Плащате ли редовно кредитите си?

  • 4 685
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Никога не си плащам кредитите. Ако някой не ми вярва може да ми даде пари назаем за да пробва...

# 31
  • Мнения: 419
Даааа, плащам ги навреме и ми се вдига кредитния рейтинг  hahaha
Какво е това чудо кредитен рейтинг  Thinking?
Повече от 13 години изплащаме кредити в различни банки, но никога не съм чувала да имаме такъв рейтинг  newsm78.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 074
Нали казах. Теглиш , внасяш ..............................
Това е то  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 6 992
Хъх, ние отскоро имаме кредит, една вноска сме дали, на точната дата.
Та като сте заговорили за тва - нямах точно и им пуснах  8 лева повече, те седят ли си в сметката, другия месец мога ли да дам 8 по-малко? Нищо не разбирам от тия работи  Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 2 058
Как зашо??? Въпросът ти ми се вижда повече от странен! Защото съм поела с договора ангажимент, който съм се задължила да спазвам. А понеже банката не повярва 100% на моята доброжелателна коректност добави по договор, че за 2 просрочвания на датата за вноска, ипотеката става изискуема!

# 35
  • Мнения: 592
Пу-пу, пепел ви не езика! От мен по-нередовен няма, ама всички банкери в града са ми приятели и нищо досега не ми се е случило. Имам 3 кредита и н-броя кредитни карти, от които използвам 2-3. Преди месеци бяха 9, докато не се разтоварих. Сериозно, но си плащам все някога де, сиренето навсякъде е с пари! Ти да не си данъчен агент?!  Peace

# 36
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
С банката шега не бива. За друго и да няма пари, за вноската трябва да има задължително. Спазвам си сроковете точно да ми е мирна главата.

# 37
  • Мнения: 1 322
Аз нямам кредити и съм много против тях.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 320
Обикновено 10-14 дни преди датата, не обичам да върша всичко в последния момент!!!
Ехеее, ние за 10-14 дни тези пари ще ги направим за още една вноска. Чак пък толкова рано. Предпочитам да ги завъртя и да ми носят печалба, преди да ги дам на банката.

 В крайна сметка пак си ги внасяш нали? Значи все тая! И без тях, пак си изкарвам за не само още една вноска!

# 39
  • Мнения: 2 759
Аз нямам кредити и съм много против тях.
                   И аз така. Ние сме богати  hahaha.

# 40
  • Мнения: 3 634
Аз имам най-ниския кредитен рейтинг. Плащам след поне 3-тото обаждане от страна на банката. Много забравям, пропускам с месеци. От тази седмица имам електронно банкиране вкъщи да видим дали ще бъда по-коректна. Дължи се на това, че от дете съм свикнала със сметка, която тогава наричахме разплащателна и е крайно време да върна този вариант.

# 41
  • Мнения: 2 005
Винаги точно на датата , или ден, два преди нея  Peace Защо ??? Ами защото сме стриктни и спазваме точките в договора  bowuu

# 42
  • Мнения: 17 546
От толкова съвестно и дългогодишно плащане на кредитите в банката, чиито услуги ползвам, вече се водя специален клиент и ползвам преференции, като най-ниската възможна лихва за потребителски кредит + застраховки + безплатно интернет банкиране. Голяма зарибявка! Joy
Никога не съм забавяла плащането на вноските си!

# 43
  • Мнения: 674
Хайде и аз да се включа Flutter Имаме 5 кредита 2 за по 20 000 евро и един жилищен 32 000евро и две райкарти всичко се плаща в последният ден същото както каза Дея поради по-късно пристигане на доходи Whistling
Но нито един ден просрочие bowuu

# 44
  • Мнения: 4 292
Не пресрочвам. Имам богат опит с кредитите, до сега не ми се е случвало да закъснея с вноските.

Общи условия

Активация на акаунт