Работещи майки 2006 г. - тема 14

  • 22 006
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 658
Честит рожден ден и от мен, Ира!

# 46
  • Мнения: 1 668
Правих си сега един онлайн тест за интлигентност (в клюкарника) - та коефициента ми на интелигентност е паднал с 14 пункта - или затъпявам прогресивно или удъра по главата не ми се отразява добре  Joy Joy Joy. Още 3-4 сътресения в тоя живот и ще трябва да се изнеса краварка в някоя орегонска ферма, че умствено ще съм  на нивото на кравите (и на американците)... Катето ме бъзиа, че най-много некви видения да почна да имам, ама нъц!

# 47
  • Мнения: 2 109
Моньон, трябва да ти призная, че при нас сагата Гун4о е втора част на комедия в 3 действия... първото е прахосмукачката (маначката) , а третото още не знам. може би сара (гаджето).
Маначката е стара любов, от преди да ходи и преди да пълзи... по едно време спираше да реве заради маначката... сега идва една девойка да чисти у нас, той не й дава да припари до маначката... защото си е негова... е на тати му е разрешено да си играе. но на чистачката - абсурд. между другото, чисти момчето доста старателно. даже веднъж у Сара започна да чисти под леглата и в ъглите, много се учудих, защото у нас "под леглото" няма, леглото е френско, на пода директно.

сега... за Гун4оо.... какво да ви кажа.... няма промяна. втори месец... сутрин тръгва на ясла с кутията на ДВДто в ръка, в яслата въпросната кутия с Гун4о има специално място ... сега разбра, че от мен гун4о няма да види, и само дебне баща си да се прибере да му го пусне. (щото на него така му е по-лесно и за да не страдало детето Joy )

# 48
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майра,


Здраве, любов и много детски усмивки ти желая!Лека бременност!
 
Аз не смея да се тествам, че в Орегон не ми се ходи,поне докато не направят сухоземен път до там.Иначе, Герчо , да ти кажа имам всички данни да бъда крава. Joy hahaha

# 49
  • Мнения: 1 668
Равия, физически данни и аз имам  Joy Joy Joy, ама си мислех, че поне интелектуално съм малко по-напред....

# 50
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Майра, честит рожден ден и от мен, макар и със закъснение!  bouquet
Имам си основателна причина да не вляза вчера в темата - рожденник у дома - малкият ми син стана на две години. Все още спорим, дали верният отговор на въпроса "На колко години е Митето е "оньо" (едно) или "де"(две)

# 51
  • Мнения: 1 668
jd , честит празник на патерици. Здраве, щастие и безгрижно детство на малкия разбойник.
Ние проблема с годинките го елиминирахме - на 1 годинка не беше съвсем в час, че да го уча на колко е, та като стана на година и половина направо му казах, че е на 2. та като е подготвен отрано за ситуацията нямахме проблеми  Joy.

# 52
  • Мнения: 1 584
Добро утро и мерси за пожеланията!

JD, честит ти рожденник и на теб!

Аз днес ще празнувам с приятели - като по чудо след цяла седмица дъжд, днес грее слънце - иначе не ми се мислеше, че сме планирали барбекю Whistling

А Ясмин няма проблем с годините - питаш ли я казва директно, че е на 5 Crazy

# 53
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731



Честит Рожден Ден на Дениз на Цачи! Много усмивки и здраве на голямото момче! Цачиииии, много смях в дома ви! Весел празник![/color]

За мама
 

# 54
  • Мнения: 2 126
Хайде и аз хоп троп в новата тема Grinning Да се не затрия,пък и да не ме забравите Blush

Честит Рожден Ден на Дени!Мамо Цачи,да ти е здрав и мнооооого да се грижи за теб като порастне голям и силен мъж! Hug

Честит Рожден Ден,Майра!(Със закъснение но от сърце) bouquet Пожелавам ти все така да си първа в работата която вършиш и да си родиш най послушното и красиво бебче скоро!

jd,да ти е живо и здраво порастналото детенце!

Гледам за двете годинки говорите.Вяра и казахме накъде декември,че скоро ще стане на две.С пръсти да показва я учи баба и и първо казваше че е на "две пъстенца годинки Mr. Green",а сега по телефона като говори (много обича и с познати и с непознати) и ако я питат казва "е така(и наглася пръстите hahaha) на двечки годинки"

Герчо,оправяй се бързо.
Отивам да си направя и аз този онлайн тест за интелигентност oops:

Весел ден на всички и успешна нова седмица от утре Wink

# 55
  • Varna
  • Мнения: 503
 И ние да почерпим за вчерашния ни рожден ден...

# 56
  • Мнения: 2 109
Жана, Цачи, Ина !!!

Да са ви мноооогоо щастливи рождениците, предимно да ви радват, и да ви обсипват с много нежност, доверие и уважение.
и много да са здравички!

Ние с Кайо изкарахме един страхотен уикенд. Заминахме със Сара и още няколко дечица от мартенската тема с майките само, по женски. Ходихме в Долна Баня, взехме си под наем една огромна къща, с голяма поляна отпред, ресторантче и зайци в клетка. ЕЕе... няма такова спокойствие  и кеф. Хлапетата много се забавляваха, не се караха, много весело беше.
друго си е без мъже.

сега се гмуркам в леглото, оказах се доста уморена пак... 
успешна седмица !!

# 57
  • Мнения: 1 240
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕНИЦИ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ!!!
Мили момичета нека да са ви живи и здрави дечицата, да растат весели и засмяни!

# 58
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

честито на рождениците на Иночка и Цачи!

Аз в събота си отпразнувах рд-то с малко гости и барбекю в градинката, а пък вчера бях на среща с 3 от немските мами от форума - отдавна не бях излизала по женски и ми дойде много добре Simple Smile А пък и времето тук като по поръчка уикенда беше страхотно Party

Кали, браво и на вас!

Забравих и да ви се оплача - свекито разправяла на майка ми и вчера и на нас по телефона, как съм се била разхубавила  Crazy и явно докторите са сбъркали и щяло все пак бебето да е момче Rolling Eyes ей тия хора няма да мирясат явно докато не се роди. За капак пак обяви, че ще стои 20 дена тук - така че събирам от сега сили за август ooooh!

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 09:52 от Майра

# 59
  • Мнения: 1 240
Ех, Майра, свекърва ти явно много иска внуче-момче.

Wanna go to China???

Общи условия

Активация на акаунт