Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз обичам да си говоря с фризьори, козметици, маникюристки, защото винаги извличам полезна информация за косата, кожата и ноктите съответно...говорим си за процедури, продукти ...много ми е приятно Flutter

# 16
  • Мнения: X
Абе и аз съм разговорлива,ама всичко си има граници. Нека си говори,ама да не ми се петляви,а да действа.

# 17
  • Мнения: 9 903
всички ми обясняват каква ми е косата. всички ме питат кой ме е бобядисвал предния път. Всички отбелязват, че косата ми пада/когато падаше/. Безумно дразнещо. Една с внуче колкото сина ми пък - нали се сещате - ама той не ходи ли още? Ама как не говори? ама....

а за продукти - всички препоръчват продуктите в салона си. разбира се, работят с най-доброто  Tired

последната обаче мълча като пукал, нито веднъж не попита нищо и в крайна сметка не ме направи като хората и се ядосах и няма да ида пак при нея.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 825
Някога имах фризьор, наистина много кадърен, препоръчан ми от колежка. Е, по- приказливо същество не съм виждала. Дребничък, дебеличък, обаче се представяше като Казанова в наши дни. И фукане, фукане ... Като свършеше с приказки за себе си започваше да прави комплименти, с които наистина ми дотягаше до смърт. А филмите, които ми разказваше, от рода на: "русият каза на чернокосия, а той на братовчедката на майка си, която е къдрокоса /само по коса ги различаваше/, бяха върхът на преживяванията ми. Търпях го, защото по-добър не бях срещала. По едно време ме изпратиха на работа в чужбина и аз продължавах да го посещавам през уикендите, но той реши, че съм по-платежоспособна и увиличи цените само за мен. Е, това бе точката на кипене.
Брагодаря на Иля от форума, че ми препоръча нейната фризьорка. Момичето е много съвестно и способно, мълчи когато трябва и говори когато трябва. И така си релаксирам в салона, ако колегите и спрат да говорят.

Някога посещавах маникюристка на ул. Солунска, че ми беше на две крачки от дома. Нямаше нещо, което да не знае за своите клиенти и също така нямаше нещо, което да скрие от осталите клиенти. По името ми се ориентираше в какви кръгове се движа и ми разказваше всякакви новости, свързани с тези особи. Обръщаше много внимание на детайлите и нямам идея как успяваше да изтръгне информация от горките си клиентки. Но пък беше много добра, наистена. Сега ходя при едно сладко и много интелигентно момиченце - разликата в държанието е от небето до земята.

# 19
  • DE
  • Мнения: 521
С фризьорката, при която ходя от повече от 3 години доскоро си говорехме на Вие. Изключително фино, приятно и възпитано момиче, което никога не си е позволявало да задава недискретни въпроси или да коментира колеги или клиенти. Не обичам празното бръщолевене, но за сметка на това ми харесва да наблюдавам всяко нейно движение с ножицата - размазвам се от кеф. Понякога не се подстригвам повече от 3 месеца и чакам с нетърпение да се прибера в БГ, само за да отида при нея  Peace

# 20
  • Мнения: 1 179
Аз лично обичам да си говоря с фризьорките (обикновено все се падам при различна), но чуя ли, че някоя започне да обсъжда други клиентки, моментално я изключвам от моя списък. Понякога съм ставала свидетел на изключително неприятни разговори и съответно човек веднага се замисля, как ли ще бъде обсъден и той, след като си тръгне. Харесвам непринудените разговори и в името на истината съм научавала и доста полезни неща от някои.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 302
За мен посещението при фризьор, козметик, масажист..... е свързано не само с разкрасяващия/оздравителния ефект, а и с отпускане и релакс. Важно е да си тръгна от салона с усмивка.  Grinning Затова наистина ми е неприятно, когато попадна на някоя от тези, дето дрънкат нон-стоп, включително най-големи тъпотии, задават неприятни въпроси и дори когато ти си замълчиш, не се усещат, че са минали границата. Съгласна съм, че и варианта да не обели една дума не е приемлив. Всичко с мярка. Добре е, когато ми обяснява какво ще ми направи, как ще ми подейства еди кой си продукт и т.н. Но да ми разказва за мъжа си, снаха си, внучето и съседката от 5-я етаж.... това НЕ!  Naughty

# 22
  • Мнения: 2 414
Много обичам някой да ми дърдори Laughing Успокоява ме,тече някаква комуникация все пак.Може би защото аз самата много говоря и затова Rolling Eyes
и аз съм така! Peace

# 23
  • Мнения: 2 211
Фризьорката и маникюристката са ОК, обаче козметичката много дърдореше и все на клюки я избиваше. Един път я чух да изкоментира клиентка след като затвори вратата: "Тая какъв г.з е отвъртяла..." , а момичето си изглеждаше много добре. Това окончателно ме отказа от нея. Как да се съблека и да се покажа с косми и пъпки пред такъв човек? Кой знае и мен как ме е одумвала.

# 24
  • Мнения: 1 941
Единствените думи, които произнасям влизайки в салона са:
"Здрасти, къси, тъпи, френски, мерси, чао" - на маникюристката, "...почистване, кола горна устна, маска, вежди, мерси, чао" - на козметичката. С фризьора е по- сложно, трябва повече говорене  Joy
Ясно показвам, че не съм от типа клиенти, с които може да се лафи, клюкари и прочие. И те го разбират и не ме занимават..

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
От приказките на фризьорката и козметичката направо  Crazy

# 26
  • Мнения: 281
Дразнещо е Crazy.
Мислят си,че така предразполагат клиента,дрън дрън.... Joy

# 27
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
аз пък обичам да ми говорят...като мълчат , като пукели , си мисля , че нещо са сърдити и ще си го изкарат на косата ми Naughty

# 28
  • София
  • Мнения: 7 794
Много приятни хора са ми и фризъорката и козметичката ми, обичам да си бърборя с тях .  Peace

Единствено на масаж обичам да си релаксирам и да не ми говорят.  Whistling

# 29
  • Мнения: 824
И с двамата ми фризьори сме много добри познати,затова все си бъбрим нещо.На козметик ходя изключително рядко,но предпочитам да релаксирам,докато ме работят.На масаж не ходя,за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт