Моделиране на тялото с "body wrap" - системата „Шведско чудо”

  • 1 988
  • 6
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 530
**************************** рекламна публикация ****************************


Боди рап системата Swedish Miracle TM

комбинира натурални съставки от Северна Европа с Египетското изкуство на плътно, стегнато обвиване на тялото за оформяне контура и дълбоко почистване. Детоксикира, стяга, моделира, подмладява и подхранва кожата на тялото.





  • Какво да очакваме?
  • Безопасна ли е процедурата?
  • Колко процедури са необходими?
  • Ще има ли видим резултат веднага?
  • Колко време трае постигнатият резултат?
  • За кого е подходяща?
  • Предимства
  • Ползи и основни съставки

http://spiritspastudio.com/index.php?id=25


# 1
  • Мнения: 550
най-важното не пише- колко струва?!? явно бая, след като всички други процедури си имат цени, а тази- не.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Пише!!! 60 лв за 1 час и съответно 2 часа 120 лв. 10 процедури - 540 лв! По-ясно от това не би могла да бъде написано! На процедура от 1-3 см. загуба на талия/ханш/бедра.

# 3
  • Мнения: 550
не е написано ясно или аз съм кьорава! още повече, че в линка, който е даден в първият пост няма такова нещо като цена и трябва да ровиш по менютата... както и да е  newsm34 благодаря за инфото, звучи интересно

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 01:08 от zero

# 4
  • Мнения: 4 629
Супер звучи!  Ако с 10 процедури може да се смъкнат 10 до 30 см от обиколките определено си струва да се опита

# 5
  • Мнения: 59
интересно е ...да се губят сантиметри от тялото ти без да се измъчваш на уредите във финтеса.

# 6
  • Мнения: 222
АКО ИМА ЕФЕКТ ,ЗАщО ПЪК НЕ , НЕ МИ СЕ СТОРИ МНОГО ТРУДНО ДА НАМЕРЯ ЦЕНОВАТА ИМ ЛИСТА
не е написано ясно или аз съм кьорава! още повече, че в линка, който е даден в първият пост няма такова нещо като цена и трябва да ровиш по менютата... както и да е  newsm34 благодаря за инфото, звучи интересно

Общи условия

Активация на акаунт