НОВИТЕ DISCREET

  • 5 272
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
Да, досега писалите хора в темата не са доволни от тях, но аз съм доволна, защото аз не ги използвам за прашки, а и не ми остава лепило по гащичките Wink всеки е различен и на енди им харесват на други не-но аз нз защо ама си мисля, че на Carefree няма да ми харесат, защото са по-дебели от дискрийт,  а аз ежедневни превръзки не мога да търпа дебели!Просто дискрийт са толкова тънки, че хич не ги усештам-това най-много ми харесва в тях Joy

Не са дебели.
Е да не са дебели, но все пак са по-дебели от дисцрийт нали?Аз с дискрийт мие малко кофти, че и тях много малко ги чувствам първия 1 час, а с тези по-дебелите няма да мога Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 94
Аз пък не съм изобщо доволна..от discreet значи като ползвах тези мултиформ и като си го сложа върху прашките и после отдоло жсе едно се запечатала самата превръзка и не иска да се махне и трябва да я режа с ножица незнамзащо става така #Cussing out ooooh!
Аха значи щом като си пробвала мултиформ значи си пробвала новите(я кажи от Пловдив ли си и от къде си ги купи и колко струват?)Ами според мен ти залепват така, защото просто са ги направили да са добре залепващи и ти после не можеш да я отлепиш-по-добре щом като така се получава не ги използвай за прашки, а за гащи, бикини или боксерки!  bouquet
Мила не съм от Пловдив и да от новите съм ползвала по-малко от 2 лева са, ако не се лъжа, но да ти кажа, че ги има навсякаде и в хипермаркет и във всяка аптека ще ги има, така че 100% ще ги намериш 100%, но аз лично не съм доволна, макар че ползвах ароматизираните  bouquet
Ами щото аз ги търсих в 2 аптеки и в един магазин ама там ги нямаше-ти видя лисайта да не си използвала от старите а?А ако наистина си използвала от новите я моля те кажи ми пт къде си ги закупила Praynig  bouquet

От магазин за козметика
видях сайта от новите ползвах...
иди в Билла би трябвало да ги има  bouquet

# 17
  • Мнения: 412
Аз пък не съм изобщо доволна..от discreet значи като ползвах тези мултиформ и като си го сложа върху прашките и после отдоло жсе едно се запечатала самата превръзка и не иска да се махне и трябва да я режа с ножица незнамзащо става така #Cussing out ooooh!
Аха значи щом като си пробвала мултиформ значи си пробвала новите(я кажи от Пловдив ли си и от къде си ги купи и колко струват?)Ами според мен ти залепват така, защото просто са ги направили да са добре залепващи и ти после не можеш да я отлепиш-по-добре щом като така се получава не ги използвай за прашки, а за гащи, бикини или боксерки!  bouquet
Мила не съм от Пловдив и да от новите съм ползвала по-малко от 2 лева са, ако не се лъжа, но да ти кажа, че ги има навсякаде и в хипермаркет и във всяка аптека ще ги има, така че 100% ще ги намериш 100%, но аз лично не съм доволна, макар че ползвах ароматизираните  bouquet
Ами щото аз ги търсих в 2 аптеки и в един магазин ама там ги нямаше-ти видя лисайта да не си използвала от старите а?А ако наистина си използвала от новите я моля те кажи ми пт къде си ги закупила Praynig  bouquet

От магазин за козметика
видях сайта от новите ползвах...
иди в Билла би трябвало да ги има  bouquet
Много ти благодаря утре ще ги потърся на пазара и в билата и би трябвало да ги намеря Flutter Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 372
Discreet съм ги пробвала, но не са нищо особено, а ароматизираните превръзки по принцип не ми понасят и не съм им фен Naughty
Libresse ultra slim са перфектни обаче! Това са възможно най-тънките ежедневни превръзки, не са ароматизирани и не залепват прекалено. Carefree flexi също са много удобни Peace
За Пловдив не знам, но в София и трите марки ги продават в Била.

# 19
  • Мнения: 94
Аз пък не съм изобщо доволна..от discreet значи като ползвах тези мултиформ и като си го сложа върху прашките и после отдоло жсе едно се запечатала самата превръзка и не иска да се махне и трябва да я режа с ножица незнамзащо става така #Cussing out ooooh!
Аха значи щом като си пробвала мултиформ значи си пробвала новите(я кажи от Пловдив ли си и от къде си ги купи и колко струват?)Ами според мен ти залепват така, защото просто са ги направили да са добре залепващи и ти после не можеш да я отлепиш-по-добре щом като така се получава не ги използвай за прашки, а за гащи, бикини или боксерки!  bouquet
Мила не съм от Пловдив и да от новите съм ползвала по-малко от 2 лева са, ако не се лъжа, но да ти кажа, че ги има навсякаде и в хипермаркет и във всяка аптека ще ги има, така че 100% ще ги намериш 100%, но аз лично не съм доволна, макар че ползвах ароматизираните  bouquet
Ами щото аз ги търсих в 2 аптеки и в един магазин ама там ги нямаше-ти видя лисайта да не си използвала от старите а?А ако наистина си използвала от новите я моля те кажи ми пт къде си ги закупила Praynig  bouquet

От магазин за козметика
видях сайта от новите ползвах...
иди в Билла би трябвало да ги има  bouquet
Много ти благодаря утре ще ги потърся на пазара и в билата и би трябвало да ги намеря Flutter Hug  bouquet
За нищо, дано ги намериш  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 412
Discreet съм ги пробвала, но не са нищо особено, а ароматизираните превръзки по принцип не ми понасят и не съм им фен Naughty
Libresse ultra slim са перфектни обаче! Това са възможно най-тънките ежедневни превръзки, не са ароматизирани и не залепват прекалено. Carefree flexi също са много удобни Peace
За Пловдив не знам, но в София и трите марки ги продават в Била.
Аз единствения път кгато съм "изневерявала" на дискрийт беше точно с тезо либрес-не - опеделено не ми харесаха-мисля, че май ми се разлепяха!

# 21
  • Мнения: 412
Само искам да кажа още нещо-каквито и други ежедневни превръзки да ми предлагате аз няма да си променя мнението-както казах аз от 1-2 години съм си с тези на дискрийт и си ми харесват и не смятам да ги сменям с други!Така, че по добре не се хъбете за да ми предлагате какви ли не видове, които аз не бих си закупила и пробвала Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 412
Е и за последно да пиша-аз утре ще ги потърся и ако ги намеря ще ги пробвам и ще кажа дали съм доволна, защото все пак пък може новите да са ги развалили и да са по лоши от старите Cry Ако наистина са ги развалили тогава вече ще пробвам керфри LaughingОдеве казах, че не можете да ме разубедите ама ако не ми харесат новите дискрийт ще можете Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 1 885
Скоро си купих някакво списание и там имаше мостри - 4 бр. от въпросните превръзки.  Аз по принцип ползвам ежедневни превръзки в края на цикъла си. От тези определено съм най-доволна. Не остават по бельото и лепват перфектно за прашки Simple Smile

# 24
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Дори не знаех, че има нови Дискрийт. Да не става въпрос за тези, дето само по-средата са по-дебели /не мога да отворя сайта/? Ако да - те хич не са нови, аз ги ползвам от 1/2 година поне, може би само опаковката са им сменили.
Все пак аз мисля да ги спирам, защото получих някакво течение и сърбежи и тук момичета казват, че може да е от ежедневните превръзки. И има логика - преди нямах такива неща Sick

# 25
  • Мнения: 3 459
Знам само че повече никога няма да си купя въпросната марка  ooooh!
След тяхното използване получих отвратителни сърбежи и зачервяване  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 412
Скоро си купих някакво списание и там имаше мостри - 4 бр. от въпросните превръзки.  Аз по принцип ползвам ежедневни превръзки в края на цикъла си. От тези определено съм най-доволна. Не остават по бельото и лепват перфектно за прашки Simple Smile
Е най на края една мацка да е доволна Simple Smile Ама по различни ли с от старите или са същите-или ти старите не си ги пробвала?

# 27
  • Мнения: 412
Дори не знаех, че има нови Дискрийт. Да не става въпрос за тези, дето само по-средата са по-дебели /не мога да отворя сайта/? Ако да - те хич не са нови, аз ги ползвам от 1/2 година поне, може би само опаковката са им сменили.
Все пак аз мисля да ги спирам, защото получих някакво течение и сърбежи и тук момичета казват, че може да е от ежедневните превръзки. И има логика - преди нямах такива неща Sick

Ако си използвала от ароматизираните нищо чудно-аз като използвах от ароматизираните и ми се получи сърбеж ама като си продалжих с обикновените ми се оправи Simple Smile

# 28
  • Мнения: 412
Знам само че повече никога няма да си купя въпросната марка  ooooh!
След тяхното използване получих отвратителни сърбежи и зачервяване  #Cussing out
Да както казах ако са били ароматизирани е нормално да имаш сърбеж-аромата дразни кожата-и при мен се получи така и за това продължих да използвам от неароматизираните и всичко ми се оправи Joy

# 29
  • Мнения: 3 459
И ароматизираните и неароматизираните са едни и същи боклуци  ooooh!
Аз именно от неароматизираните получих сърбежи  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт