Подарък за 70-годишнина на възрастна роднина

  • 3 974
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Моля помагайте. Трябва ми идея за подарък по случай 70-годишнината на възрастна роднина. Тя ни покани на празника си, но ние няма да можем да отидем. Тя е в бургаско, ние сме във Варна и въобще, имам си разни неща на главата за края на седмицата.
Все пак искаме да и подарим нещо.
Не сме особено близки. Аз за 7г брак съм я виждала веднъж и не мога да реша какво. Мъжът ми счита, че това че не мога да измисля, означава че не искам да подаря нищо на жената.
С две думи, много ви моля за идеи.
Благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 947
Подари нещо, което жената сама не би си купила - например красива керами4на саксия или цвете, дамска 4анта, хубав 4адър, удобни 4ехли...нещо практи4но / изброявам какво би харесала моята баба Wink/

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Нашата баба на 86г много се радва на бяла козметика. Обикновено кожата на възрастните жени е доста суха, а много от тях са възпитани с отношението, че да харчиш пари за себе си и външния си вид е глезотия #Crazy. Затова мисля, че комплект с козметика за лице и тяло, красиво опакован и съпроводен с картичка с пожелания би бил добър избор. Можеш да й го изпратиш с колет.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Момичета, благодаря ви.
Оказа се, че зълва ми ще отиде със съпруга и ще купи подарък и от наше име.
Картичката я пратихме тая сутрин.
viliko и моето предложение беше за саксии и за цветя с корени за засаждане в градината. Има едни много добре изглеждащи рози с корените.
`

# 4
  • Мнения: 7 947
Всяко "живо" цвете е красиво! Радвам се, че бързо сте измислили вариянт - защото знам какво е да търсиш подарък...на мен често ми се случва от много чудене да обикалям по магазините с дни. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт