Фризьори - Пловдив

  • 243 753
  • 814
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 412
Момичета, здравейте. Някой има ли представа за отиентировъчно цени на балеаж при Ева Гидишка, която работо в Арлет ма ул. Отец Паисий. Разбира се наясно съм, че цената зависи от много неща, но ако някой се е правил там, поне да се ориентирам.
Насочила съм се към нея понеже определено ми харесва работата й, но подозирам , че може и да се стресирам от към цено <span class="emoji-outer emoji-sizer"><span class="emoji-inner" style="background: url(chrome-extension://immhpnclomdloikkpcefncmfgjbkojmh/emoji-data/sheet_apple_64.png);background-position:65% 35%;background-size:4100%" title="grinning"></span></span>

Доколкото си спомням Ева ми бе споменала за ориентировъчна цена около 40 лв., но говорим за небоядисана коса с дължина около раменете. Когато косата е боядисана (особено когато е напластена боята) не може да се предвиди на 100% колко време и материали ще отнеме постигането на желания ефект, а естествено зависи и от дължината. Винаги можеш да се отбиеш в салона и да се консултираш с нея лично.

# 706
  • Мнения: 408
Аз си правих преди няколко месеца процедура с полировчик в Тракия. Останах доволна. Понеже в същото салонче ходя и на маникюр, онзи ден гледах на друго момиче как му минават косата с полировчик. Много добре стана.

Ако някой се интересува за Тракия, мога да дам координати.

# 707
  • Мнения: 1 378
Момичета, здравейте. Някой има ли представа за отиентировъчно цени на балеаж при Ева Гидишка, която работо в Арлет ма ул. Отец Паисий. Разбира се наясно съм, че цената зависи от много неща, но ако някой се е правил там, поне да се ориентирам.
Насочила съм се към нея понеже определено ми харесва работата й, но подозирам , че може и да се стресирам от към цено <span class="emoji-outer emoji-sizer"><span class="emoji-inner" style="background: url(chrome-extension://immhpnclomdloikkpcefncmfgjbkojmh/emoji-data/sheet_apple_64.png);background-position:65% 35%;background-size:4100%" title="grinning"></span></span>

Доколкото си спомням Ева ми бе споменала за ориентировъчна цена около 40 лв., но говорим за небоядисана коса с дължина около раменете. Когато косата е боядисана (особено когато е напластена боята) не може да се предвиди на 100% колко време и материали ще отнеме постигането на желания ефект, а естествено зависи и от дължината. Винаги можеш да се отбиеш в салона и да се консултираш с нея лично.
Моята е такава Simple Smile Небоядисана и малко под раменете. Да, може би ще отида директно да говоря. Исках да се ориентирам горе долу в цените само Simple Smile Благодаря за инфото, помагаш 😀

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Здравейте, аз се интересувам от добър фризьор в Тракия - за подстригване. Благодаря предварително.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Някой има ли идея къде има подстригване с гореща ножица?

# 710
  • Мнения: 28 069
Здравейте!
Бихте ли препоръчали добър фризьор за подстригване в района на бул. "Шести септември" и "Свобода".

# 711
  • София
  • Мнения: 1 732
Момичета, можете ли да препоръчате човек за подстригване на малки деца, една до двегодишни? Благодаря!

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Някой с впечатления от момичето в салон Тиара в ж.к.Тракия?Намира се в ТЦ Аримаг.

# 713
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 741
Някой има ли впечатления за Миро в Капана за къса прическа (например каре), както и за Пепи Болена или  Елена от салон Александра  до Здравната каса? Какви са цените за подстригване, изсушаване? Дайте и други предложения, "Захир"??

# 714
  • Мнения: 1 110
Здравейте, препоръчайте ми много добър колорист в Пловдив или региона, защото от много добри фризьори положението с цвета на косата ми е трагично..... Решила съм да правя балиаж ако изобщо стане.

# 715
  • Мнения: 60
И аз да попитам  къде има подстригване с гореща ножица? И някой добър за каре или да дава идеи

# 716
  • Мнения: 408
Здравейте, препоръчайте ми много добър колорист в Пловдив или региона, защото от много добри фризьори положението с цвета на косата ми е трагично..... Решила съм да правя балиаж ако изобщо стане.

Ако си ходила вече някъде, моля те да споделиш. Иначе във фейсбук гледам салон Hair Light че правят доста сполучличи промени с цвета, но не съм го посещавала.

# 717
  • Мнения: 1 669
Препоръчайте ми фризьор в Центъра за дълга коса.

# 718
  • Мнения: 33
Някой има ли идея къде има подстригване с гореща ножица?

В Beauty  Mastera на бул. 6-ти септември. Преди работеше едно много добро момиче и бях много доволна от услугите. Последният път,когато отидох имаше други жени и не останах доволна. Бях за полировчик, но жената мина всеки кичур по веднъж и всички цъфтежи си останаха. Мисля, че скоро няма да повторя. На страницата им във фвйсбук пускат намаления и ваучери в грабо също.

# 719
  • Мнения: 1 110
Скрит текст:
Здравейте, препоръчайте ми много добър колорист в Пловдив или региона, защото от много добри фризьори положението с цвета на косата ми е трагично..... Решила съм да правя балиаж ако изобщо стане.

Ако си ходила вече някъде, моля те да споделиш. Иначе във фейсбук гледам салон Hair Light че правят доста сполучличи промени с цвета, но не съм го посещавала.

не съм ходила още никъде, засега съм оставила косата малко да ми се възтанови,защото е в тежко състояние Sad

Общи условия

Активация на акаунт