Трихомони-има ли излекували се?

  • 336 727
  • 1 170
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 31
Е добре де кажете къде правят директна микроскопия

# 706
  • Мнения: 27
Здравейте група,
най вече към дамите се обръщам: да имате проблеми  с  цистит ( причинен предполагаемо от трихомони)?
Имала съм преди години трихомони, от 2-3 години не ми ги намират, въпреки че ги изследвам и тях на всяка микробиология, която си правя редовно, но цистит ме мъчи редовно..

# 707
  • Мнения: 28
Здравейте. Искам да попитам, дали някой знае и дали е използвал турския Biteral? Бил с основна съставка - Орнидазол? Откриха ми трихомони, но нямам никакви оплаквания. Джипито много ми го препоръча, а и мога да си го доставя от Турция. Предписа ми 10 дена (3Х1) от 500 мг и след 5-6 дена ще ми го доставят.

# 708
  • Мнения: 165
Здравейте. Искам да попитам, дали някой знае и дали е използвал турския Biteral? Бил с основна съставка - Орнидазол? Откриха ми трихомони, но нямам никакви оплаквания. Джипито много ми го препоръча, а и мога да си го доставя от Турция. Предписа ми 10 дена (3Х1) от 500 мг и след 5-6 дена ще ми го доставят.


Повечето тук сме пили тиберал то е оригинала,без файда...

# 709
  • Мнения: 2
Здравейте!

И аз търся Секнол и Тиберал. Моля, ако имате - пишете ми на съобщение.

# 710
  • Мнения: 3 044
Привет, да попитам тук - днес ми излезнаха резултатите от микробиологията и бам
- единични trichomonas vaginalis. Според гинеколога - няма страшно, нищо съществено. Изписа ми Флажил, вагинални глобули, а на партньора ми - Тинидазол.. Ама нещо тук като ви чета и лошо ми става, че няма да ги разкараме някога хахах

# 711
  • Мнения: 32
Промени си хранителните навици. С правилно хранене ,няма неизлечими болести. Наблегни на лимон с вода,фрешове,зелени зеленчуци,като маруля,спанак и т.н.

Имах същия проблем,от 1 година съм си променила изцяло хранителните навици и проблема изчезна.

# 712
  • Мнения: 366
FlameV, не се шашкай, по думите на моят гинеколог "трихомони се лекуват много лесно". Строго индивидуално е. И аз пих Тинидазол.

# 713
  • Мнения: 4
Драги, дами
Простете за хапливия коментар, но се надявам ще оцените факта , че е за ваше/наше добро. Това, че сте си сложили по три глобули, пиете фреш от дива мандракуцка и са спрели да ви текът ш*ндите не значи, че сте излекувани. Кажете им на гинеколозите си с "тривиалните инфекции" и "лесните лечения" относно трихомониазата да ходят да извършват качествен контрол на сливите на пазара, а не в кабинетите си, защото проблемът не е толкова "безобиден". Не се заяждам-повечето лекари не са запознати с проблемите и усложненията на инфекцията.
Кажете на партньорите си да не разчитат на леченията на горе споменатите господа, ако въпросните дори се сетят, че имате партньори и че и те трябва да се лекуват. Да намерят добър лекар и лаборатория(трудна работа) и да се лекуват преди да са им пламнали задниците, подули топките, омекнали пишките и им е останал поне един жив сперматозоид. Защото след време освен за безсърбежни дни и твърди чурки ще  мечтаете и за дечица и тогава лекарите с "лесните лечения" няма да дойдат да ви ги направят.

# 714
  • Мнения: 366
ak4799, Това е така, но ние не сме виновни, ако лекарите вземат по-лежерно тези "болести". Може би за тях са банални. Аз лекувах с три хапчета тинидазол, на мен ми се стори кратко лечение и едва ли не едно голямо нищо. Обаче оттгова насам не са ми изолирали трихомони, лекарят вярва, че съм излекувана (не ми остава друго, освен и аз да повярвам в това). Доколкото разбирам, при мъжете протича по-тежко. Поне ние жените си имаме симптоми, тоест, когато нещо не е наред, веднага се усеща, докато мъжете могат да разнасят бактерии с години и през това време да заразяват доволно много жени. Апелирам мъжете да да по-отговорни и да се изследват профилактично, а не да се сещат чак когато приятелките им почнат да се разнасят по гинеколози. Също апелирам и жените да не се доверяват толкова лесно на мъже. Аз се опарих и сега си сърбам попарата..

Правилното диагностициране от лабораториите е друг голям проблем, то се знае.

# 715
  • Мнения: 13
Здравейте !Присъединявам се към темата.От 2 месеца имам открити едични трихомони.Лечението ,което ми е предписано е : Макмирор(хапчета,глоболи+крем).След него : Фуролин+Гинатрен ваксина.Приключих лечението с Макмирора ,чакам резултат от микробиология.Има ли кякой с подобна схема на лечение да сподели впечатления?Не знам останалите ,които дълго време се борят с това нещо от преди години, дали се подвизават все още тук?Ако е така ,моля споделете след години, има ли рецидив ?

# 716
  • Мнения: 164
Здравейте !Присъединявам се към темата.От 2 месеца имам открити едични трихомони.Лечението ,което ми е предписано е : Макмирор(хапчета,глоболи+крем).След него : Фуролин+Гинатрен ваксина.Приключих лечението с Макмирора ,чакам резултат от микробиология.Има ли кякой с подобна схема на лечение да сподели впечатления?Не знам останалите ,които дълго време се борят с това нещо от преди години, дали се подвизават все още тук?Ако е така ,моля споделете след години, има ли рецидив ?
Привет, кой ти изписа Фуролина и по каква схема?

# 717
  • Мнения: 13
Привет!Схемата е 25 дни общо(5 дни :2х1 т през 12 часа;20 дни по 1 т.,след хранене ,без алкохол.

# 718
  • Мнения: 164
Привет!Схемата е 25 дни общо(5 дни :2х1 т през 12 часа;20 дни по 1 т.,след хранене ,без алкохол.

Моля те ми кажи кой лекар ти го изписа това?

# 719
  • Мнения: 13
99

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 21:00 от Nadejda34

Общи условия

Активация на акаунт