Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 60
Здравейте, бихте ли ми препоръчали детски невролог в София.
Благодаря

# 61
Благодаря
Проф. Литвиненко, проф. Божинова и доц. Гергелчева. И тримата са добри. Зависи кой тях ще успее да помогне в конкретния случай. Успех!

# 62
Благодаря
Проф. Литвиненко, проф. Божинова и доц. Гергелчева. И тримата са добри. Зависи кой тях ще успее да помогне в конкретния случай. Успех!
Много благодаря!

# 63
Благодаря
Много благодаря!

Знаете ли ,дали проф.Божинова преглежда на друго място освен в Болница Св.Наум? Може и платен преглед...Оказа се ,че за преглед в болницата трябва да запиша час края на април - за да ни прегледа през месец май....
Литвиненко има свободни часове,чак за юли...,а платен преглед края на май..Ще се побъркам докато чакам...Извинявайте

# 64
Здравейте!

Не ми е известно проф. Божинова да има частен кабинет, но ако кажете че сте платено може би ще ви запишат час по-рано. Само да ви предупредя, че таксата при нея е 90 лв., за да сте подготвени в случай че се налагат и допълнителни изследвания, защото и те се плащат отделно. Така беше преди 13 месеца.
Проф. Литвиненко преглежда деца на три места. Намерих ги по интернет и не съм си записвала данни. Потърсете го и на трите места ако той е вашия избор.
Иначе в кабинета към детската болница има и една допълнителна възможност от която се възползвахме. Там преглежда вторник и четвъртък. Мъжът ми отиде на регистратурата към 7 часа, въпреки че прегледите почват в 8 или 8.30 защото му бяха казали, че в деня на прегледа преди да започне да приема деца има по 2-3 извънредни часове. Вероятно се освобождават часове, ако някой е възпрепятстван и се обади да освободи своя час. Ние не сме от София, но положението при детето изискваше да рискуваме, защото не можехме да отлагаме 1-2 месеца.
При доц. Гергелчева доколкото си спомням най-лесно записах час т.е. за след 10-на дни.
Успех!

# 65
Здравейте!

Не ми е известно проф. Божинова да има частен кабинет, но ако кажете че сте платено може би ще ви запишат час по-рано. Само да ви предупредя, че таксата при нея е 90 лв., за да сте подготвени в случай че се налагат и допълнителни изследвания, защото и те се плащат отделно. Така беше преди 13 месеца.
Проф. Литвиненко преглежда деца на три места. Намерих ги по интернет и не съм си записвала данни. Потърсете го и на трите места ако той е вашия избор.
Иначе в кабинета към детската болница има и една допълнителна възможност от която се възползвахме. Там преглежда вторник и четвъртък. Мъжът ми отиде на регистратурата към 7 часа, въпреки че прегледите почват в 8 или 8.30 защото му бяха казали, че в деня на прегледа преди да започне да приема деца има по 2-3 извънредни часове. Вероятно се освобождават часове, ако някой е възпрепятстван и се обади да освободи своя час. Ние не сме от София, но положението при детето изискваше да рискуваме, защото не можехме да отлагаме 1-2 месеца.
При доц. Гергелчева доколкото си спомням най-лесно записах час т.е. за след 10-на дни.
Успех!

Безкрайно Ви благодаря!
Объркана съм и не знам при кой точно да отида...Дали ще направя правилният избор? Но съм решила да искам мнението поне на двама от тях...

# 66
Здравейте.
 Спишно се Интересувам за клиника в Турция за изследвания на дете с неуточнена епилепсия, което пие лекарства но без резултат.
Ще съм много благодарна ако някой може да ме упъти, насочи или просто искаже мнението си за някоя клиника или медицински център в Турция.
Благодаря предварително.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт