Веселите МАРТЕНИЧКИ гушкат братчета, сестрички

  • 30 982
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 751
Леле, Лулу, разказа ти за момчето ме ужаси  #Crazy #Crazy
Двамата с Велев ме гледаха. Пипаха, пипаха, гледаха ме на видеозон... И двамата казаха, че ще се капсулира. Велев най-много ме успокояваше и даваше ценни съвети  Wink Каза да си правя и компреси.
Леля ми също е д-р, тя каза същото.

Не искам д-ра да е засегнат, затова засега си мълча и мисля.
Ти на мое място би ли злепоставила Велев в същата ситуация?  Tired Макар да носи някаква вина... Rolling Eyes

Много съм уморена вече от целия този случай. Иде ми да махна с ръка и да забравя, но не мога.

# 46
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Кали, разбирам те напълно, но не бива да се оставят такива неща без последствия за виновниците. В случая аз си мисля, че най-виновната от всички - макар и непряко, е Мазнейкова. От една страна тя е собственик на клиниката, от друга - от нея зависят условията, при които се работи там, тоест отношението на персонала към пациента, който в случая е и клиент, защото си плаща, и от трета - пряко е имала вина, юркайки момичетата да бързат. Да не говорим, че като шеф на клиника е длъжна да подсигури оптимален брой хора за всеки един случай - било то секцио, нормално раждане или някаква друга операция. Липсата на хора в операционната е абсолютно нейна вина. Не е работа на доктора да гони по коридорите колегите си, за да си вършат работата. Не опитвам да защитавам доктора, а просто по закон има работодател, който определя задълженията на всеки един служител. Вина имат и момичетата, защото не са уведомили някой, който е по-добър специалист от тях за евентуалните си съмнения. Естествено вина има и доктора, защото те е оставил преди да се увери, че всичко е свършено докрай. Междудругото и двата пъти като раждах, Велев не се отдели от мен докато не свърши всичко, а след това винаги изчакваше да мине определено време и чак тогава напускаше родилната зала. Тоест след като се увери, че няма следродилни проблеми. А и в интерес на истината и двата пъти, понеже имах разкъсвания, не пусна никой друг да шие, а сам свърши тази работа. Възможно е обаче нарежданията на Мазнейкова да са други - има го и този вариант. Знам ти доктора и знам, че е супер свестен като лекар и човек - не съм чула да него една лоша дума. Затова си мисля, че има някакви особени правила в тази клиника, което вече хич не ми харесва. Thinking Абе плачат си за една сериозна проверка, макар че като знам у нас как се правят такива проверки и как всичко излиза по-чисто и от изворна вода, не ми се говори направо. ooooh! Във всеки случай за подобно нещо в друга страна биха отнели лиценза на клиниката.
Случаят с момченцето ти го разказах не за да те плаша. Мисълта ми беше, че след като при дете с толкова много игли в тялото не е имало последици, значи наистина организма има начин да се предпази сам - тоест създавайки тази капсула, за която са ти казали. Но пак си мисля, че не е зле да се консултираш и с някой хирург от "Пирогов" - там са може би най-вещите за този тип инциденти. Не е задължително нищо да предприемаш - просто за твое успокоение. Пък и може да ти кажат някой хитър съвет, който да облекчи и улесни нещата. newsm78

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Кали, сега се сещам, че и на нас ни бяха казали да правим компреси с риванол, когато Веско имаше съмнение за чуждо тяло в крачето.  Peace
А за обичта мужду братята - много се радвам, че е така - това сигурно най-много те крепи Hug
И ние със сестра ми сме имали подобна случка на вашата  Mr. Green Аз новородена, тя - на 6год. Идва акушерката да ме види /значи съм била на дни/ и майка ми я черпи с бонбони. Преминава консултацията и майка ми изпраща жената до дворната връта. През това време сестра ми решава, че е несправедливо всички да са яли бонбони , а сестричето й - не. И ми напъхва бонбон в устата. Добре, че майка не се е забавил  Shocked Върнала се е много бързо и ме е заварила да се давя в шоколад, а сестра ми да се радва, че ме е нахранила  Mr. Green
Така, че бъди на щрек, щом Кало е толкова загрижен  Joy
А за иглата - аз също бих посетила и втори доктор за по-сигурно. При по-тежки здравословни проблеми винаги ходя на двама лекари и търся стиковане на информацията.
Сигурна съм обаче, че твоя лекар ще пъстъпи максимално добре оттук нататък Hug

# 48
  • Мнения: 410
Кали,
сега успявам да вляза и чета едни работи...

Зарежи ги тези от темата дето си я пуснала...за това е кофти човек да пуска теми тук. Търсиш анонимно разбиране а се обръща на махленски клюкарник.

Ние те подкрепяме, радваме се за Мишо и решението си е твое кого в какво да обвиняваш.

а сега, както казваше Сънчо едно време,

..."гушкат братчета , сестрички..."
нагушкай малчуганите,

за отчет, Борис е здрав за сега, живот и здраве, планирам за Велик ден да го водя в Добрич.

# 49
  • Мнения: 322
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДНЕС НА ВСИЧКИ!ДА ВИЕ ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО!!! Hug Hug
ЧЕСТИТ МАЛКИ ЧОВЕЧЕТА на всички Hug
Много отдавна не съм писала тук,но почти никакво време нямам,гледам да свърша по някоя друга работа дакато САШЕТО спинка,а после като се събуди се започва денят..........
Така сега живи здрави от 24.04 до 01.05 ще сме на ВИДИН,така че може да се видим с reniuga ,ако имаш време,ако не живи здрави друг път.
После живи здрави сме от 17.05 до 25.05 на САНДАНСКИ със дечурлигата и после пак поп някое рвме ще ходим на море и пак на планина.
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ДНЕС ХУБАВО ИЗКАРВАНЕ НА ЦВЕТНИЯТ ПРАЗНИК!  bouquet  bouquet

# 50
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ЦВЕТНИ ИМЕНИЦИ! МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ ИМЕТО И МНОГО ХУБАВИ ПОВОДИ ДА ИМАТЕ ДА ПРАЗНУВАТЕ ОТТУК-НАТАТЪК!


Да ви почерпя, че и моят мъж е именик

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Да са живи и здрави всички празнуващи днес!!!

Лулумба - поздрави мъжа си от нас  bouquet

Аз също днес празнувам , затова и аз черпя  Wink

# 52
  • Мнения: 410
Поздрави и от нас за всички малки и големи именници!

# 53
  • Мнения: 83
Честит имен ден на всички цветенца  bouquet
Да ви почерпя и аз,че и аз празнувам
Да ви покажа и вчерашната лазарка  

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 23:52 от fifi777

# 54
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 903
Хей, къде се загубихте отново?
Рени, как е коремчето?
Кали, наред ли е всичко с теб?

# 55
  • Мнения: 322
Здрвейте Hug
ОХ днес ще стягам багажа за утре вчера бях скапана още на "Стани богат" съм заспала,много се скапвам вечер newsm03
ЕЛЕНАТА  ми е пипнала някъв вирус,ама за щастие няма температура че той е с висока и главоболие,ние само имаме кашлица и хрема,довечера сме на контрола при педиатъра.Този път не пием антибиотик на сирипи и капки за нос и очи сме че и се възпаляваха,абе ще се оправим,ама ми писна от тия болести,добре че в крайна сметка дребоса му няма нищо,че иначе не ми се мисли какво щеше да стане........
reniuga на всяка цена щом пристигнем във ВИДИН ще ти званна да се видим и да запознаем двете госпожици newsm03.
Прятен ден на всички денс има слънце сега щом стане 10 ще ги водя на вън 1swing  Nature Sunny

# 56
  • Мнения: 301
Здравейте най-после и от мен.Както виждам не ми е било трудно само на мен.Леле Кали как може такова нещо?Ох вече имам чувството ,че си има хора при които всичко минава без проблем и има хора които каквото и да се опитат да направят все ще бъде по трудния начин.Аз мисля,че съм от първите.Миранда я заболя ухо и аз веднага я заведох на лекар и .... Оказа се ,че ни се е събрала много гной и ни бицнаха тъпанчето и ни посъветваха да влезем в болница.Та изследвания,та абокати ,та проби -намъчи се детето много.Седем дни бяхме там и вчера ни изписаха.Сега вече сме добре и с нетърпение очакваме Великден,че на Лазаров ден и Цветница си бяхме в болницата.Съжалявам за отрицателните отзиви още рано-рано ,но трябваше да споделя с вас.
И една хубава новина ще правим кръщене на децата на 04.05.Досега все къща правехме,обзавеждахме апартамент и средства нестигаха.Дано всичко мине както трябва .Ще го правим в Клисурския манастир
А ето  по кафенце и закуска за добро утро

# 57
  • Мнения: 2 910
Здравейте!
Мен такъв мързел ме гони, че втора такава няма. Ако можех цял ден да спя и ям, най- щеше да ми е добре Embarassed Вчера цял ден чистя и готвя, като се има предвид, че вече темпото ми е 3 пъти по- бавно, до вечерта едвам ходех на оттеклите си, както винаги крака. Нощем хич не мога да спя, денем пък не успявам да наваксам и в резултат съм със сенки под очите, ама айде това да ми е проблема. Малко ми остана до 9-тия месец и, ако иска бебчо да излиза по- рано хич няма да му се разсърдя, че вече много тежат 30кг. Crazy
Зузи, доста сте препатили тия дни и много си права, че каръкщината упорито следва някои хора Confused Радвам се, че вече всичко е зад гърба ви и мислите за хубави неща, като кръщаването на децата. Нека този момент бъде много щастлив за цялото ви семейство Hug
Деси, как изкарахте на вилата, отпочинахте ли от големият Софийски шум?
Кали, как се чувстваш, отшумява ли болката? Сигурна съм, че сега си доста заета, дано Кало бъде най - добрият брат за Михаел Hug
Мариета, дано Бори изкара добре на Добрич, че милият много препати от болести, а и ти покрай него Hug
Джони нещо ми се губиш напоследък от темата, как е Алекс?
Фифи, лазарката голяма сладурана Hug И аз пазя моята носия от детството, много са ми скъпи тези дрехи.
Тетка, чакам ви Hug Дано само времето бъде хубаво, за да си поиграят децата Hug

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте  Hug
Рени, наистина се губя, тичам да уреждам едни документи по нотариуси...и държ. чиновници и ми се взема акъла  ooooh! но имам ли време сядам поне да ви прочета  Peace
Алекс е на градинка, харесва му, особено много обича да ходи когато е неговата любима госпожа. Големият учи като за световно, че и тази година ще завършват с тестове по всички предмети, а пък и съм му обещала на лагер лятото да го пуснем ако изпълни едно две условия  Wink Това е общо взето при нас - чакаме празниците да се напочиваме.
Рени - дано бебчето реши да ти спести поне няколко дни, че аз така се бях настроила с Алекс , а то какво излезе - преносих го... Mr. Green И аз много напълнявах и с двете бременности и знам как се чустваш - но пък ти имаш дадености да ги свалиш бързо, за разлика от мен  Joy
Зузи- ей къв тоя кърък при вас...дано нямате повече проблеми, че така много кофти. Пък и ти не можеш да се съвземеш. Айде дано нямате повече болести и да се похвалиш като мине кръщенката Heart Eyes
Фифи - лазарката е прекрасна   bouquet много се радвам, този обичай не е забравен навсякъде. Ще й е чуден спомен!
Тедка - и аз като теб вече не издържам вечер...Алекс в градината кротува, но в къщи си наваксва Twisted Evil А и едвам го слагам в леглото...вечер е борба свободен стил у нас hahaha
Лулумбааааааааа що си мълчиш  и не кажеш колко е готино на почивка Hug Добре ли изкарахте в къщата?
Кали - как си? Дано не ти създава много проблеми тази травма, която ти причиниха?
Целувки за сладък Мишо и батко Grinning
Мариета - приятно изкарване в Добрич и да ти върнат един закален Бори Peace
Момичета, тези дни се чувах с Дидалекс - чакаше да роди всеки момент. Дано вече е родила и е минало всичко леко. Диди -  Hug Praynig


# 59
  • Мнения: 2 751
Хей, здравейте  Simple Smile
аз още съм с игла в корема, малко ме понаболява, по подутината забелязвам, че се качва нагоре, надразреза.. newsm78
Утре съм при Нено да види каква е хавата и докъде сме я докарали.
В петък съм планирала да отида до клиниката на Мазнейкова на среща лично с нея  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Кало е добре, ходи си на детска.
Мишо и той е добре  Grinning
Малко ми намаля кърмата покрай тея простотии, но пия чайове и засега сме овладяли положението  Peace

Общи условия

Активация на акаунт