зрелост на плацентата I-IIстепен,много рано....

  • 1 975
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 716
Не знам какво да ти кажа освен това,че ще се моля всичко да е наред Praynig Praynig Praynig Hug

# 16
  • Мнения: 6 274
Аз мисля че преди термина е трета степен, а не втора.
Разбира се . Потърси второ мнение .  Peace

# 17
  • Мнения: 2 374
не знам много по въпроса,включвам се само да ти кажа че ще се моля всичко с теб и бебето да е наред,стискам ти палци,бъди силна Hug
задължително кажи после какво е станало.Целувки!

# 18
  • Мнения: X
А и за контракциите - и двете бременности имах от петия месец, пиех 3х1 Магнерич и си износих децата без проблем. Освен това е нормално в края да получаваш подготвиртелни контракции. Според мен малко преувеличават - да, възможно е да родиш по-рано, възможно е плода да е с по-ниско тегло, но едва ли ще са във фатални граници.

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз съм на ммение да потърсиш още едно мнение. Peace
Дано имате късмет- ти и бебчето ти! Стискам ви палци !!! Praynig

# 20
  • Мнения: 3 116
При раждане доколкото знам плацентата трябва да е с 4 степен на зрялост, а не първа или втора  newsm78

Дано да се е объркала твоята лекарка, стискам палци всичко да е наред с бебо и да си се роди жив и здрав  Heart Eyes

# 21
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Миличка, желая ти кураж и късмет   bouquet   bouquet   bouquet

# 22
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
А и крайни изказвания за това ще оцелее ли бебе или не са меко казано неуместни.

# 23
  • Мнения: 498
Включвам се да ти пожелая късмет и се моля всичко да е наред! И аз знам, че степените са 4 на стареене на плацентата. Аз родих в 35г.с., плацентата беше 3 степен и бебето изоставаше с 3 седмици, е наистина се роди много малко, но след месец си го прибрахме.
По-добре, не се рови в интернет да си поставяш сама диагнози, от личен опит ти го казвам, не се шашкай. Стискам ти палци Hug Hug Hug!

# 24
  • Мнения: 367
Още веднъж благодаря момичета!Ами открих,че степените са 3,което е успокоително за момента Wink.Pebs,благодаря ти,само да ти кажа,че ходих на 3 ма лекари и мнението им почти се покрива,надявам се да завършат и при мен нещата като при теб  PraynigОх,колкото са по-добри апаратите и "виждат" всичко,толкова е по- страшно Rolling Eyes ,както и знанието-знаеш=тревоги;незнаеш=не ти пука Laughing
Още веднъж искам да благодаря на всички!Наистина е хубаво,че има сайтове като този и добри хора в него  bouquet Two Hearts

# 25
  • Мнения: 367
Включвам се да ти пожелая късмет и се моля всичко да е наред! И аз знам, че степените са 4 на стареене на плацентата. Аз родих в 35г.с., плацентата беше 3 степен и бебето изоставаше с 3 седмици, е наистина се роди много малко, но след месец си го прибрахме.
По-добре, не се рови в интернет да си поставяш сама диагнози, от личен опит ти го казвам, не се шашкай. Стискам ти палци Hug Hug Hug!

  Praynig Да устискаме до 35г.с........Мерси

# 26
  • Мнения: 6 274
Степените на зреене на плацентата са  3 ( ТРИ ) .
Стига плашихте жената , достатъчно са я уплашили .
Спокойно , миличка - всичко ще е наред. За твое успокоение - консултирай се и с друг лекар .  Peace
Леко раждане .  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 22
Стискам палци всичко да завърши благополучно.  Praynig
И според мен трябва да потърсиш второ лекарско мнение Hug

# 28
  • Мнения: 367
Отложи се за утре приемането Rolling Eyes, ,а там предполагам,че ще ме гледат и други лекари Wink .Утре с песен Whistling,първят ред е за мен  Simple Smile .Хайде със зраве и до скоро   bouquet Учили са ме с усмивка да посрещам всичко,така ще бъде и сега!!!!Ще мисля позитивно,пък нека всичко е наред Praynig Peace Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
От сърце се надявам и ще се моля всичко да е наред!!!  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт