Да се изцеждам ли щом намаляват кърменията?

  • 541
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, вече заместихме обедното хранене със зеленчуково пюре и намаляха и нощните кърмения, и гърдите ми преливат.... Досега никога не съм се изцеждала, но сега трябва ли или да ги оставя да свикнат с този ритъм Confused

# 1
  • Мнения: 192
можеш да изцеждаш по малко, за да облекчиш гърдите,но в никакъв случай не толкова, колкото е изсуквало бебето, защото ще си докараш хиперлактация Peace за няколко дена кърмата ти ще се регулира до необходимото за детето количество

# 2
Аз се изцеждам от самото начало, имам много кърма. Ние също се опитваме да заместим едно хранене но ни е доста трудно защото неиска да яде зеленчуковите пюрета , следобет давам каша и не се кърмим за вечерното хранене гърдите ми преливат и се налага де се изцеждам малко преди хранене защото кърмата в началото е много рядка, след това потича по гъста кърма.

# 3
  • Мнения: 177
Аз не знам как да се справя с това. Докарала съм си хиперлактация. Цедя се 4-5 пъти на ден изцяло. Но не мога да си позволя да изцедя само малко, защото се запушвам, вдигам температура и т.н. Не знам как да си намаля кърмата.  Tired

# 4
  • Мнения: 1 428
можеш да изцеждаш по малко, за да облекчиш гърдите,но в никакъв случай не толкова, колкото е изсуквало бебето, защото ще си докараш хиперлактация Peace за няколко дена кърмата ти ще се регулира до необходимото за детето количество
Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
можеш да изцеждаш по малко, за да облекчиш гърдите,но в никакъв случай не толкова, колкото е изсуквало бебето, защото ще си докараш хиперлактация Peace за няколко дена кърмата ти ще се регулира до необходимото за детето количество
Peace
напълно съм съгласна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт