Арабски облачета бели ~ във форума са долетели ~:~ 63

  • 22 378
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 112
здравейте  bouquet
4ЕСТИТО ВНУЧЕ ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО И ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК-МНОГО ДА СЛУША И САМО 6 ДА ИМА  Peace
DESERT PRINCES-ти къде учиш че нещо ми е убягнало и с какво си?
аз гледам клонинг и много ми става мъчно,ама пак продалжавам да гледам.абе тази жади защо не иска сайд мн и се чудя!аз да имах такъв мъж Mr. Green
лек  и усмихнат ден!

# 46
  • Мнения: 468
Няма какво да се лъжем, ние винаги ще бъдем интересни, и то с нездрав интерес, защото всички ни ожалват живи задето сме се "заробили" и задето сме се съгласили да живеем като нищожества според техните "представи" и "знания".  Joy
Нямам против каквото и да решите.   bouquet
Магда, как успя да ги навържеш така?

А, по този повод познайте откъде е единствената жена, кандидат за пилот във формула едно? От Иран. Mr. Green И е много красива и млада.

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 14:37 от amal

# 47
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
...Според мен е хубаво ако поне един противник на браковете с араби или Ислямската религия прочете нещо тук и се замисли поне,ако не да промени мнението си.

Като бях по-млада и аз така си мислех, ама се оказа почти невъзможна мисия. С клишетата , ограничеността, глупостта и предрасъдъците битката е тежка.
Съжалявам за това си изказване, но наистина го мисля. Пък и днес настроението ми е някакво агресивно-цинично-заядливо. Mr. Green За което се извинявам. Hug

# 48
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Кате - да , точно така . За това разделиха форума - да има текущи теми като тази нашата за бла-бла разговори и честитки  в "По страни " и официални теми в "Род. в чужб.", разискващи интересни за нас и др. потребители културно - информационни и прочие в-си . Като там ще намериш , да речем интересно инфо по тематиката и ще го постнеш , ще споделиш какво ти знаеш и си чула по дадения в-с , но 2-3 мнения , не повече , за да може в рамките на 15стр . всички желаещи потребители да вземат участие , ако ги вълнува . А ако има нужда и интерес може да се пусне и 2-ра по в-са. Спомняте си преди време как Деси пусна за Сирия , Марси за Магреба - всякакво разнообразно инфо .....и народа се втурна да чете там , и там си задаваха в-сите .
Не смятам , че е кой знае колко трудоемко да вземаме участие и в една странична тема , пак казвам не е необходимо там да сме на 100% участници .

Амалче - знам , че ще има пак "доброжелатели" , но имаме шанс да опитаме да ги намалим .
А и без това поствате различно инфо , какво ви пречи да е хоп...в подходящата тема .
И малко просветителска работа , обучителска за главите , които не са толкова твърди (като моята ) и където си тлее пламъчето на афинитета към арабското  ще има хубава , прегледно подредена , нямаща от къде другаде да дойде информация .

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 14:51 от Другарче

# 49
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естит рожденник на магда! ей големи празници у вас! вси4ко добро желая за малкия!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
4естит  внук,нафасима! пупу да ти се връща скоро и на тебе събитието!само,4е твое си бебе!  bouquet Hug
нещо не мога да схвана как ще се делите по области, само един 4овек ли ще пише тогава? аз нещо съм на пролетна вълна! може би е от времето!тука днес е райско, бързам да изляза,4е африката си е като жената,сменя настроенията на всеки 4ас! Crazy

# 50
  • Мнения: 216
Жасмин-права си-борбата с клишетата е тежка-и да ти кажа на мен ми се струва безсмислена-нали си видла с каква простотия се блъсках в абв-то и за какво-вятър работа... #Cussing out
Другарче-каквото решите все ще е добре
...абе хора,колко време продължава един грип-вече 4 ден съм болна-е не съм като в съботата,ма още съм зле newsm78-вече почнах да си мисля разни страхотии Sad-

# 51
  • Мнения: 689

Дуа:за зет ми GrinningА ти да си пиеш лекарствата и да си почиваш!До 7 дена е мисля..

Дезърт-защо така бе?!От студа е сигурно,пий топличко,вземи хапче..Знам как е Tired

Жасмин-от хормоните си така,юнака ще е палав baby_neutral,сигурно си права,но знае ли човек..Поне младите са по-отворени,интернет помага Wink

Амал-разсърдения усмири ли го,притесних се за теб Naughty
Покажи ни я тази пилотка де!За кой кара и как така кандидатка?

Тахмине-за текста към снимката май аз съм виновна,сори!Т.е вторта в подписа ми Grinning

Другрче-не вярвам,че нещо ще се промени дори да направим както ти казваш.И от отделна тема със сигурност ще се породят спорове и провокации,а на мен лично не ми се спори..Май другите повече се интересуват от личния ни живот,не от арабските филми и бели-денса Simple SmileЖасмин го е казала...
Аз предпочитам нещта да стават спонтанно,както казва Тахмине,идеята на Дала за определена тема също ми допада-така ще се дава инфо,ще се обсъжда от които им е интересно,заедно с ежедневните неща.За прайваси във форум не можем да говорим.



# 52
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ей ... това е орисията на моята зодия - да съм винаги неразбрана  Laughing Laughing doh doh smile3555 smile3555

Един ще ме схване и то погрешно ! - това е девиза на Рака  Joy Joy

Марси - какви области , бе душееей  #Crazy

Спирам , а вие си го обмислете , ако искате препрочетете и надежда не губете !!! Heart Eyes

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 15:18 от Другарче

# 53
  • Мнения: 126
 Другарче....ти познаваш правилата най-добре....Но,в Нет пространството само като напишеш в Гугал -арабски..арабско...и -хоп-нашия форум!   bouquet  
Тук сме не само арабски Мами,има и арабски Хабибита,има и само Почитатели......Защо?! Трябва ли да поставим условието-..без арабско дете -при нас  НЕ!!! защото сме форум на Бг Мама?!
Във всеки мухабет естественно се налага някоя тема за разговор....че какво толкова!Точно така се парира любопитството и несмесленните въпроси...А и става ясно,кои с какви намерения идва.Обединена ни е темата-арабски..... ми то само Алжир е на половината на Франция.А къде тогава остават другите арабски.....много сме обобщени!А аз попрочетох малко от мами във другите форуми-конкретно от англйските и френските....ами и те си говорят за културата на Англия,Франция....да не кажа и на едно место каква политическа тема даже докосваха,без да се притесняват.Ами че ние сме Съвременни Жени-това че сме Майки ,не означава че само за пампериси , цветя и манджи ще си говорим.А...и ще пълним форума с картинки-..да се самопоздравяваме,за да  Отчитаме Присъствие......

Аз започнах да чета тук...заради Мами,които ми обясняваха точно неща от арабската култура.Аз съм българка,а мъжа ми -арабин.Ами кой и къде да питам ! Като дойдоха роднините тук-закиаха люлката на бебето със  синьо  манисто....а,на другия ден пък-имама каза да се махне и ми подари- Ръката на Фатима!!!И досега не знам ...и какво сега!да не питам-...щото бие на арабско и ще предизвикам интерес!А...да се върна назад...да прочета всички стари теми....а,дано попадна на моя проблем-дано мякоя мама го е споменала някъде между страниците!!!!!!
И защо да ме питат -..Ти,вечерно време танцуваш ли на мъжа си ,както Жади -от филма.....Това не се поражда от лоши чувства.....Повечето от въпросите са от това ,че арабската култура и бит са много,много богати.....
Да!Аз танцувам  Laughing и даже сега ще се запиша на специална школа,защото искам да разуча точно танца на Жади с сабията-..той е много-много  древен...
А ако някоя от Мамите, може да ми разкаже някоя приказка-ама не за Шехерезада,и Аладин-...а просто нещо-арабско за Лека Нощ на дете за добри сънища... Та дори и думите да ми напише на нашето....Пу,да не ти е уроки или просто нещо ,с което се успокоява детенцето вечер.Много ,ама мноого ще съм Благодарна!
  bouquet   bouquet   bouquet

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 15:16 от dala

# 54
  • Мнения: 689
Един ще ме схване и то погрешно !...........

Мисля,че те схванах,но не се съгласих с теб.Ако темата стане само за честитки и оплаквания,аз няма да пиша тук.И малко невъзможно ми се вижда за всяко нещо,което ни хрумнене,да отваряме нова тема.Ето ТарикМом се е сетила за джинове,иска инфо,но пък чак тема да се пише за тях...
Освен това аз лично предпочитам да общувам с хора,които познавам,т.е.тези тук.
Правилата не ги нарушаваме-в ежедневието ни вълнуват различни неща,говорим си и обсъждаме в граниите на добрия тон.
Не се сърди,че някои не сме съгласни с теб:различни хора-различни гледни точки.Аз се обосновах за моите Peace

# 55
  • Мнения: 468
Лили, той сам се укроти, дресиран мъж.  Mr. Green Майтап де, то мина като пясък в прахта. И така и не разрбах за какво, ама може би е по-добре. Peace
За жената - ами името й беше някакво заврътяно, ама имаше и шофьорки на автобуси. Сигурно срещат разни трудности, има какво да се направи, но то и аз тука в БГ като съм жена да не мислиш, че ми е ногу лесно с дискриминацията, новия дебил рече, че жените не ставали за мениджъри.  #Crazy Викам  си тоя дебил не чете ли право на ЕС, Конвенция за правата на човека, не знае ли за интегриращите програми? Ей такива работи български. На ратия го докарваме, ама на практика....


Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 16:15 от amal

# 56
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Магда, честит рожденик   bouquet Ама как сте се наредили с тия рождени дни като писани яйчица  Laughing Hug

Момичета, стига сте спорили бре! Другарчето има право - уж затова го разделиха форума, но не мисля, че ще се получи - просто така сме си свикнали, всичко на едно място да си коментираме и разсъждаваме, да споделяме. Не знам защо бяха всичките емоции да се разделя форумът, според мен пак всеки ще си остане в темичката и ще си говори там, общи теми няма да се получат толкова много - а целта не беше ли точно да има повече общи теми на разнообразна тематика  newsm78 Можем да пробваме да пуснем някоя тема да видим как ще потръгне, ако искате. 

Лили, благодаря за инфото за джиновете.Точно за това ми беше разказвал съпруга ми - много интересна информация. Значи те могат да ни виждат, а? Значи не може да се говори с тях, защото е харам - ами ако наистина видим нещо и го помолим да се махне да не ни плаши? И това ли също е харам?
 Аз къде седнах снощи да я чета тази тема в клюкарника до полунощ седя и се оглеждам и после се хиля сама на себе си как чакам да се раздвижат сенките  hahaha Според мен голяма част си е самовнушение.

Айде засега изчезвам, че мъника е голямо шило, иска да ходи да човърка и разглежда. Laughing Heart Eyes

# 57
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
В. Лилия - не се сърдя . За вашето добро се опитвам да канализирам нещата , да обясня новите правила . Искате или не това , че темите останаха за честитки и битови разговори се реши отдавна , затова те питах дали си видяла дискусията .
Хората го гласуваха , прие се , Мамма раздели форума и тук остана това , което ти явно не харесваш . А оттатъка , където бяхме преди , си е мястото за обсъжданията на културно-информационни теми - сори , не го измислям аз .
Не четете правилата .
Това , че някой се е сетил нещо и сме го разчепкали на 1 стр не е проблем , аз вярвам , че ако направим такава тема в "старият ни форум"-"Род. в чужбина" , ще се обсъди много по пространно , в дълбочина , ще придърпаме част от нежелания интерес и  Ще трупаме брой мнения , защото тук вече не се отчитат ! , а това е добре за новите  , че и за нас - дигаме си рейтинга , увеличаваме си обема на кутията за ЛС , а има и неща , които са видни само при голям бр. мнения .

Лилия , ако си мислиш , че ме познаваш - грешиш ! Познаването тук и в реалния живот нямат нищо общо . Чувството ти е измамно . Доверието , ако го има , е достойно за уважение и аз го уважавам , макар , че като наричаш някои "сестри" мааааалко ме обиждаш  Wink , а по правилата на форума ме дискриминираш  Mr. Green   Я кажи , ще пиеш ли с мен кафе - на заведение или в дома ми ?!?- интересно ми е да знам .

# 58
  • Мнения: 177
 Здравейте момичета,благодаря Ви много за поздравите от мое и от името на момчетата.Дано не се издъня с качването на почерпката,че малко трудно се справям.Тук искам да изкажа специални благодарности на Сабинка за помощта.Всички Ви моля за извинение,че в последната седмица не съм писала ,а сигурно и повече но наистина имах много ангажименти.Надявам се от утре да съм по-свободна и да имам повече време да пиша.Гледам и доста новички имаме-Добре дошли. После ще прочета последните две теми ,че сега се стягаме за партито на Яси.Липсвахте ми ужасно и до скоро.Болничките -оздравявайте бързо и ние изкарахме по един вирус,но слава богу вече сме добре.

# 59
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Момичета, стига сте спорили бре! Другарчето има право - уж затова го разделиха форума, но не мисля, че ще се получи - просто така сме си свикнали, всичко на едно място да си коментираме и разсъждаваме, да споделяме. Не знам защо бяха всичките емоции да се разделя форумът, според мен пак всеки ще си остане в темичката и ще си говори там, общи теми няма да се получат толкова много - а целта не беше ли точно да има повече общи теми на разнообразна тематика  newsm78 Можем да пробваме да пуснем някоя тема да видим как ще потръгне, ако искате. 
Споко , бе не спорим - разясняваме си навите постановки , защото не всички имат време да четат.
Няма уж- те затова го разделиха - нали това обяснявам .
Там да са обемните теми пълни с инфо , която търсат новодошлите и т. н. да не се повтарям
и където е тънкия момент за нас да се оттървем от навлеци всякакви
 Получат , не получат - началството го реши - ще се получат - нашите емоции са след дъжд качулка .

Общи условия

Активация на акаунт