"Книга за кърменето" - out of print

  • 2 654
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Бу, колко екземпряла трябват?
Питам, защото съм управител на "Нанси" в Пловдив. Ако действително е изчерпана като тираж е възможно да се изтеглят като бройка останалите книги по другите ни обекти извън Пловдив.

# 16
  • Мнения: X
Бу, колко екземпряла трябват?
Питам, защото съм управител на "Нанси" в Пловдив. Ако действително е изчерпана като тираж е възможно да се изтеглят като бройка останалите книги по другите ни обекти извън Пловдив.



И да се поръчат от издателството, ако бройките не достигат.  Simple Smile

Емас ЕООД
София
пл. П. Славейков №11, ет.4, център
02/9818433

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Бу, колко екземпряла трябват?
Питам, защото съм управител на "Нанси" в Пловдив. Ако действително е изчерпана като тираж е възможно да се изтеглят като бройка останалите книги по другите ни обекти извън Пловдив.



И да се поръчат от издателството, ако бройките не достигат.  Simple Smile

Емас ЕООД
София
пл. П. Славейков №11, ет.4, център
02/9818433

Да, това е най-добрия вариант. Но щом Хеликона не са заредили, най-вероятно и в издателството е изчерпана като тираж и се чака допечатка.

Най-добре е да се звънне първо в издателството  Peace
Дават и отстъпки Wink

# 18
  • Мнения: X
Аз звънях в издателството - виж първия ми постинг в темата.  Simple Smile
Има я книжката, в София прес и Полиграфическия комбинат - това за София. Ако иска някой да звънне и да попита за Пловдив, че на мен и да ми обяснят, няма да се оправя - градът ми е съвсем непознат.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Аз звънях в издателството - виж първия ми постинг в темата.  Simple Smile
Има я книжката, в София прес и Полиграфическия комбинат - това за София. Ако иска някой да звънне и да попита за Пловдив, че на мен и да ми обяснят, няма да се оправя - градът ми е съвсем непознат.
Embarassed Извинявай, че не съм прочела първия ти пост. Четох малко по диагонал  Rolling Eyes  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 12 228
  Аз получих новата, която поръчах през мобилис и ще я оставя на следващата ЛЛЛ среща на която дойда. С поръчка през интернет ми излезе 4,25 лв, от корична цена 5 лв. Изобщо не е скъпа.

# 21
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Имам тази книга и искам да я даря - как да ви я предам?

# 22
  • Мнения: X
  Аз мога да дам моята и без това си я взех ей така, когато малките вече бяха на годинка. Само трябва първо да си я изискам от мамата на която я дадох "замалко".
http://www.mobilis.bg/shop/v2shop.asp
Тук също ми я дава че е налична.

В Мобилис я има, вчера поръчах 3 и току-що ми ги донесоха.
Утре ще ви ги дам, на срещата на Ла Лече.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
На Ла Лече Лига срещите (София и Пловдив) е хубав вариант Simple Smile
Няма да станат много - тя практически е най-четената книга, защото е на български Grinning

А и, живот и здраве, към края на годината - началото на другата се надявам да имаме и други ЛЛЛ групи, ще преразпределим благата Grinning За бъдещи и нови майки книгата може да е чудесен начин за запознаване с кърменето.

# 24
  • Мнения: 5 401
На тазседмичната среща няма да мога да си дам моята книжка.

Общи условия

Активация на акаунт