Стрии

  • 2 868
  • 18
  •   1
Отговори
здравейте... сигурно за пореден път ви се задава този въпрос, но аз така и не знам още отговора, а ми е много наложително да го разбера колкото може по-скоро! не намерих по-добър раздел за тая тема, така че пускам тук.

интересува ме с какво мога да ги премахна, защото съм пробвала с мазане с кви ли не продукти - няма ефект. сигурно трябва да се мажа поне година всеки ден за да има МАЛЪК ефект, но това не е вариант за мен. искам нещо силово и ефективно. някаква операция има ли? или по-скоро манипулация да го нарека, че операция звучи прекалено сериозно като термин.

просто какъвто и да е начин, но действащ. на всяка цена трябва да ги махна!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Оххх, и аз така искам ама за сега не съм чула нещо ефикасно. Може леко да се позаличат от някакви процедури или мазила, но пълно изчистване няма. Не казваш къде са ти стриите. Ако са на корема след раждане, има вариант да се изреже излишната кожа в т.ч. и стриите, но ако нямаш такава  newsm78 , май нищо не може да се направи, за съжаление  Cry

# 2
  • Мнения: 288
Според мен не могат да се заличат с нищо  Sad

# 3
  • Мнения: 2 068
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269982.0

ееее айде стига сега   Crossing Arms  само това повтаряте немогат ......немогат ....стрии не се махат ......

не се махат ако не сте упорити  Peace не казвам че има 100% махане но могат много да се заличат  Wink

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За съжаление и аз мисля,че немогат да се махнат  Sad

# 5
лелеее  не мога да повярвам, наистина само това чувам "не могат, не могат да се махнат" и т.н.! кошмар е това!  #Crazy

аз лично съм чувала за някаква лазерна операция, но нищо друго...

стриите са по дупето, лееееекичко до кокала на кръста и лееееекичко от вътрешната страна на колената.

не може да няма начин, на колко звезди им излизат стрии 100% и трябва да ги заличават по някъв начин. примерно...

# 6
  • Мнения: 2 448
Кошмарно, но факт. Напълно не се махат с нищо, дори с лазер, особено ако са по-големи. Миниатюрните се заличават или поне им се придава по-малко видим вид. Доста предавания е имало и от пластични хирурзи и от различни модерни козметични центрове, дори и най-смелите на са казали, че има начин да се премахнат напълно. Sad

# 7
 Shocked Shocked

отчайвам се !!! положението не е розово ииии не мога да не ги махна, гррр....

добре, а знаете ли телефон на някой специалист, който може да ида да ме прегледа и да се изкаже професионално?

# 8
  • Мнения: 2 068


не се махали ......да бе  ooooh!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 779


не се махали ......да бе  ooooh!


Уау! Това откъде е? Shocked

# 10
  • Мнения: 2 448


не се махали ......да бе  ooooh!

Ами фотошопа много помага в случая. Laughing

# 11
  • Мнения: 160
kalaka, страхотни резултати!

Прочетох линка, който си дала но не ми стана ясно за колко време постигна тези резултати и кое мислиш ти помогна най-вече мазането с крема с ретинол или процедурите с колагена?

Мерси.

# 12
  • Мнения: 2 068
това не е моят корем но резултата е почти същият  Peace  и то след IPL-ла
само на по-голямите стрии не подейства много добре  Confused
 с крема още не съм започнала защото имам малък проблем с поръчката но и него ще пробвам  Wink

# 13
@kalaka - тези стрии доколкото виждам са още пресни-пресни - кървави, не са бели като моите... но така или иначе резултата изглежда доста добър. какво е IPL? какъв крем и какъв ретинол? каква програма следваш? и за какво време постигна тоя резултат?

# 14
  • Мнения: 64
kalaka, поздравления за резултата.
Колко процедури IPL  направи?Аз за сега съм направила една, но видим резултат все още няма.На коя процедура забеляза подобрението и през какъв интервал ги прави?Извинявай ако се повтарям с въпросите.Мерси предварително.

Общи условия

Активация на акаунт