Рокли...

  • 153 679
  • 630
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Бих носила с радост почти всички модели на Виктория Сикрет
страхотни са  Peace

# 16
  • Мнения: 226
Харесват  ми   роклите на Викториа  Сикрет   жалко   че    все още няма техни магазини      bouquet
Няма , но можеш да си поръчаш. Има даже тема за това, а аз в най-скоро време ще правя първи опити в поръчките до ВС. И точно една рокля смятам да ми е първата поръчка  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 789
Обожавам рокли, ще следя темата с интерес.  Wink

# 18
  • Мнения: 483
На мен пък хич не ми харесват шаренийките.  Sick Но това е само един от многото трендове това лято.
Ето още предложения на едни от водещите имена в модата. (тези са по мой вкус  Simple Smile)
BLUMARINE GUCCI MISS SIXTY BLUMARINE VALENTINO

GUCCI  KAREN WALKER

# 19
  • Мнения: 7 186

-този модел все по-често го засичам,замислям се дали вече да не си купя Thinking



Къде си виждала такива роклички Praynig Отдавна си мечтая за такъв модел, ама хич не ми се занимава с шивачки.

# 20
  • Мнения: 1 040
Харесват  ми   роклите на Викториа  Сикрет   жалко   че    все още няма техни магазини      bouquet
Няма , но можеш да си поръчаш. Има даже тема за това, а аз в най-скоро време ще правя първи опити в поръчките до ВС. И точно една рокля смятам да ми е първата поръчка  Peace
М-да,и аз това си мислех...ами размерите newsm78?Иначе цените са повече от прилични.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 424
http://abiturienti.fashion.bg/

добре, де, а защо никоя от фирмите не посочва цени или поне ценови диапазон. Аз ако искам да си купя рокля - трябва да обикалям като луда, за да попадна на поне 50% цени, които са ми високи от бюджета, който съм си определила.

Ако някой знае за определени фирми какви са им цените, да пише, моля ви, че ми предстои да купувам вечерна рокля, а идея нямам откъде и колко евентуално може да ми струва. Като Виргиния Здравкова с роклите от 3 хиляди отпада.....

Пуснах тема за мъжки костюм при Татковци - там ми пуснаха отговори - скъпо е, евтино е.... ама колко е.. никой не казва

# 22
  • Мнения: 1 150

-този модел все по-често го засичам,замислям се дали вече да не си купя Thinking



Къде си виждала такива роклички Praynig Отдавна си мечтая за такъв модел, ама хич не ми се занимава с шивачки.



На Пиротска съм виждала.
Ама ти май беше от Пловдив, нали  ooooh!

# 23
  • Мнения: 3 459
Тези трите бих ги носила с най-голямо удоволствие  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 312
ммм Джей жестоки са  Peace Peace

# 25
  • Мнения: 3 459
ммм Джей жестоки са  Peace Peace
Първата супер ме кефи  Crazy Party

# 26
  • Мнения: 852
Джей невероянти са Heart Eyes Crazy Hug
Сериозно се замислям,тази втора мноооого ми харесва,май ще ида на шивач съвсем скоро Blush

# 27
  • Мнения: 751
Аууу Джей,откаде ги изкара тез красоти. Heart EyesИ аз бих ги носила с удоволствие. Crazy
Искам да е лятооооо Crazy

# 28
  • Мнения: 1 318
Имам като втората от снимките на Джей, само че в бяло и зелено - стои невероятно и е много удобна.

# 29
  • Мнения: 3 459
Аз пък искам първата, най-много ме кефи че може да се носи хем като рокля, хем като туника  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт