Подарък за кръщене

  • 14 991
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 388
Здравейте. Simple Smile В събота сме канени на кръщене на едногодишно дете. Датата съвпада с рожденния ден на бебока. Simple Smile
Интересува ме подарява ли се нещо по - специално за такъв случай?Ако да, какво например?
Подаряват ли се цветя на майката?
Изобщо има ли нещо по-различно, което трябва да се направи за случая?
Благодаря предварително на отговорилите.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 437
Ами аз съм присъствала така веднъж на РД и кръщене заедно - просто с мъжа ми купихме по-голям подарък. Нищо по-различно. Цветя за майката както прецените.
На всичките ми приятелки, на чиито бебоци съм била на РД, съм купувала цвете.

# 2
  • Мнения: 2 388
И аз си мисля да вземем цветя на майката. Simple Smile Просто искам да знам дали няма нещо по-различно около кръщенето. Може би цветя на кръстницата. Или се вземат някакви определени подаръци. newsm78Ей такива неща.

# 3
  • Мнения: 2 718
Не се притесняваи,няма нищо задължително което да пропуснеш

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Знам,че е хубаво да се подари нещо златно

# 5
  • Мнения: 2 388
Не се притесняваи,няма нищо задължително което да пропуснеш
Simple SmileМай наистина съм леко притеснена, просто са ни доста близки и не искам да изпусна нещо, а и колкото и странно да звучи за първи път през живота си ще ходя на кръщене. Simple Smile
Знам,че е хубаво да се подари нещо златно
И аз съм чувала за нещо златно, но проблемът е, че бебока е момче и още с раждането си получи от бабите по една златна гривна и не ми идва на ум какво друго златно може да се подари за момче. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 979
Аз съм кръщавала на имения ден на бебето - и освен нещата за църквата и кръстчето от нас имаше цветя за майката - бебето си има китка със здравец - друга не му трябва. И подарък за имения ден - така, че нищо друго не е нужно - а и за златото не съм сигурна - среброто е много по - църковен метал.  Peace

# 7
  • Мнения: 2 388
Аз си мисля да вземем някой от онези много сладурски дънкени комплекти ( миниатюрно якенце и смешни дънки Simple Smile) и една огромна плюшена играчка. Въпреки, че наиграчката пише, че е за деца над 3 години, ама са ми много сладки. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 71
Това е добра идея за дънчиците има страхотни неща в unique Моят син получи подобни такива за неговото кръщене.

# 9
  • Мнения: 2 388
Това е добра идея за дънчиците има страхотни неща в unique Моят син получи подобни такива за неговото кръщене.
Виждам, че си от Бургас. Може ли да ми кажеш къде се намира Unique?
Аз направо полудявам, като вляза детски магазин, всички дрешки са толкова миниатюрни и същевременно реалистични.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 001
Злато подарява кръстницата/кръстника.....А вие може а подарявате дрехи,играчки....Полезни неща за детенце...

# 11
  • Мнения: 2 388
Злато подарява кръстницата/кръстника.....А вие може а подарявате дрехи,играчки....Полезни неща за детенце...
Мерси за съвета. Simple Smile Аз затова питам, защото съм склонна да подарявам неща, които на мен ми харесват, а не знам дали ще са полезни за бебока. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 001
Ако искаш към подаръка може а добавиш някоя икона(за да е свързано със случая),която биха могли да закачат около леглото на детето....

# 13
  • Мнения: 2 388
Ако искаш към подаръка може а добавиш някоя икона(за да е свързано със случая),която биха могли да закачат около леглото на детето....
Да, това е много добра идея.  bouquet А огромна плюшена играчка много ли е неподходящо?

# 14
  • Мнения: 5 001
Ако искаш към подаръка може а добавиш някоя икона(за да е свързано със случая),която биха могли да закачат около леглото на детето....
Да, това е много добра идея.  bouquet А огромна плюшена играчка много ли е неподходящо?
Ами то детенце е още много малко...Ще се страхува от толкова голяма играчка....

Общи условия

Активация на акаунт