Шареният свят януарчета откриват, все по-рядко те заспиват!

  • 11 580
  • 285
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 18
За кафето не мисля ,че се отразява на съня на Боби, аз го пия към обяд , атой обикновенно спи цял следобяд,освен ако не му действа приспиващо. Laughing
За дрехите и аз да си призная трябваше да си купя нови с сега се старая да свалям,въртя тук един кростренажор ходя като гламава из целия град ама за сега ефект никакъв ,а имаме резервации за моренце след 2 месеца. Някой беше писал за Дюкран, помага ли? Не съм го чела,това от сорта на белтъчните диети ли е? Аз много не ги одобрявам тях ама за кратко кой знае.
Да ви кажа за последната мъдра мисъл на моето свеки. Един косъм от косата ми се увил в пръстите на бебо и тя се изказа че без малко щял да се удуши #2gunfire Това е от мен, хубав ден ви желая дано навсякъде огрее слънчице!

# 166
  • София
  • Мнения: 324
Ех каква здрава коса имаш!!! Laughing Много ми е смешно - дано да не стана такава!!!
Моята пък ме пита дали се СЕЩАШМ  да го гушкам, и аз се вцепених и не можах дори да и се тросна и тя използва момента да ме довирши с думите "А Габи СЕЩАШ ли се да му подаваш водичка". А аз и казах по-добре да викне социалните да ми вземат детето щом си мисли че дори не се СЕЩАМ за него.

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Сещаш ли се .. бррррр  #2gunfire ужас, ужасс
На такъв коментар бих реагирала незабавно, макар никак да не съм конфликтна личност.

Sylviaa, хубава коса имаш, евалла  Laughing

# 168
  • Мнения: 5 391
Приказчице, стискам много палци на бебето и на Пинко Praynig

Ива, много неприятно, съжалявам че преживяваш това.Опитай да поддържаш някак лактацията.

Аууу, тия свекърви! Close
Миналата седмица и аз кръстосах шпага с моята, хубаво е нещата да се казват с истинските им имена.

# 169
  • Мнения: 332
Ей, болана тема са ми и не мене свекървите.
Бебо е започнал да се стряска малко, и те се изказаха, че било ПСИХИЧНО РАЗТРОЙСТВО  Shocked #Cussing out #2gunfire
Ей, бого, щях да ги убия  #2gunfire

# 170
  • Мнения: 5 391
Абе какви хора сте вие, разстройвате психиката на децата си, душите ги... Mr. Green

# 171
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Привет, мамчета!

Обсъждате захранването. Аз и по-рано писах, че ще давам сок не по-рано от 5-ти месец baby_neutral. Днес гледах Бон апети, докато храних Криско и там готвеше дежурната педиатърка за детска кухня и понеже Иван Звездев и каза, че има много въпроси за захранването, следващото й гостуване ще е посветено на него. Каза още, че има различни категории бебета при, които е различно началното захранване (предполагам имаше предвид недоносените бебчета) и че е много погрешно Naughty захранването след 2-ри месец.
Остава да почакаме и може би следващата седмица ще излъчат въпросното предаване. То може и по нета да го гледаме ама май е станало платено трябва да погледна. Нещо беше обвързано със закупуване на сп. Бон апети и там има код, който важи 45 дни или нещо подобно, ако не ме лъже паметта.

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Абе какви хора сте вие, разстройвате психиката на децата си, душите ги... Mr. Green
и не се СЕЩАТЕ да ги гушкате, горките, жадни ги държите и не им давате дори ЛИМОНОВО сокче да си освежат устата  Joy че им е писнало от тази ваша рядка и нехранителна кърма  hahaha

# 173
  • Мнения: 135
Абе какви хора сте вие, разстройвате психиката на децата си, душите ги... Mr. Green
и не се СЕЩАТЕ да ги гушкате, горките, жадни ги държите и не им давате дори ЛИМОНОВО сокче да си освежат устата  Joy че им е писнало от тази ваша рядка и нехранителна кърма  hahaha

 Joy и нарочно ги обличате леко, за да изстинат и да се разболеят  Mr. Green

# 174
  • София
  • Мнения: 56
Добро утро и от мен.   Моята Сиянак снощи хич не спа- отдавна не се беше случвало и не знам какво и стна.  През половин час се гушкахме заспиваше и пак почваше да проплаква и не знам. Нослете и беше запушено ,че слагахме и капки. Не знам защо все към 3-4 и се запушва това носле newsm78 #Crazy


Фил- ти ме шашна с тези сащински колики. какво значи това . Да не би  иние да почваме нещо такова, че детенцето си свиваше крачетата снощи пак. Аз само вечер и давам вече Инфакол ,че беше спрямла да се свива, но  от него много пръцка.  Тъкмио си мислех и вечер да не давам ,но след снощи се чудя какво да правя #Crazy #Crazy


Ива- дано се оправят нещата при теб.

За захранването- изчентох много неща и още не съм сигурна дали да почвам с тези плодови пюрета. Искаше ми се да почна с  каша илизеленчукови , по педиатърката настоява за плодови. Кашата не била добре , защото и без това сме наддавали много- за три месеца 3 кг и 15 см, от кашата бебетата дебелеели още повече. Но тя не е толкова дебела- само 5 650- просто се роди малка и трябваше да навакса. И сега стоя и се услушвам да мине колкото може повече време и тогава ще вида с какво ще почна. Но ще изчакам да навърши поне 3 месеца и половина. Embarassed

Приятен ден на всички   bouquet  bouquet

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Абе какви хора сте вие, разстройвате психиката на децата си, душите ги... Mr. Green
и не се СЕЩАТЕ да ги гушкате, горките, жадни ги държите и не им давате дори ЛИМОНОВО сокче да си освежат устата  Joy че им е писнало от тази ваша рядка и нехранителна кърма  hahaha

 Joy и нарочно ги обличате леко, за да изстинат и да се разболеят  Mr. Green

 Joy Joy

juju1  Hug
Защо не опиташ да спреш да и даваш Инфакола съвсем. Аз вече да ти кажа на тикава капки и медикаменти не вярвам. Може да не и понася на Сиянка и да и е некомфортно на коремчето точно от тях.
И Михаела се свива нощем по някое време, пръцка, личи че е вид колика, но аз капки не давам. Давала съм и няколко пъти още от самото начало, но ги спрях. Не ми се сеше излишно да я тъпча с медикаменти.

А Сиянка си е идеална на тегло. Хич не и се вързвай на лекарката.  Hug

# 176
  • София
  • Мнения: 56
Благодаря ти Ханна. Heart Eyes
Ще спра да и го давам. Аз отдавна се каня- но лекарката ми каза ,докато не спре да се превива да и давам капки. Но наистина може детенцето от тава да страда. Поне мога да опитам Embarassed Confused

# 177
  • Мнения: 5 391
жужу, ами баш истински.Той и брат й беше така, до 6 месеца го мъчиха, явно и при Ената ще е същото Tired
А това за кашите и наддаването е поредният мит, който разпространяват педиатрите.
Качването на кила е строго индувидуално за всяко бебе, едно ще е само на кърма и ще качва по 1,5кг на месец, другото вече ще е захрането с каша и ще качва по 500гр.
Няма да сгрешиш като опиташ, тя Сиянка ще си покаже кое как Grinning

# 178
  • Мнения: 6 274
Абе какви хора сте вие, разстройвате психиката на децата си, душите ги... Mr. Green
и не се СЕЩАТЕ да ги гушкате, горките, жадни ги държите и не им давате дори ЛИМОНОВО сокче да си освежат устата  Joy че им е писнало от тази ваша рядка и нехранителна кърма  hahaha

 Joy и нарочно ги обличате леко, за да изстинат и да се разболеят  Mr. Green
... и гладни ги държите , на всичкото отгоре . Вместо до сега да сте на цяло бурканче пюре , вие ...
                                Joy                 Joy                    Joy
                   

# 179
  • София
  • Мнения: 324
 Laughing Аз се сетих за сина ми и ще отида да му дам малко да хапне   Joy

Общи условия

Активация на акаунт