Анкета

  • 2 843
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 477
По-ясна явно не ми се отдава да бъда  Hug
Нищо...

# 61
  • Мнения: 4 784
Не мога да съм сигурна, че не изневерява. Имала съм съмнения, не отричам, но доказателства никакви, а и не съм търсила. По-скоро си мисля че ми е верен, а от време на време залита платонически по някоя друго... наивно.... но така ми е изгодно  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 386
Ще отговоря честно.
В началото на връзката ни имах някои съмнения, дали защотото не се познавахме много.. не знам.
Тогава се отдръпнах и той усети, че не му вярвам напълно. От тогава изминаха 4 години и този мъж ежедневно ми доказва, че съм грешала и че няма причина да се съмнявам в него.
От 4 месеца сме в различни държави и не се притеснявам, ако щете ми вярвайте. Веднъж-два пъти се поддадох на паниката, но му казах (ние си казваме почти всичко и така ми харесва да бъде) и той отново успя завоалирано да ме убеди колко неправа съм.
За напред нищо не мога да кажа. Явно съм идеалист. Преди форума не осъзнавах колко жени и мъже смятат изневярата за нормална (дори задължителна). Confused

# 63
  • Мнения: 21
 Аз съм категорична,че не ми изневерява! #2gunfire

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Аз съм категорична,че не ми изневерява! #2gunfire

# 65
  • Мнения: 582
Аз винаги съм с розови очила  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 1 417
Ако въпросът беше изневерявал ли е мъжът Ви? - отговорите щяха да бъдат други според мен. В момента мисля, че не  Grinning но това не означава че никога не го е правил или че го прави нон стоп

# 67
  • Мнения: 156
Никога не си задавам този въпрос. С мен е, това е повече от достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт