Клюкините от пролетта - 9

  • 12 345
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
...И аз да се похваля (Иса да го оцени). Снощи бях много строга, когато в 10 ч. Ицко реши, че е гладен, но бил много уморен след това да си мие зъбите отново. И си легна гладен, рева, мрънка, сутринта каза, че ми е сърдит.  Mr. Green

Правилно Simple Smile
Няма да ми го глезиш, ей  Naughty

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Да припомня отново, че до утре на обяд имате срок да зявите присъствието си на Цирк в събота 16 и 30 часа.
За сега сме:


Иса + диване;
Никси + 1младеж легално и 1 контрабанда;/Да не тръгнеш да раждаш до събота? newsm78/
Мариели + девойка;
Славка+/не е ясно колко броя от децата си/;
Омофрис + младеж любител на Божи кравички.

# 17
  • Мнения: 402
1 приятелка е решила да ме сватосва с някакъв според нея ''много свестен'' колега

 hahaha айде успех

мерси  Laughing

# 18
  • Мнения: 800
Добро утро! Wink Лека и спорна седмица на всички.

# 19
  • Мнения: 2 723
Никси + 1младеж легално и 1 контрабанда;/Да не тръгнеш да раждаш до събота? newsm78/

Ами аз ако оплескам работата, Гошо ше дойде с баба си  Blush

# 20
  • Мнения: 2 336
Аз да се похваля набързо, че имам вече Решението! Ура!
Сега не знам трябва ли да съм тъжна или весела. Просто ми е тъпо.  Tired

# 21
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Иса,аз да нямам цяла рота деца Mr. Green-засега са само две . Peace
Никси,как Гошо ще викаш на детето #2gunfire,Гого,Гоги,Жорко ама Гошо #Crazy?Нали ми е кандидат зет,никакъв Гошо,аз ще му казвам Гогинка Party,да видим тогава кой ще му е по драгили ;Мили ми зетко; Mr. Green

# 22
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Сиска,това е първичната реакция-тъпо,после идва НИЩОТО като усещане към този човек. Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999

Ти го каза - за сега  Mr. Green hahaha

Сиси, честито още веднъж. Животът ти сега започва  Whistling

# 24
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ами ако срещна изведнъж голямата си любов и той реши да му родя дете,к'во да му откажа ли? Mr. Green

# 25
  • Мнения: 623
Ами ако срещна изведнъж голямата си любов и той реши да му родя дете,к'во да му откажа ли? Mr. Green

Може пък и две наведнъж да излезнат... Mr. Green

# 26
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Може,Дани може ,всичко е възможно Party

# 27
  • Мнения: 2 723
Ами ако срещна изведнъж голямата си любов и той реши да му родя дете,к'во да му откажа ли? Mr. Green


Мацка, ти не я ли срещна вече таз голяма либов.
ПОсле да не се окажеш пак тук само че +1.... кат мен  hahaha

# 28
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ама Никси,мислех си на два пъти,че я срещнах Thinking,ама те и двете само с децата ми ме срещнаха Mr. Green ,не и с любовта. Sad

# 29
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Да припомня отново, че до утре на обяд имате срок да зявите присъствието си на Цирк в събота 16 и 30 часа.
За сега сме:


Иса + диване;
Никси + 1младеж легално и 1 контрабанда;/Да не тръгнеш да раждаш до събота? newsm78/
Мариели + девойка;
Славка+/не е ясно колко броя от децата си/;
Омофрис + младеж любител на Божи кравички.

Иса на мен ми добави още един билет - ще бъда с две девойки, ама едната изисква билет, щото голяма

Общи условия

Активация на акаунт