Моля дайте координати на ортопедията в Г. Баня!!

  • 538
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Здр! Трябва да минем на профилактичния преглед на тазобедр стави на 1месечно бебе при ортопед! Трябва ли да запишем час в Горна Баня, изобщо как се процедира, защото телефона им дава непрекъснато заето и не мога да разбера! Благодаря предварително!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 537
Това е телефона, на който можеш да запишеш час /не знам него ли имаш/: 02/81 81 520, но не съм сигурна дали е необходимо да се записва предварително час, /което разбира се не ти пречи да опиташ  Laughing/ или направо отиваш пред кабинет №1 и чакаш да ти дойде реда  newsm78. Успех!!! Peace

# 2
  • Мнения: 385
Благодаря Hug! Пратиха ме на телефон 81 81782 за информация, приемното време е от 8,30-13,30ч. Това което ме озадачи е , че лелката спомена ако на талона ми пише долу в дясно "3а" съм имала право и на ехограф, ако е само"3" трябвало до си платя 15лв за ехото. Моят е само с 3, та ще видим май ще плащаме? newsm78

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Благодаря Hug! Пратиха ме на телефон 81 81782 за информация, приемното време е от 8,30-13,30ч. Това което ме озадачи е , че лелката спомена ако на талона ми пише долу в дясно "3а" съм имала право и на ехограф, ако е само"3" трябвало до си платя 15лв за ехото. Моят е само с 3, та ще видим май ще плащаме? newsm78

Ехографското изследване не се покриваше от ЗК преди 2-3 години, сега незнам дали го покриват. Сигурно затова искат да платите прегледа

# 4
  • Мнения: 385
Хм странно, малкия ми син е на 1год и 11месеца, когато ходих с него при Драганов във Военна б-ца  направлението покри и ехографията и прегледа! Ще отидем така, пък после ще докладвам!

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Тогава може да не са сключили договора с касата или пък този лекар да няма договор

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 537
Благодаря Hug! Пратиха ме на телефон 81 81782 за информация, приемното време е от 8,30-13,30ч. Това което ме озадачи е , че лелката спомена ако на талона ми пише долу в дясно "3а" съм имала право и на ехограф, ако е само"3" трябвало до си платя 15лв за ехото. Моят е само с 3, та ще видим май ще плащаме? newsm78
Тогава може да не са сключили договора с касата или пък този лекар да няма договор
Трябва да е талона за да се поема и ехографа и лекаря да работи с касата, но мисля че там повечето имат такъв договор, поне миналата год. работиха. Peace

Общи условия

Активация на акаунт