С какво да си махнем черните точици

  • 2 214
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Вкъщи си ги почиствам веднъж седмично, най-често когато се къпя, докато порите са ми отворени. Ползвам въпросното приспособление с малка дупчица, за което EASpirit спомена, но става и със добре почистен пръстен. Стискам много често и с пръсти (не е опасно, ако се прави внимателно), като преди и след това дезинфекцирам пръстите и нослето. След това си е обичайната процедура- тониране и много крем, че ми изсъхва кожата иначе. Нормално е да се зачерви след процедурата, но не е нормално това да продължи дълго. Това го правя от години, без дълбоко почистване черните точки няма как да се премахнат само с измиващи гелове и лосиончета Peace

# 16
  • Мнения: 9 865
Не знам кадърни ли са били или не. Не са ми оставали белези, нито зачервявания просто технологията, която съм видяла не си е струвала парите, нито 5, нито 50 лв., като мога и вкъщи сама. Факт е, че нямам черни точици с домашните си процедури. Като се позамогна  Crazy може да пробвам и в по-реномирани салони. Съгласна съм, че само с гелчета не става.  Simple Smile

# 17
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Не знам кадърни ли са били или не. Не са ми оставали белези, нито зачервявания просто технологията, която съм видяла не си е струвала парите, нито 5, нито 50 лв., като мога и вкъщи сама. Факт е, че нямам черни точици с домашните си процедури. Като се позамогна  Crazy може да пробвам и в по-реномирани салони. Съгласна съм, че само с гелчета не става.  Simple Smile

И аз мисля така. Последният път като ходих на козметик да ми почистят порите, козметичката ползваше някаква скъпа апаратура (не се сещам за името в момента) за 'отваряне' и след това за 'затваряне' на порите. Тоест, минават ти с въпросният накрайник веднъж по лицето с някакво гелче, за да ти почистят порите и след това същото, за да ги затворят. Всичко хубаво, но посредата на процедурата ме удари ток Shocked Е*ати късмета извадих, оттогава си имам едно наум Crazy

# 18
аз използвам на AVON гел за почистване и пилинг маска от бал чай и съм доволна.но трябва продължително време неможе от два пъти и да си красива Grinning Grinning Grinning

# 19
  • Мнения: 2 211
Продават се готови маски, които почистват порите. Правя такава веднъж седмично. По - доволна съм от почистването при козметик.

# 20
  • Мнения: 226
Какво е това приспособление с дупчица  newsm78 Стана ми много интересно. Ще обясните ли по-добре?

# 21
  • Мнения: 2 211
Какво е това приспособление с дупчица  newsm78 Стана ми много интересно. Ще обясните ли по-добре?
Едно време козметичкте го използваха - метално кръгче с дупка в средата.
Някои се почистваха като след баня, си остъргваха лицето с ръбчето на венчалната халка  Mr. Green Технологии и чудо!

# 22
  • Мнения: 226
уххх... тва звучи даже страшно

# 23
  • Мнения: 372
Домашна маска с хума и кисело мляко много помага и добре почисва кожата Hug Пилинг с кестенови трици - също. Продават и едни специални лентички за черни точки на Нивеа, което също е вариант..
Според мен много от кремовете и ФДТ запушват порите, затова трябва внимателно да се избира козметиката - иначе каквито и маски да си правиш и дори да ходиш при добър козметик за почистване, все ще си имаш запушени пори...

# 24
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Доволна съм от това
http://www.sensai-cosmetics.com/detail/index.php?lang=es&id=sp009
 Peace

# 25
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
сетих се за лентичките за почистване на черни точки,някой ползвал ли ги е и имат ли някакъв ефект?

# 26
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Какво е това приспособление с дупчица  newsm78 Стана ми много интересно. Ще обясните ли по-добре?

Ползвам ето това:

# 27
  • Мнения: 278
ползвам лосион на Vichy Normaderm както и  дневен и нощен крем Normaderm, а веднъж седмично -маска на Nutragena (перфектно и най-усилено ги премахва до 80% - поне при мен - много съм доволна от нея!!!!! )

# 28
  • София
  • Мнения: 1 914
Коя маска на Nutrogena?


Продават се готови маски, които почистват порите. Правя такава веднъж седмично. По - доволна съм от почистването при козметик.

Назови някоя конкретна, че маски на пазара- бол.
Аз съм ползвала няколко, но все не виждам резултат.

Откъде може да се купи това "устройство"?  Laughing Предполагам в козметичните магазини, но какво казвам "едно с дупчица за черни точки"?  Laughing

Аз си купих от лентичките на Нивеа. При мен нулев резултат.  Crossing Arms

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


Откъде може да се купи това "устройство"?  Laughing Предполагам в козметичните магазини, но какво казвам "едно с дупчица за черни точки"?  Laughing

има го в магазините на боди 6оп , а съ6то така и по големите супермаркети....

Общи условия

Активация на акаунт