активация на акаунт