секс по време на бременност

  • 2 432
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 266
През бременността хормоните ме бяха подгонили яко,милият ми мъж откъде му беше душата Embarassed.правехме секс но по нежно и в почти едни и същи пози.Зависи ти лично как се чувстваш.попитай гинеколога си, за да бъдеш спокойна.  bouquet

# 31
 На мен ми липсва всякакво желание , вече съм към края на шести месец, притеснявам се дали това няма да се отрази зле на сексуалния живот след раждането и ако между вас има такива моля пишете ми!! Sad  smile3518 smile3518

# 32
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
При положение, че имаш една нормална бременност и секса ти носи удоволствие няма проблем. Все пак спазвайте някакви разумни граници. Всичко е много индивидуално. Peace
Наистина е индивидуално за всеки  Wink

# 33
  • Мнения: 1 674
Колкото ти е приятно, както ви харесва.
подкрепям Peace

# 34
  • Мнения: 256
Сега, като ви чета си мисля просто, че моя доктор е садист. До към 5-ти месец ми беше забранил, после каза - може вече, а от края на 7-ми пак ми каза, че не трябва. Бременността ми протича съвсем нормално, нямам никакви оплаквания, а желание за секс не ми липсва, но...

# 35
  • София
  • Мнения: 2 348
Последните месеци от бременността си имах огромно желание за секс и го правехме до последно  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 367
И аз съм" за" колкото искате и ви е приятно.Леле като го спреш за по-дълго,гинекологичния преглед ти се струва като" Света инквизиция"  smile3511  Banghead

# 37
  • София
  • Мнения: 5 706
Ако бременноста е окей  Flutterне виждам причина да  не се прави... а за позата както ти е удобно Peace

# 38
  • Мнения: 4 784
Ако се чувстваш добре, ако и партньорът ти не се притеснява, няма проблем. Ние до самият край го правихме.

# 39
  • Мнения: 1 322
Както са казали мамите по-нагоре при нормална бременност действайте без да се притеснявате.

# 40
  • Мнения: 583
Ако нямаш излишна забрана от лекаря и имаш желание-действай смело!Още повече в последния месец се отделя хормона окситоцин и раждането е по- лесно.

# 41
  • Мнения: 452
хм - аз нямам никво желание за секс - постоянно ми се гади ,гърдите ме болят зверски ,изобщо не искам да ме докосват ..........сега съм в края на 3 месец .....може по- натам да се промени нещо ,ама за сега секса изобщо не ме вълнува

# 42
  • Попово
  • Мнения: 687
Колкото и както ти е приятно, ако има проблеми или трудна бременност, по-добре се въздържайте  Naughty

# 43
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ако ти се иска и не ти пречи нещо няма никакъв проблем. Всичко е строго индивидуално.

# 44
  • Мнения: 93
Като мина 3-ти месец и гаденето, а и стана ясно че всичко е наред с бебо, си подновихме сексуалния живот  Grinning
Даже май имам по-честичко желание  newsm26 А за позите - на мен лично вече ми е по-удобно да съм отгоре, така май-малко ми пречи корема.

Общи условия

Активация на акаунт