Рокли...

  • 153 681
  • 630
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 081
Още роклички....

http://www.edressme.com/fashionnews.html

и ощеееееееее

http://www.edressme.com/dresses99.html

Спирам, че ми изтекоха очите  Crazy

# 46
  • Мнения: 817
Аз в неделя си вех тази рокличка
Така прилича на пола, но големият ластик идва на гърдите и стои много сладко

# 47
  • Мнения: 7 430
...и аз обожавам да нося рОкли - и слабичка и пълничка, най-добре си се чувствам в тях Peace

Severinka - страхотна е Grinning...само дето е късичка за моите бутчета Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 386
Темата ми е добре дошла!  Laughing
Аз си търся дълга рокля от цветен (щампиран) сатен. Моля, моля, моля ако видите някъде - пишете!
Алекс Раева има ли сайт?

# 49
  • Мнения: 1 289

-този модел все по-често го засичам,замислям се дали вече да не си купя Thinking



Къде си виждала такива роклички Praynig Отдавна си мечтая за такъв модел, ама хич не ми се занимава с шивачки.



На Пиротска съм виждала.
Ама ти май беше от Пловдив, нали  ooooh!

Аз също винаги съм искала такава, но нямах идея къде може да има, мерси за информацията, ще проверя на Пиротска непременно.
А иначе последната рокля, която си купих беше преди седмица и в момента, в който я видях на витрината почти бях сигурна, че ще си я купя. Шареничка е, но общо взето е лилава babydust7

# 50
  • Мнения: 577

много xубави рокли сте показали!
това са няколко актуални модела за Aнглия.

# 51
  • Мнения: 757
много обичам роклите,както вече съм казвала  в гардероба ми преобладават предимно рокли,вече си купих няколко за това лято в модерните цветове

# 52
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 166
много обичам роклите,както вече съм казвала  в гардероба ми преобладават предимно рокли,вече си купих няколко за това лято в модерните цветове
Може ли снимки! Много ми е приятно да разглеждам конкретни придобивки, а не просто тенденции.

# 53
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз в неделя си вех тази рокличка...
Така прилича на пола, но големият ластик идва на гърдите и стои много сладко

Супер сладка е! И прикрива идеално разни недостатъци  Crazy

# 54
  • Мнения: 1 668

и аэ искам такава рокля Heart Eyes ако някой е виждал в Пловдив да свирка Praynig

# 55
  • Мнения: 751
много обичам роклите,както вече съм казвала  в гардероба ми преобладават предимно рокли,вече си купих няколко за това лято в модерните цветове
Що не ги пуснеш в темата за придобивките. Wink

# 56
  • Мнения: 1 885
А някой да има идея каква рокля е подходящо да се носи лятото в офиса?

И на мен са ми удобни, но не съм сигурна дали мога да нося толкова цветни  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 3 641
А някой да има идея каква рокля е подходящо да се носи лятото в офиса?

И на мен са ми удобни, но не съм сигурна дали мога да нося толкова цветни  Rolling Eyes
Toni, аз за офиса си взех черна и памучна в долната част. Малко над коленете, от талията на горе е сатен/ шареничка, синьо, розово , бяло/.
Имам и още една нова, но пак преобладава черното. Има една розова лента на талията и ръкави с нежни розови шевове по края.
Като ми остнае време ще ги снимам.  Hug

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ще следя темата
Дано ми даде идеи за евентуална покупка  Hug

# 59
  • Мнения: 937
Жени снима снимай моля те, че и аз работя в офис и тези пъстроти....малко не са подходящи  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт