Music Idol 2 - 10-та тема

  • 22 677
  • 600
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666




Финалистите:


Пламена Петрова 18г. Г.Оряховица-   
Шанел Еркин - 15г. Варна -                   
Мария Илиева 21г. Пловдив -               
Елена Иванова 21г. В.Търново -           
Ана Топалова 27г. Пловдив -                 
Нора Караиванова 20г. Г.Оряховица -
Деница Георгиева 19г. София -           
Стоян Цонев 29г. София -                     
Денислав Новев 17г. Перник -             
Тома Здравков 20г. Пазарджик -         
Ивайло Донев 22г. Варна -                   
Ясен Зердев 24г. София -                     
Иван Ангелов 23г. Айтос -                     
   


Първа тема
Втора тема
Трета тема
Четвърта тема
Пета тема
Шеста тема
Седма тема
Осма тема
Девета тема

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 21:57 от els

# 1
  • Мнения: 6 243
Гледай ти, този път съм първа  Grinning

Гласувах "против", защото според мен Иван трябва да бъде дисциплинарно отстранен.
Неявяване на концерт е сериозно нарушение на правилата. Компромис с това не бива да се прави. Ана (която аз не харесвам особено като певица), направи чудеса, за да се яви и изпее песента си, въпреки тежкото състояние на гласните си струни. На кастингите видяхме момиче, което излезе от болницата, въпреки кризата от остър апандисит, и пя. А правилата са еднакви за всички. Каквото и да е накарало Иван да не се яви - сблъсък с охраната, препиване ...  това си е негов проблем.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 348
наистина, доста смешни и понякога изнудвачески напъни за събиране на смс-и измислят я продуцентите, я сценаристите
но пък и този формат е предназначен да носи приходи, така че само наша грешка е, ако се връзваме на номерата им


ай се цитирам, че се отплеснах след края на миналата тема

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И съм против, но клоня и към отговор "безразлично ми е".
Споделям напълно и всичко казано от sladka hapka. С малката козметична корекция, че явно правилата са еднакви за всички, с изключение на Иван. И ми е тъжно, че отделяме толкова време да коментираме този циркаджия.

Моите фаворити са Деница от момичетата и Ивайло от момчетата. 

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 15:10 от anuschka

# 4
  • Мнения: 184
Гласувах Иван да се маха ,правилата са затова за да бъдат спазвани.Ако си спомняте миналата година Ивайло се разболя и отпадна от надпреварата ,така че хайде въссссс за Иван - най големия идиот които съм виждала на екрана.  Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 612
С две ръце подкрепям мнението на sladka hapka . А и защо изобщо ще му дават шанс да пее Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 5 720
на мен ми е безразлично  Rolling Eyes

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
А и защо изобщо ще му дават шанс да пее Naughty

Заради всички, които го харесват...а те са многоооо!  Wink

Гласувах ЗА Иван да остане, въпреки, че ми се иска да се махне от цялата тая помия. Сори за израза.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 269
"ЗА" съм, нека остане и се включи истински в надпреварата - талантлив е, ако и да е лигав!

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Да остане, искам да гледам шоу, защото това отдавна не е Мюзик Айдъл    Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 431
По принцип съм ЗА, но все пак искам първо да видя дали въобще ще се появи и дали ще пее. Очевидно е несериозен, но има талант и ми се иска да го слушам отново и отново! Но ако той самият не иска повече да участва в това предаване, ще уважа неговото решение. И аз не бих останала втози мюзик айдъл.

# 11
  • Мнения: 3 782
Да се запиша в новата тема. Искам да споделя нещо, не знам дали сте го забелязали Rolling Eyes,но какво прави Елена при айдълите по време на концертите? Защо е там? Снощи я забелязах и се учудих.
Сега за Иван, в началото малко ми харесваше, сега когато не се появи на концерта според мен показа какво мисли за публиката, показа своето отношение. Колкото и да е надарен това е състезания,всички трябва да са равни, да не се правят компромиси.  Създателите на българския МА май изпуснаха много Иван и сега сигурно съжаляват.

# 12
  • Мнения: 46
По принцип съм ЗА, но все пак искам първо да видя дали въобще ще се появи и дали ще пее. Очевидно е несериозен, но има талант и ми се иска да го слушам отново и отново! Но ако той самият не иска повече да участва в това предаване, ще уважа неговото решение. И аз не бих останала втози мюзик айдъл.

ЗА  newsm10

# 13
  • Мнения: 674
Да остане - прави огромно шоу!! Peace Peace

# 14
  • Мнения: 6 243
Да остане, искам да гледам шоу, защото това отдавна не е Мюзик Айдъл    Confused
Що да не е Мюзик Айдъл? С форматите в други страни ли го сравняваш или с първия МА? Аз не съм следила МА в изданията му в др. държави и ще ми е интересно, ако имаш впечатления, да направиш паралел.

Инак няма спор, че вкусовете на хората са различни (и при кучетата е така  Wink), но аз лично си изкарвам съвсем добре пред ТВ. Досега е имало няколко "големи" концерта, на тях видях хора, които ми харесаха като пеене - Ивайло, Деница, Тома, Ясен, Нора (озвучаването й беше ужасно миналия път) ... Интересно ми е да гледам кой как се справя със задачите. Ей, шоуто на Ясен от този понеделник не го очаквах. Бях подготвена за див провал, въпреки, че ми беше симпатичен, щото прилича на оня от Симпли Ред. Ама той вкара и глас, и (само)ирония, и майтапи!

Иван и Андрей не ги слушам кой знае колко. А и аз съм свикнала с британския хумор, не ми пречат  Mr. Green

А ако дисквалифицират и Иван, ще е 6. Че тая сюжетна линия за "лошото момче" вече ми писна яко.

Общи условия

Активация на акаунт