Новото червило на Лореал - Glam Shine 6h

  • 7 454
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 695
не е същото, на първа страница има снимка  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 10 858
Не съм го пробвала, но вече ми е ясно, че ще си взема  Crazy

С тези разкошни цветове и мен ме зарибихте, а дори ида лепне - не ме безпокои, повечето глосове си лепнат, така или иначе.

# 47
  • Мнения: 171
А какво значи, че се насъбира по устните?  newsm78
Аз го мажа доста обилно, но такъв ефект няма при мен...

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 1 746
Аз го ползвам доста дълго време ...И е супер......има страхотно покритие и блясък дори откакто започнах с него вече не си купувам обикновенно червило .... Peace
Тук в Кипър обаче вижте опаковката каква е дали е същото като при вас newsm78


Не е същото - това е предходния вид Peace

# 49
  • Мнения: 1 318
Днес, накипрена с новото червило, отивам на проба за рокля 4470 Събличам си бялата риза и о, ужас - залепи ми се за устните... ooooh! Наложи си да си купувам нова ризка, за да не ме бъзикат в офиса. Искам да споделя, че червилото си стои по устните - няма размазано, няма липса - там е.

# 50
  • Мнения: 3 294
Момичета вие ме навихте и аз да си ги взема  Peace

# 51
  • Мнения: 1 224
Купих вчера на майка ми - цвета е номер 103 , стои невероятно ! Наистина е ужасно лепкаво , но на мен ми харесва, аз точно такива обичам  Peace

# 52
  • Мнения: 681
Аз го ползвам доста дълго време ...И е супер......има страхотно покритие и блясък дори откакто започнах с него вече не си купувам обикновенно червило .... Peace
Тук в Кипър обаче вижте опаковката каква е дали е същото като при вас newsm78


Това е моето от което съм доволна. Това е предната версия на това което тук се обсъжда но за мен е 100 пъти по-добро старото  bowuu

# 53
  • Мнения: 477
Ох, вече толкова червила имам, но и това го искам  Embarassed
Само ми кажете блясъкът - метален ли е , или има " мокър " ефект  newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 10 858
Купих вчера на майка ми - цвета е номер 103 , стои невероятно ! Наистина е ужасно лепкаво , но на мен ми харесва, аз точно такива обичам  Peace

Тополинке, какъв цвят е 103?
Сега ги гледам в Драка, но там цветовете не са дадени, само номера Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 2 414
Аз съм си заплюла 103 Forever Nude http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B00102JOVS/ciao-kitchen-21/ref=nosim
и
102 Always Pink http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://images.ciao.com/ide … 6hl%3Dbg%26sa%3DG

До края на тази седмица се надявам да си ги взема и да пиша впечатления. Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 10 858
Мелиса, после да кажеш как са  Heart Eyes че и мен много ме съблазняват, ама все нямам под ръка магазинче, да си ги купя наживо, а не по нета.

# 57
  • Мнения: 1 224
Вивиан, 103 е розово със златист оттенък , стои много нежно. Интересното е ,че като се сложи на устните не е лепкаво и след около 3/4 минути става зверски лепнещо. И мирише невероятно сладко  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 477
И аз да се похваля - вчера си го купих, наистина е трайно,
лепкането се понася,
аз си взех 301

# 59
  • Мнения: 5 026
И аз съм му се наточила-само рекламата видях в Грация. Щом наистина е тряйно, ще го купя  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт