Довечера е пълнолуние

  • 2 052
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 500
И аз се присъединявам

# 16
  • Мнения: 1 645
И аз този път съм на линия

Даниел - 21.04.2004г.

# 17
  • Мнения: 429
И аз съм с вас , момичета !
Аз и днес съм само на течности , защото съм чувала , че при пълнолуние е добре и предишния ден да се гладува Simple Smile
Извини ме ама ти къде се набута барабар Петко с мъжете с твоите 20 кг Naughty

Ееее , Вале , аз не го правя с цел отслабване , а пречистване и не свалям нито грам бтв. Ама едно ядене му удрям след гладуването ... Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 18
  • Мнения: 9
Момичета, и аз се присъединявам към вас.  До сега не съм го правила това гладуване та реших този път да опитам.
А може ли да се пие кафе по време на гладуването?
Успех на всички участващи и да съобщите резултатите.

# 19
  • Мнения: 208
Broite me i men.Minaliqt pat uspqh,nadqvam se,4e sega dori 6te mi bade po-lesno.Uspeh na vsi4ki newsm10  261uu smile3505

# 20
  • Мнения: 7 716
Удържате ли положението?

# 21
  • София
  • Мнения: 938
Вече съм ЗЛОВЕЩО гладна  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 3 611
Удържате ли положението?

Държим го много zдраво...особено аz  Outta Joint
Вчера гладувах, zатова днес го дадох по-яваш (около 1400 ккал)  Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 938
Това, че ще озверея до довечера, е ясно...Въпросът ми е, като стане 22,18 часа мога ли да се нагрухам  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 611
Това, че ще озверея до довечера, е ясно...Въпросът ми е, като стане 22,18 часа мога ли да се нагрухам  Mr. Green

Това ще е най-лошото, което можеш да направиш Thinking
Баш преди лягане, а и ако ядеш въгл. тц тц тц, яzък дет си гладувала последните 24 часа.
Ако си наистина "оzверяла от глад" съветът ми е да иzядеш една ябълка. Ще те zасити достатъчно, zа да можеш спокойно да zаспиш  Wink

# 25
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Вече съм изпила около 2 литра чай и сок и да ви кажа чесно добре,че сте вие и знам,че има и други гладни Wink.Надявам се да издържа.За първи път ми е и се надявам да има ефект Praynig.

# 26
  • Мнения: 429
Аз сгафих  ooooh! и то ужасно  newsm78
Ама не можах да издържа в Джимис . Всиииички си хапваха сладоледи , а аз фреш , еми ... И аз хапнах сладолед за радост на съпруга . И сега пак ще си гладувам уж , ама ....

# 27
  • София
  • Мнения: 938
Ако си наистина "оzверяла от глад" съветът ми е да иzядеш една ябълка. Ще те zасити достатъчно, zа да можеш спокойно да zаспиш  Wink

Абе, жена, ти гладна била ли си  Laughing LaughingКак ще ме засити ябълка като мога бивол да изям  Crazy Добре де, а утре кво? Пак ли глад и едри въшки?  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 3 611
Абе, жена, ти гладна била ли си  Laughing LaughingКак ще ме засити ябълка като мога бивол да изям  Crazy Добре де, а утре кво? Пак ли глад и едри въшки?  Crossing Arms

Ич ни съм била гладнъ  Crazy
Ми тогаz да те посъветвам да не ядеш ябълка, тъй и тъй няма да те zасити  Wink Laughing най-добре карай на глад и въшки, ако последното липсва, хапвай смело от предястието.
бас ловя, че ако го консумираш няколко дни или най- добре седмици, ще имаш "тенка снага" кат млада тополка.  Crazy

# 29
  • Мнения: 496
Аз още се държа! Единственото ми прегрешение е едно кафе преди около 2 часа, но ми падна кръвното и нямаше начин. Сега съм добре, пия поредното чайче. Успех на всички!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт