Микровълнова фурна - за и против

  • 3 251
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И за какво е тази вода? Аз си правя от пуканките специално за микровълнови, които са в книжен плик вече години, без проблеми

за "товар".

# 31
  • Мнения: 587
Ето това закупих вчера, но няма упътване на български. http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014493

# 32
  • Мнения: 2 211
Имам, но я ползвам много рядко, само в краен случай и то за претопляне.

# 33
  • Мнения: X
необходима вещ. НЕ лукс. Нещо като гсм-ите.
smile3555 smile3555 smile3555 Не мога да повярвам, че в тоя век все-още има хора без микровълнова !!! ooooh! ooooh! ooooh! А печка, пералня, прахосмукачка, ТВ, монитора на компа - и те са вредни !!! newsm12 newsm12 newsm12

# 34
  • Мнения: 5 255
... но няма упътване на български...
Честита придобивка   bouquet
Поискай в магазина. Трябва да имат  Peace

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
необходима вещ. НЕ лукс. Нещо като гсм-ите.
smile3555 smile3555 smile3555 Не мога да повярвам, че в тоя век все-още има хора без микровълнова !!! ooooh! ooooh! ooooh! А печка, пералня, прахосмукачка, ТВ, монитора на компа - и те са вредни !!! newsm12 newsm12 newsm12

има, има.
Познавам 2 сем. които не употребяват МВ фурна. На 1-вото им подарихме наскоро такъв урУд и сега все още свикват с идеята, явно и на 2-рото трябва да им подарим Wink

# 36
  • Мнения: 970
От 10 години имаме Siemens дефект не е дала справя се отлично.Но за ново жилище нови уреди. Печицата си трябва,у нас и в други семейства тя е първи помощник в кухнята както пералнята,миялната и т.н. Ние я ползваме за притопляне на яденето,размразяване на зеленчуци,месо ,топля си вода ...Веднъж приготвих пиле с картофи -хареса ни докато не изстина след това приличаше на ластик.
За мен е страшно удобен уред .    ЗА

# 37
  • Мнения: 950
След като днес я опустоших  Mr. Green Whistling  разказах и играта тотално  Laughing
Мога и без нея  Peace  даже спорим с мъжа кой иска и кой не  Crazy

# 38
  • Мнения: 2 388
Честно казано и аз мога без нея, но трябва да си купя печка " ЕЛВА". Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 759
                      Ползвам много активно, за готвене, пуканки, размразяване, рядко претопляне... Най-ми е лесно да спретна 3 гювечета за 10 минутки (общо с приготвянето). Или да метна някква скаричка със зеленчуци за 4-5 минутки... Две-три пилешки бутчета със зеленчуци също стават от замразени до готови за около половин час... А скоро пак ще започна да правя миш-маш - 5 минутки, а вкусът - идеален  Whistling. Но определено ме притеснява вредното влияние...

# 40
  • Мнения: 4 300
Използвам я предимно за топлене на вода за кафе и чай.
Чат- пат топля ядене в нея.
Не бих се лишила обаче от МВ.

# 41
  • Мнения: 18
Аз съм за .Доста голямо удобство е newsm10

# 42
  • Мнения: 1 006
Вече съм категорично за - по-бързо, по-лесно и въобще - като свикнеш веднъж, спираш да мислиш за или против - просто си използваш удобствата й........

# 43
  • Варна
  • Мнения: 912
нашата е Taurus - куча марка, но върши всичката работа, която трябва да върши една МВ. Като я купувахме я взехме без грил, защото в магазина ни обясниха, че грилът се ползва само за сандвичи (и аз си мислех, че е за пиле на грил), а ние за сандвичи ползваме или парти грила или тостера (ммм там стават страхотни  Embarassed )
и аз съм чувала, че нещо си било вредно и засега не приготвям нищо за бебо в МВ, но няма да продължи дълго ми се струва, просто всичко става толкова бързо
в началото като я купихме я ползвахме почти само за пуканки  Laughing

# 44
  • Мнения: X
За,голямо улесенение ми е......ползва се интензивно...и едва ли е по-вредна от повечето уреди които ползвам интензивно/ГСМ,Монитор,Тв/....имаше и период в който основно там готвех/поради липсата на читава фурна/...сега се ползва основно за претопляне.Апропо,в готварския има чудна рецепта за целувки в МВ Peace.

Общи условия

Активация на акаунт