Отговори
# 60
  • Мнения: 7 186
Овците блеят когато им стрижат вълната нали ? Naughty

По- голяма глупост не бях чела скоро, много ме развесели smile3532

А твоята фризьорка явно не е чак такъв професионалист, щом си позволява да обсъжда по такъв начин други свои клиентки пред теб. Сухарки, ама не им връща парите накрая, нали? Simple Smile
Аз пък не разбирам защо човек трябва насила да се прави на превъзбуден и да бръщолеви празни приказки в несвяст, че току- виж някой го взел за темерут.
Всеки човек релаксира по различен начин. Ако за един това е разговор, то за друг това е да помълчи и да остане със себе си. Един добър фризьор не би приел такова поведение лично, смешно е просто.
Това е салон за красота, място, където човек отива да се разтовари и да излезе освежен и зареден с енергия, и си плаща за това. Добрият професионалист би трябвало да осигури комфорт на клиента, а не да чака обратното.

# 61
  • Мнения: 1 312
Ladi Marmalade

 smile3501 smile3501

# 62
  • Мнения: 164
Хахаха, падам от смях....
бръщолевят, защото нямат достъп до форум през работно време Laughing

Аз съм от другата страна (сега по майчинство), и всеки ден имах чувството, че бях на кръстосен разпит. Повечето клиенти или си изказваха цялата семейна история или се интересуваха от живота ми, до края на работния ден бях като изцедена да измислям уклончиви отговори, които да ги задоволяват...

Един път дойде един мъж, след процедурата ми даде двойно бакшиш на цената на услугата, защото не съм му дрънкала Sunglasses....
Имах си клиенти, с които много обичах да си общувам  и да водим интересни разговори.

В Б-я не знам как е, но тук по време на курса ни учеха да не говорим лични неща, а само професионални теми, ако не тогава за времето Wink...най-вече да се водим по клиента.

Имах една колежка, която на всички клиенти обясняваше за новия си дом и предстоящата сватба, едва я изтрайвах....

Айде, да не ме обвините, че съм като другите колежки  smile3505
Като колежка те подкрепям напълно  всеки тук се прави на интересен а като отиде в салона си излива душичката правят му кафето правят му прическата и се прибира доволен и щастлив че се е разтоварил и е спестил пари за психоаналитик.

# 63
  • Мнения: 2 211
...Овците блеят когато им стрижат вълната нали ? Naughty

Ти колко време мисли преди да родиш този бисер?

# 64
  • Мнения: X
...Овците блеят когато им стрижат вълната нали ? Naughty

Ти колко време мисли преди да родиш този бисер?
hahaha Овците може и да блеят. Някои още не сме били Овци Joy

# 65
  • Мнения: 2 386
Сетих се нещо. Сватбата ми беше в друг град и се наложи да се доверя на добрите отзиви за една фризьорка, така и сторих.
В деня на сватбата ми прави прическата ЧЕТИРИ ЧАСА, защото приготвя чай на майка ми, кафе на мен (по наше нежелание), ръкомаха, говори по телефона..и какво ли още не.  Close Резултатът? Закъсняла и опростена процедура в останала част от деня.
Мерси на приказливките.  Confused

# 66
  • Варна
  • Мнения: 911
много ми е скучно като случа на някоя дето дума не обелва  Rolling Eyes
обичам приказливките  Laughing

# 67
  • Мнения: 1 418
Като колежка те подкрепям напълно  всеки тук се прави на интересен а като отиде в салона си излива душичката правят му кафето правят му прическата и се прибира доволен и щастлив че се е разтоварил и е спестил пари за психоаналитик.
На мен пък една клиентка ме разказваше,как съпругът и
не и обръщал внимание като жена.Тя беше над 50.Ми аз
какво да правя?Слушам я и кимам уклончиво.
Понякога и на мен ми е неприятно да ги слушам,тогава
изключвам и казвам от време на време:"Да,да."

Общи условия

Активация на акаунт