Отговори
# 15
  • Мнения: 511
А знаете ли дали някъде в Пловдив (в някой от центровете или към някой басейн) предлагат плуване за дребосъци?

До колкото знам няма, поне за деца до 4год. Аз също се интересувам.
Не е плуване в истинският смисъл на думата, а половинчасово занимание и игри във водата с учител в група с участие на родител, моя приятелка си води детето на подобно занимание от 10 месечно, но уви не в България.
Ако успеем да сформираме група и намерим учител, би било чудесно. Моето дете е на 2г.
В новотела има нещо подобно, но децата са над 3-4 годишни и 1 час занимание е 20 лв.

# 16
  • Мнения: 6 206
Живот и здраве, ще помогна качествено за попълване на групата. Laughing
Майтапа настрана, и басейна на ВСИ е ок.
Ти знаеш, че онова плуване се води за бебета и го водят хора, преминали програма за обучение, то се води за развиване на органчета- дробчета и тн т.
Ще говоря, ще направим.

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Целодневно оставяне на толкова малко дете в детски център не е добра идея.
В повечето такива места няма условия детето да спи, да почине и т.н. Едва ли ще има човек, който да може да се занимава само с него. Самата идея на детския център е различна... Лично мое си е мнението.

Някой ползвал ли е услугите на споменатата леля Цонка? Би ли гледала по - голямо дете само вечер, за два - три часа максимум?


 

# 18
  • Мнения: 481
Живот и здраве, ще помогна качествено за попълване на групата. Laughing
Майтапа настрана, и басейна на ВСИ е ок.
Ти знаеш, че онова плуване се води за бебета и го водят хора, преминали програма за обучение, то се води за развиване на органчета- дробчета и тн т.
Ще говоря, ще направим.
Каспър, точно това плуване и аз имам на предвид, ако можеш да направиш нещо, давай. Ние ще помагаме, ако имаш нужда.
Времето се стопля и ще може по-лесно да се организира подобна инициатива, а и повече майки ще се навият. Ще следя темата с голям интерес, дано да стане нещо.

# 19
  • Мнения: 230
Привет мамички и от авторката Hug. Желая на всички ви весели празници и да са ви живи и здрави бебенцата!!! А на вас желая много сили и търпение, и да сте все така хубави!
Сега по темата- много се зарадвах, че нещата са се раздвижили, наистина мами, хайде да направим и ние пловдивчанки нещо интересно за нашите мишлета.Супер, супер е това с плуването - от сега пазете един пояс за нас. Ако мога да помагам с организирането - казвайте.
Към  anelia20006 - на сайта на Стоянстрой има инфо само за училището. На място трябва да се иде и да се пита за ясла/детска градина.
Към  bim_bam - за сега ползвам леля Ценка. Детенце се чувства добре там,прие я и след сутрешното мрънкане, едва го прибирам вечер.Мисля, че би гледала дете и през нощта, дори и да няма годинка.Но най-добре се свържете с нея,за да се уговорите.
Поемам ангажимента да посетя или да потърся инфо за "Ято слънца" и "Дъга от мечти" до края на седмицата.
Това е от мен за сега. Много се радвам, че се активирахме.Ами така де, като са ни малки бебоците да не е да не разбират нищо и да не искат да им е интересно.

# 20
  • Мнения: 6 206
Не сме се "организирали", аз имам идея да го добавя към бизнеса си.  Simple Smile
Ще струва пари и то поне 20 лв. Няма кой да се навие за такива мъница за евтино.

# 21
  • Мнения: 173
 Hug Хайде на плуване! Каспър 20 лв не е много, само да не е на посещение и на дете! Ако някой знае къде и как може да се ползва басейн аз ще пусна обява за инструктор и може да направим нещо! Дайте да се пребройм кокло сме и каква точно идеята.

Аз предлагам да съберем поне 4-5 деца и де се ходи 2-3 пъти в месеца като това да става събота или неделя. Но трябва и да се помисли ако инструктура се занимава с едно дете в момента, какво ще правят другите, най-вероятно ще си играят с мама, да ама аз не плувам, т.е. за мен е възможно само ако басейна е детски. Вие сещате ли се за други варианти. Дайте предложения. От мен имате ангажимента да търсим инструктор, даже още сега ще пусна една обява и ще кажа как стоят нещата.

# 22
  • Мнения: 481
Идеята с обявата не е лоша, но кой и по какви критерии ще подбира инструктурите? Освен това щом ще е за бебоци, басейна наистина трябва да е по-плитък и мисля, че има по-специални изисквания за температура и хлориране на водата. Може би, трябва да се обърнем за повече инфо по тези въпроси към инструкторката по "Плуване за бебета" в София. В една стара тема имаше нейни координати, мога да ги потърся ако се наложи.
Ако Каспър има идея да прибави подобна опция към бизнеса, сигурно вече се е интересувала, така че може да осветли тези въпроси.

# 23
  • Мнения: 6 206
Когато съм готова, ще го обявя.
В случая важен е инструкторът, минават се допълнителни курсове за бебета. Все пак е специфично.

# 24
  • Мнения: 173
Каспър, ти да не собственик на Тон Бонбон? Ами хайде де, ние ще даваме идеи и парички а от теб реабизацията и всички ще сме доволни накрая!  Hug

# 25
  • Мнения: 1 053
Каспър, ти да не собственик на Тон Бонбон? Ами хайде де, ние ще даваме идеи и парички а от теб реабизацията и всички ще сме доволни накрая!  Hug


Да собственик е и е много готина мадама  Peace Laughing

# 26
  • Мнения: 394
Мили Мами!
Аз днес като водих щерката на плуване. тя е на 7 годинки и съм много доволна -за месец се научи сама да плува. вече е и без плувки! Та да си дойда на думата. в Матевски миналата година съм виждала двама бебоци на 2 годинки с трениьорката да ги занимава и днес я попитах какво стана тази година няма ли групичка? Тя ми отговори че би поела 5 -6 деца ако се организираме на възраст от 2 до 4-5 годинки в един час от 15.00 до 19.00 часа в който на мамите им е идобно и изцяло да поеме дечицата като те трябва да са със пояси и плувки на ръцете! И ако има боязливо дете ще пусне някоя мама покрай него!
От тук нататък ако ви допада мястото и предложението ми. уговаряйте се треньорката е със дългодишен стаж. поема изцяло дечицата. като ми обясни че след 2 годинка те започвали вече да губят инстинкта си като бебета да риткат както при раждането! А и таксата за 8 посещения е 32 лева!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 511
Ходила съм на уроци по плуване в Матевски преди около 3 години, басейнът не е бебешки, но предполагам, че за моят бяс няма да е проблем. Бих искала да се срещна с треньорката, на мен в Тракия ми е най- удобно  Laughing

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А и таксата за 8 посещения е 32 лева!  Heart Eyes

Много е добра цената  Peace
Аз принципно съм навита, но не знам дали ще смогвам да я водя редовно дребната. Особено ако е в работни дни... но за събота и неделя - става!

# 29
  • Мнения: 394
Треньорката с която аз говорих и има желание да води малките се казва Волга Райнова ето и телефон 0886 45 84 34 но тя предпочита да се уговорите мамите желаещи и да и се обадите за да се срещнете лично и по възможност в Матевски за да видете басейна. топлината на водата и изобщо обстановката! Басейна не е бебешки. започва от 80-90 сантиметра затова треньорката ги иска децата с пояси и плувки на ръчичките и тя ще влиза заедно с децата! За дните през седмицата е от 15 до 19 а във събота и неделя е от 10 до 13 часа. вие решавате кога и как. картата е за 8 посещение + 1 подарък -тъй стават 9 посещения и е в рамките на 40 дни! Аз я водя моята щерка в седмицата един път и през седмица във събота един път! А децата ги иска в точен час а не разпокъсано защото малкото дете сие ангажимент голям и тя трябва да знае точния час за да не поема ангажименти към по големите а да е изцяло с мъниците!

Общи условия

Активация на акаунт