Само аз ли съм така?

  • 1 650
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 168
Да, но големият ми син много разхвърля, прави боклуци из всички стаи, а мене ме дразни това. Ако някой ми дойде на гости, ще ме е срам да го поканя, няма къде да се стъпи от играчки по пода.

И у нас е така, аз колкото съм подредена и чистница (мъжа ми мисли, че се престаравам), а дъщеря ми постоянно разхвърля, иска всичко да и е под ръка, а няма къде да стъпиш. Това най-много ме влудява newsm61

# 31
  • Мнения: 64
Няма да изненадам никой като кажа че и при мен е така, времето все не ми стига и все нещо не е свършено. Мъжът ми ми казва че съм като Монк, защото искам всичко да е идеално "а с малко деде не може да не е разхвърляно" (това са негови думи). Смешното е че вчера например, когато той реши да я поразходи за няколко часа , а аз си останах в къщи да чистя  се мотаех от стая в стая и се чудех от къде да я подхвана и пак нищо не свърших, а малката толкова много ми липсваше че все едно не я бях виждала една седмица.

# 32
  • Мнения: 230
Не си сама. Много утешително, нали Simple Smile?
... Смешното е че вчера например, когато той реши да я поразходи за няколко часа , а аз си останах в къщи да чистя  се мотаех от стая в стая и се чудех от къде да я подхвана и пак нищо не свърших, а малката толкова много ми липсваше че все едно не я бях виждала една седмица.
Хич даже не ми е смешно Naughty. Майка ми идва да помага и ....хваща малкия и на разходка. А като се върне следва репликата: "И ти какво свърши, докато ни нямаше?" Rage
А ако я оставя тя да пооправи в къщи, леле какво мърморене има после. "То бива бива мърляви и разхвърляни, ама Митко (мъжа ми) нищо не пипва и ти откога не си мила чинии (бърсала прах, мила под и прочие)".
Пишман да станеш, че си поискал помощ.

# 33
  • Мнения: 780
Не.Снощи ревах, че искам да отида някъде за една седмица, самичка.Мъжа ми каза, че няма да издържа без тях и ден. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт