Как ви свали мъжът до вас?

  • 7 207
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • На морето!
  • Мнения: 5 755
С юмрук  Joy
Сега сериозно-при нас се разигра дълъг и сложен филм от типа "Том и Джери" с вариращи роли. Накрая ни писна да го играем котка и мишка и взехме че се взехме.

# 106
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
взаимно се свалихме и то без много усилия.Всичко беше по реда си - живеехме в едно студентско общежитие,купони ,танци и така вече сме десета година заедно. Peace

# 107
  • Мнения: 3 376
Ние се познаваме от гимназията,бяхме 5 години в един клас,но тогава нищо.

След още 5-6 се срещнахме отново,на мен ми се стори възмажал,а той ме гледаше много особенно Flutter.Отидохме на дискотека и много ми се танцуваше,но бях с едни високи токчета и краката ме  боляха.Каза ми"Събувай обувките,какво ти пука"...Изпрати ме в 6 ч. сутринта до нас,в 7 беше на работа.А цяла нощ не ми каза нищо.Ей така много ме впечатли.

После ме покани на кафе и ми беше приготвил изненада...във В. Търново чак. Grinning

# 108
  • Мнения: 1 813
С приятни разговори,разсмиваше ме,помогна ми да осъзная,че предишната ми връзка е била грешка /без той дори да се усеща,че го прави/. Показа ми,че хората могат и да разговарят нормално,може да срещнеш и разбиране. Хареса ми света през неговите очи,нищо не беше толкова долно и гадно,колкото го виждах дотогава.

# 109
  • Мнения: 136
С много любов и търпение.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 355
Моят мъж беше доста директен - бяхме се виждали преди това на работа, но нямаш нищо и един ден дойде и ми каза "Идвам да пофлиртуваме". И от флирта, да до днес Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 66
Два дена след абитуриентския бал ми се обади непознат и ме покани на среща, каза, че е от София (а аз завърших в родния си град) и имал номера ми от негови роднини... Отказах. След две седмици пак се обади и нямаше къде да бягам. Последваха много, много срещи, цветя, звезди, романтични изненади и места...сватба, дете... Наистина познава доста съзвездия и мисля, че това му помогна да ме спечели, но не само това, има такъв характер, който издържа на моя характер. 
Абе направо филм!

# 112
  • Мнения: 4 733
С очи.

# 113
  • Мнения: 836
От упор.

# 114
  • Варна
  • Мнения: 640
Упорит излезе, то не бяха цветя, не бяха серенади, изненади, абе много ухажване, голям нахал, но обърна нещата в своя полза едва когато цяла нощ бдя над мен, обгрижвайки ме, щото аз като последна глупачка бях заспала на плажа и естествено зверски изгоряла, та всъщност така "изгорях".

# 115
  • Мнения: 707
Голяма гонка беше running running

# 116
  • София
  • Мнения: 17 591
О, да, много специални методи. В стил "Абе не е ли време да правим малко секс..."  Joy

# 117
  • Мнения: 149
Първо здравейте.
Е сигурно няма втори като моя. Запознахме се от интернет. Аз вече на бая годинки реших да си търся мъж и по-точно си търсех човек искащ да има деца за да си направим. В един от сайтовете ми писа и първото му писмо започна с фразата "Някой правил ли ти е предложение за брак по интернет". Реших, че е някой нахалник, женен търсещ малко развлечение извън семейството (нали все на такива попадах да ми пишат) и така. Амо човека не се отказвал и вторият му въпрос още преди да си определим среща му беше "Искаш ли да се омъжиш за мен". Другото някой друг път ще разкаже че става дълго. Само да кажа, че вече 3 години живеем заедно и ако е рекъл господ всичко да е ок другата година януари ще сме вече с нов член.

# 118
  • Мнения: 370
ами 4 години упорита гонитба hahaha и накрая ме стигна.   pletka running kiss

# 119
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Помогна ми да осъзная колко зле ми се отразява предишната връзка, да погледна нещата през неговия оптимистичен поглед  Heart Eyes

И после  kiss

Общи условия

Активация на акаунт