Боя върху къна - може ли?!

  • 18 696
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Момичета, благодаря за окуражението Hug  Реших вече, че ще пробвам, даже може би утре, пък каквото стане Grinning

# 16
  • Мнения: 472
Аз също се боядисах успешно след едногодишно къносване (с черна къна). Боята която ползвам е "Кастинг"-много тъмно кафява (почти черна).
Косата ми е в много добро състояние,изобщо не пострада след експеримента.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
mili_vanili на всяка цена да разкажеш какво е станало...  Wink

# 18
  • Мнения: 62
Когато се боядисваш след къна, резултатите са непредвидими!
Казвам го като фризьор-аз лично не бих се ангажирала с резултата, ако косата е къносвана- вероятността да стане на петна е мн голяма,
независимо колко време е минало, просто растителните пигменти присъстващи в истинската къна не се отмиват равномерно, а мн често и въобще.

# 19
  • Мнения: 223
Когато се боядисваш след къна, резултатите са непредвидими!
Казвам го като фризьор-аз лично не бих се ангажирала с резултата, ако косата е къносвана- вероятността да стане на петна е мн голяма,
независимо колко време е минало, просто растителните пигменти присъстващи в истинската къна не се отмиват равномерно, а мн често и въобще.
и на мен това са ми казвали- не толкова ,4е не хваща,колкото опасността от това да станеш на петна
по-добрене дей

# 20
На мен един път се случи така, че си боядисах косата само след месец след боядисване с къна. И стана.

# 21
  • Мнения: 49
 Здравейте, момичета Hug  И така, аз все пак се боядисах, но по отношение на резултата не съм особено доволна и то не за друго, а защото доста (макар и не всички) от белите ми коси си останаха  пак бели и то от корените, където все пак за 6 месеца ми е пораснала коса и не би трябвало да има къна, ама какво да се прави... е, все пак и доста се покриха, ама аз очаквах да е на 100% Sad Иначе като цяло нямам чак толкова бели коси, ама от доста време така ме дразнеха и твърдо бях решила, че ще се боядисам, но понеже не исках да променям цвета, си купих боя с цвят възможно най-близък до естествения ми - много тъмнокестеняв. Други оплаквания нямам, не станах на петна, навсякъде си е равномерно, даже много се кефя, че поне засега косицата ми има много готин блясък (то май това е и основната разлика от преди да се боядисам) Grinning

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
mili_vanili   newsm10 така се получава първия път.. и на мен така ми стана преди време... когато на къната сложих боя...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт