за миенето на зъбките

  • 1 081
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Благоевград
  • Мнения: 84
Мия зъбите на Йоана от 3 дена с паста nenedent.Много й харесва.Моят зъболекар ми каза, че се започва с миенето след като има поне 5 зъба.

# 16
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ще следя темата Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Има си четка има си и паста  Peace. Като изникна първият зъб аз му го миех сега си ги мие сам аз само наблюдавам  Joy

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Около ващата възраст започнахме/пак с 4 зъба  Simple Smile/.Първия месец и дадох четката и показвах аз какво правя.После започнах да ги мия в началото,а тя си довършваше.Все още не изплаква.

# 19
  • Мнения: 1 103
И ние ги мием с Ненедент паста и четка на орал би до две години.

# 20
  • Мнения: 610
Мием зъбките с Ненадент,но и купих четка на Аквафреш-от годинка.Проявява голям интерес като аз мия моите.Взима си "кекиле"-така казва на четката и ги мие сама. Peace

# 21
  • Мнения: 1 049
Пьрвите осем зьбчета докато изникнат не е необходимо непременно да ги миеш с четка, може и само с тампон и вода вечер. После вече с безфлуорна паста, която няма нужда от изплакване и мек силиконов накрайник или мека четка за зьби.  Hug

# 22
  • Мнения: 121
Ние сме на 2 годинки и сутрин и вечер мием зъбките -играейки.Първо осмукваме пастата от четката, а после веселбата е с жабуренето.

# 23
  • Мнения: 266
Значи е време да почнем да ги мием и ние. Мислите ли, мами, че поизкривените зъбки ще се оправят с времето или ще останат така? Много се притеснявам.

Цитат
zna4i e vreme da po4nem da gi miem i nie.misliteli mami 4e poizkrivenite zabki 6te se opravqt s vremeto ili 6te ostanat taka.mnogo se pritesnqvam.



------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 22:40 от BG-Mamma

# 24
  • Мнения: 165
Според мен е време вече да започнат първите уроци, дори и без паста, целта е детето да свикне с четката в устата си и да придобие първоначален навик.

# 25
  • Мнения: 556
Благодаря на всички за отговорите Hug
Ще почваме пък да видим до къде ще я докараме Crazy

Общи условия

Активация на акаунт