Има ли полза от столче за хранене?

  • 5 499
  • 150
  •   1
Отговори
# 75
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Нашето е на чиполино от преди 5г.. Баткото още яде там от време на време ,но скоро ще го подарим на бебка.За мен столчето е незаменимо.

# 76
  • Мнения: 593
Естествено че има Peace, къде другаде би било по-добре да се храни детето? Вземете си , няма да съжаляваш Peace

# 77
  • Мнения: 1 586
Столчето ми е супер полезна вещ,без него щях да се оправя много по-трудно,дори като пътуваме за по-дълго го носим с нас............. Mr. Green

# 78
  • Мнения: 491
За мен няма по удобно място за хранене на бебето,използвам го постоянно за хранене или игра.

# 79
  • Мнения: 2
Столчето ми е супер полезна вещ,без него щях да се оправя много по-трудно,дори като пътуваме за по-дълго го носим с нас............. Mr. Green

Напълно те разбирам, ние купихме още едно за у "лятната" ни баба, където принцеса ще прекарва повече време през лятото... Просто е немислимо да носим всеки път столче за по няколко дни...

# 80
  • Мнения: 4 154
Аз лично не си купих и не съжалявам. Отгледах 2 деца. 3-то е на път. В къщи няма къде да се разминем от бебешки и детски неща. А сме в къща, не апартамент.
За хране ползвах люлката или обикновен стол с възглавница отдолу.
Имаме едни столове от времето на дядо ми - отгоре са удължени, за да си сложиш ръцете. Когато приближиш стола към масата, бебето няма как да излезне.

# 81
  • Мнения: 166
И аз мисля, че столчето за хранене си е голямо удобство и както каза siska79, изгражда култура на хранене у детето още от ранна възраст  Peace  А и мойта щерка е тоооолкоз любопитна и палава (като повечето дечица  Mr. Green ), постоянно шава насам-натам, че не мога да се сетя как иначе ще се храним спокойно и без да се гоним из апарамента (той не че голям де, ама ...) В началото на февруари се прибрахме за голямо гости - за 1 месец при бабите и дядите  Mr. Green , та и 4 зъба ни бяха напънали наведнъж, и храненето ни се превърна в истинско приключение  #Crazy - на маймуни се правихме, тичахме от стая в стая, записи на касетки !!! (някой помни ли как точно изглеждат Mr. Green ) на братовчедка и като малка как пее слушахме, салфетки ни беше разрешено да късаме, купища с играчки се стоварваха под носа ни и кво ли не още  Grinning  А на стола няма проблеми, няма и мърдане де  Wink Знае какво се прави на него, вече и сама тръгва да се качва, ама още няколко санта не и достигат  Grinning  Ние го ползваме от 7-мия месец някъде и мисля, че още дълго време ще ни върши работа, защото е с подвижна табличка и по-нататък, като почне да се храни с нас на масата, смятам да я извадим от употреба (таблата). А като гледам, бебка ти е на 5 месеца все още, та като я научиш да си седи на дупцето, ще можеш да я оставяш - без проблем и без страх да не падне - на стола да се забавлява, а ти да си свършиш някоя и друга работа (поне докато е мъничка и не е захитряла  Mr. Green)  Та мисля, че няма да съжаляваш за една такава инвестиция, така като гледам, повечето от мамите са на тва мнение, но изборът си е твой, каквото и да решиш, бъди сигурна, че е най-правилното решение за твоето бебче, защото го вземаш ти ...

# 82
  • Мнения: 2 849
Има нужда ,купи за детето да се учи и само да се храни .Според мен е нужна покупка .

# 83
  • София
  • Мнения: 17 592
Абсолютно необходимо, според мен. Най-редовно е омазано цялото след ядене, не бих искала нещо друго да докарвам до това състояние...

# 84
  • Мнения: 668
имаме,така си стои!Незнам даже какво да го правя?Да е стоял 3-4 пъти с зор в него.От малък не иска да яде в него

# 85
  • Мнения: 3 092
Да , има определено много е удобно . Simple Smile
Мисля още дълго да си го ползваме .

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 891
Да ползвам го и ми е много удобно.

# 87
  • Мнения: 4 406
има полза, разбира се! ползвахме го до три годишшна възраст на баткото, той много си го харесва.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
За мен полза няма. Дъщеря ми я храня седнала у мен - изяжда си яденето за 5 мин и готово. Затова не купихме столче - само да му търсим място в тази теснотия.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 603
Много полезна вещ. Не мога да си представя  как я държа в мен половин час, докато яде пюрето, а тя се върти във всички посоки. На нашите столове и е рано да седи. Ако вечер е склонна да хапне каша /а не си е изпросила цица/, махам табличката отпред и цялото семейство вечеря на масата  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт