ДНИТЕ СИ МИНАВАТ, ПАРЛАМЕНТАРНИТЕ ИЗБОРИ ПРИБЛИЖАВАТ!

  • 2 421
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
до сега почти винаги съм гласувала. след тоталното ми отвращение от тази шибана държава и липсата на достойни хора, които да искат да я управляват - едва ли ще го направя.

# 46
  • Мнения: 2 663
Разбира се, че ще гласувам!Винаги съм го правила и продължавам да вярвам, че това е начина да се оправим.Вярвам също, че докато има хора, които не гласуват сме обречени на мизерия...
-не ми е все едно какво става тук
-писна ми да ни мачкат
-писна ми от нарушаването на правата ни и най-вече правото на нормален живот.Не действащата държава и и институции станаха нещо нормално и всеки си живее така, траейки си - ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО, ДО КОГА ЩЕ СИ МЪЛЧИМ.От това, че хората не упражняват правото си на глас и не роптаят ни управляват само нещастници, които разграбват още и още, останалото за грабене
Не може само да се оплакваме и да викаме кой ни е виновен и кой не и да не гласуваме, не може!
Нормално ли е да ти спират водата без да те предупреждават, нормално ли е да спират тока без да те предупреждават? Нормално ли да са ясни проблемите и да не се решават, защото парите за решаването им трябва да влизат в нечии джоб?????Нормално ли да си чупим колите по дупките?Нормално ли е да сме заринати в кал и мръсотия?Нормално ли е цената на храната да е по-висока, от тази в държави с в пъти по-висок стандарт?Нормално ли е сираците и изоставените деца да стават престъпници и живота им да е ад от самото му начало?Нормално ли е за седмица 5 убийства?Нормално ли е на всеки ъгъл да можеш да си купиш каквато и да е дрога?Нормално ли е да се чувстваш нежелан гост в собствената си родина, държавата, на която плащаш данъци?
Нормално ли е министъра на вътрешните работи да е свързан с престъпния свят и народа да продължава да не взема мерки?Нормално ли е кмета на София да е в същото положение и пак да не се прави нищо?Нормално ли е да ни управляват турци с анти-българско мислене в БЪЛГАРИЯ?Нормално ли е да цари беззаконие и десетолевката да властва над всичко?Нормално ли е изнасилвачи и педофили прекарват 24 часа зад решетките и да се чувстват пак свободни?И още, и още, и още..............
Ако бяхме нация, уважаваща себе си нямаше да позволим това!Щом не ни изнася трябва да настояваме за промяна, а не да мишкуваме от страх да не ни смачкат!Продължавайки така ще сме на това дередже, та даже и по-зле и след 20 години!

При 5 вота срам нямат ли, или трЕА да се лапа докаТ може , че време не остана'


п.п.малко се по олях, ама това ми е болна тема


Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 10:54 от Безгрешна

# 47
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
След този пост не мога да напиша нищо по-умно...
Браво, Констанс!

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Трябва да се гласува- имаме деца, с нас не свършва света. Безгрешна ясно е написала защо Peace
Искам, надявам се, моля се въпреки всичко България да оцелее (както е ставало толкова векове преди нас)! Praynig

# 49
  • Мнения: 5 140
Ще гласувам, както винаги.

# 50
  • Мнения: 261
Задължително,все пак сме отговорни хора.
Дори съм за задължително гласуване,въведено със закон,защото тогава резултатите няма да са такива като например  значителен процент за ДПС  и БСП,но  нали сме демократична страна, а това било признак на тоталитаризам,та много жалко

# 51
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, ще гласувам, както винаги  Tired

# 52
  • Мнения: 1 753
Ще гласувам!  Peace Искрено се надявам, че ще се намери начин да гласуваме по-рано от 2009 г.... ако ме разбирате...
Не съм чела темата и няма да я чета, защото само се нервирам. Преди последните парламентарни избори имаше тема за партиите и 80% от мамите тук ми показваха червена розичка като свой избор за глас...  Shocked е тва не мога да го разбера - млади социалисти....

# 53
  • Мнения: 1 240
Разбира се, че ще гласувам! Нямам пропуснат вот след като навърших 18.

# 54
  • Мнения: 3 835
Преди последните парламентарни избори имаше тема за партиите и 80% от мамите тук ми показваха червена розичка като свой избор за глас...  Shocked е тва не мога да го разбера - млади социалисти....

Шегуваш се.

# 55
  • Мнения: 1 941
Преди последните парламентарни избори имаше тема за партиите и 80% от мамите тук ми показваха червена розичка като свой избор за глас...  Shocked е тва не мога да го разбера - млади социалисти....
Не звучи по-зле от млади демократи, млади либерали и прочие. И да коригирам Борис и негово изказване в началото на темата. След като влязат в парламента, лекарите, адвокатите, бизнесмените и прочие не си зарязват професиите и бизнеса! Дори напротив - доразвиват ги...  Мога и повече, но ти давам само един пример - Атанас Щерев, предполагам знаеш кой е..

# 56
  • Мнения: 5 462
Преди последните парламентарни избори имаше тема за партиите и 80% от мамите тук ми показваха червена розичка като свой избор за глас...  Shocked е тва не мога да го разбера - млади социалисти....

Шегуваш се.
Предполагам че хич не се шегува .. И аз бях потресена тогава  от обилното количество червени бг мами(в този форум ) по време на последните избори ... Sick Mr. GreenАйде изяжте ме .. Twisted EvilАко ми изнамерите старата тема за тогавашните избори... няма да е лошо .Да видя колко са били надъхани .Очаквам включване .

# 57
  • Мнения: 3 835

И аз, не съм била регистрирана тогава.

# 58
  • Мнения: 1 753
Преди последните парламентарни избори имаше тема за партиите и 80% от мамите тук ми показваха червена розичка като свой избор за глас...  Shocked е тва не мога да го разбера - млади социалисти....

Шегуваш се.
Предполагам че хич не се шегува .. И аз бях потресена тогава  от обилното количество червени бг мами(в този форум ) по време на последните избори ... Sick Mr. GreenАйде изяжте ме .. Twisted EvilАко ми изнамерите старата тема за тогавашните избори... няма да е лошо .Да видя колко са били надъхани .Очаквам включване .

Ами ако някой намери темата ще е интересно, наистина! Тогава водех някакви битки с вятърни мелници, но отдавна се отказах да се боря с овчедушието...  Sad

# 59
  • Мнения: 3 835
Ако горното е вярно, това обяснява поне малко от малко всеобщата форумска пасивност, просто са толерантни към избраниците си, а може и съвестта да ги гризе.
Надай се коньо, на зелена трЕва.

И все пак, тия някой ги е избрал, нали?!?

Общи условия

Активация на акаунт