Застреляха Георги Стоев!

  • 14 565
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Човекът наистина беше много уплашен за живота си. Но за сетен път става ясно-в България няма полиция, няма сигурност, няма защита.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 235


Бо, нали не твърдиш, че се е самонаранил в главата, за да му се продават книгите?
Rolling Eyes а защо не?  Аз имах колега, който си пускаше сам  заплашителни писма в пощенската кутия  Rolling Eyes  И повярвай ми докато ги четохме съм настръхвала, то не бяха нокти, рязане на пишки...
От лудите висчко може да се очкава. Пълно е с хора, които са самонараняват за да докажат, че измишльотините им са истина.  Не го знам от коя порода е.  Дано се оправи човека. Хареса ми въпроса на Бо, но никой не му обърна внимание "ЗАЩО ТОЧНО СЕГА СЕ ОПИТАХА ДА ГО УБИЯТ?" . Издал е толкова "скандални" ( направо се чудя кой луд ги купува, тъпотия и скучнотия до шия) книги, могли са още след 1-вата да го думната. Какво са чакали?!

# 47
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 223
ами така се случва с хората които казват истината... нищо ново...

# 48
  • Мнения: 431
Жалко. Беше ми симпатичен. Дано се пребори за живота си.

# 49
  • Мнения: 982
Rolling Eyes а защо не?  Аз имах колега, който си пускаше сам  заплашителни писма в пощенската кутия  Rolling Eyes  И повярвай ми докато ги четохме съм настръхвала, то не бяха нокти, рязане на пишки...
От лудите висчко може да се очкава. Пълно е с хора, които са самонараняват за да докажат, че измишльотините им са истина.

Да си пуска заплашитени писма и да организира прострелване в главата си, разликата е огромна!
Каквито и конспирации да имам в главата си, това е последното нещо, което бих си помислила!

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Джироламо Кардано бил италианският философ, математик и астролог, твърдо убеден в магическата сила на звездите. Кардано лекувал държавници и висши духовници. Страшен удар върху репутацията му се оказала преждевременната смърт на английския крал Едуард II. Дни преди да умре, Кардано предсказал на монарха дълъг и щастлив живот. Тогава астрологът решил да възстанови престижа си по най-безпогрешния начин: съставил собствения си хороскоп и обявил, че му е съдено да умре в деня на 75-годишнината си. Преди посочената дата той престанал да приема храна и потвърдил правотата на звездите чрез собствената си смърт.

има и такива хора.....

# 51
  • Мнения: 4 435
Последна информация:опрецията е приключила,два проектила са били открити в главата,състоянието е тежко и е в реанимацията на Пирогов.  
http://focus-news.net/?id=n927309

# 52
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 223
значи той е луд и сам се е застрелял, така ли да го разбираме? е това вече е новина! Peace

# 53
  • Мнения: 982

Да, може би има...
В този случай това е последното нещо, за което ще си помисля.

# 54
  • Мнения: 14
Минах от там горе долу по това време и беше лудница наистина.. #Crazy

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Да, може би има...
В този случай това е последното нещо, за което ще си помисля.
И аз, но разсъжденията на Бо ме провокираха да мисля в тази посока   Confused

# 56
  • Мнения: 4 916
Джироламо Кардано бил италианският философ, математик и астролог, твърдо убеден в магическата сила на звездите. Кардано лекувал държавници и висши духовници. Страшен удар върху репутацията му се оказала преждевременната смърт на английския крал Едуард II. Дни преди да умре, Кардано предсказал на монарха дълъг и щастлив живот. Тогава астрологът решил да възстанови престижа си по най-безпогрешния начин: съставил собствения си хороскоп и обявил, че му е съдено да умре в деня на 75-годишнината си. Преди посочената дата той престанал да приема храна и потвърдил правотата на звездите чрез собствената си смърт.

има и такива хора.....

Завалията... така да се издъни.
Вярно е, че има всякакви хора.

И още нещо - всички виждат в Г. Стоев писателя, но аз съм убедена, че не се е прехранвал с писане. Изобщо в Бг с писане на книги пари не се изкарват. Интересно ми е какви са били доходите на това момче и откъде.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 097
Към 1 и нещо минавахме по Цариградско шосе и по отцепения район, полицейските ленти и многото екипи на мястото разбрахме, че са гръмнали някой. После по радиото чухме за кого точно става въпрос.

# 58
  • Мнения: 4 916
Гледам новините и се сетих, че в това кафене ходим всяка събота и неделя, даже колата спираме на почти същото място.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 423
Дано оцелее, Praynig за всички, които са били около тези среди в началото на прехода е ясно, че нещата които е описал в книгите си е истина.
За съжаление разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт