Нова цена на държавната детска кухня?

  • 1 657
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 223
При нас в Търговище храната за трета група беше 60ст, а сега стана 70ст. Мисля че за тази цена никой не би могъл да сготви 3 яденета вкъщи. Аз бях доволна, защото синът ми харесваше храната. Винаги му е стигало количеството, дори понякога оставаше малко. Ама той сега и в яслата харесва храната.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
В Пловдив в момента е 0,50 лв. Мисля, че е сравнително малко за 600 грама храна. И двойно да я увеличат, пак ще се възползвам!
Peaceабе според мен си е мноооого малко.
Доволна съм от нашата и за цена и за качество. Flutter

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
ЕЕ, време беше, щях да се очудя, ако бе останала на същата цена.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 709
Аз също чух,че ще я направят 1,30 лв.

# 19
Момичета при нас доколкото разбрах е 30 лв. за месеца. Но незнам защо изискват детето да е навършило 10 мес. Разбрах, че по другите места не е така. Аз сега имам проблем- не искат да ми вземат детето а то е вече на 10 мес. Напуснали много от персонала на кухнята и до септември нямало да приемат повече бебета. newsm78.Обадих се на едно място за часна кухня, но ми искат 5 лв. на ден, а на мен ми е непослино това Sad. Пробвах да и готвя вкъщи ама не- не иска да яде.Явно не съм добър готвач Embarassed Дано да се оправят нещата, защото за тия пари си заслужава  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 217
Момичета при нас доколкото разбрах е 30 лв. за месеца. Но незнам защо изискват детето да е навършило 10 мес. Разбрах, че по другите места не е така. Аз сега имам проблем- не искат да ми вземат детето а то е вече на 10 мес. Напуснали много от персонала на кухнята и до септември нямало да приемат повече бебета. newsm78.Обадих се на едно място за часна кухня, но ми искат 5 лв. на ден, а на мен ми е непослино това Sad. Пробвах да и готвя вкъщи ама не- не иска да яде.Явно не съм добър готвач Embarassed Дано да се оправят нещата, защото за тия пари си заслужава  bouquet
В нашата кухня даже и обява са сложили,че записват нови деца за кухня./Красна поляна/.
Колкото и да увеличат кухнята ще плащам.
Това за мен е такова облекчение.Детето яде с удоволствие а аз не готвя в къщи.

# 21
Аз живея в Драгалевци и противно на всички очаквания не ми е по възможностите да давам по 6 лв. на ден за часна детска кухня. Говоря за Ози. Но незнам защо при нас не приемат, а при вас и бележка са сложили. Нали кухнята все пак е държавна, защо се получават такива аномалии newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт