Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 апр. 2008, 14:08 ч.

Трихомони-има ли излекували се?

• 242 284
  • 702
  •   1
Отговори
# 690
  • София
Здравейте,
продавам закупени от Франция:
Secnol 2g 15 бр закупени за 105,15 евро, годни до 11/2018
Tiberal 500mg 3 бр закупени за 53,49 евро, годни до 11/2020
пишете ми на лични

# 691
  • София
Продадени!

# 692
Здравейте!
Продавам Секнол 10 бр. годен до края на Август месец.
20 лв. броя за толкова съм ги купил.
За инфо на лични.

# 693
Здравейте,
Купувам го ако е наличен.
Лирен

# 694
Продадени.

# 695
Здравейте, някой продава ли още Secnol? Или Tiberal?

# 696
  • гр.София
Да, имам все още 2те прахчета Секнол.

# 697
  • гр.София
Ако някой се интересува от алтернативни лечения, може да прочете. Пък който иска, може и да пробва. Не вреди. Последно ми засякоха трихомоните миналото лято. Тъй като бях с редуващи се вагинални инфекции след като пих Секнол (наистина без пробиотици), оставих лечението на трихомоните за после. Януари започнах да пия водка с олио по метода на Шевченко. Който иска може да потърси из нета има много инфо по въпроса. Единствено при този метод се споменава, че изчиства и трихомоните. Изкарах 3 курса (около 5 месеца) и след това и до сега без да съм ги лекувала резултатите ми са отрицателни. Имаше и друг положителен ефект - двете миоми, които имам са намалели. Не казвам, че съм се излекувала от трихомоните, защото трябва да минат мноого години, за да твърдя това.

# 698
Ох, мислех че само аз нещо не правя както трябва, ама явно си е напаст божия!  Sick
А това за имунитета, знам че не се създава, обаче те се предават по полов път. и ако няма кой да те зарази, няма как да се разболееш. но въпроса е да се изтребят изцяло (предполагам).
Аз пия тинидазол, слагам какви ли не свещички и... течението си е там!  #Cussing out

Здравей,  не съм съгласна, че се предават само по полов път.. Има и други начини за заразяване.. Какви са симптомите ти?

# 699
Здравейте! Някой продава ли "SECNOL"?

# 700
продавам 25 ампули турски тиберал 10 турски лири  za толковa sam gi vzel

# 701
#generation14
Писах ти на лично

# 702
продавам 25 ампули турски тиберал 10 турски лири  za толковa sam gi vzel
Какво е това?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия