ПОТУРИ-ХИТ ЛИ СА ОЩЕ?????

  • 10 020
  • 132
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 309
Модерни са и винаги ще си останата актуални!!!
Купи си ги...

# 31
  • София
  • Мнения: 108
Честно казано май и тази година след известно затишие пак излизат на мода. Все по-често ги виждам по различните магазини, включително и в тези, които внасят от тези уж марковите... Аз досега никак не ги харесвах, ама ей на явно колкото повече остарявам, толкова по-малко ми става акъла и сега също мислех да си взема за лятото някакъв такъв модел. Още избирам подходящия, но на темата - определено мисля, че за това лято те също ще са на мода.

# 32
  • Мнения: 3 826
те никога не с били хит , но нали живеем близо до ориента - в страната на кючеците и чалгата , та явно се използват от подходящата  аудитория ....уви..

# 33
  • Мнения: 1 310
те никога не с били хит , но нали живеем близо до ориента - в страната на кючеците и чалгата , та явно се използват от подходящата  аудитория ....уви..
Peace

# 34
  • Мнения: 751
Не са модерни и според мен вече.но ако ти харесват си ги вземи.Иначе и аз не се харесвам с такива чудесии,не ми подчертават хубавите крака и дупе.
Точно това щях да напиша и аз. Peace

# 35
  • Мнения: 7 186
Какво значение има- ако ти харесват, вземи си Peace
И аз не съм голям фен, дори не съм мерила и не знам дали ще се харесам.
Много рядко виждам жена, на която да стоят добре. Но все пак съм забелязала няколко мадами, на които много им ходят.
Според мен потурите са за жени с пропорционална фигура и дълги крака, защото оптически ги скъсяват.
Както и със скини дънките- всички масово ги носят, ама на колко процента им стоят добре е отделен въпрос  ooooh!
Но мъж с дънки- потури нещо не мога да възприема Shocked

# 36
  • Мнения: 4 447
Мъж с потруи? Тури му един фес и го наречи Мюмюн.  Peace

# 37
  • Мнения: 7 186
Ами виждала съм и пичове с потури, макар и рядко, но все пак... Не рапърски дънки с изсулено дъно, ами баш потури Wink Много са ми смешни Grinning
Потурите са някак по- "лигави" и на мъж не ми се връзват нещо...

# 38
  • Мнения: X
Някъде в долината на дълбоките гащи са още хит.

# 39
  • Мнения: X
Чакам с нетърпение да излезне модата на цървулите. И без това някои обущета напоследък ми напомнят на галошки Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: X
кажете момичета,актуални ли са още потурите?Миналата година не ги харесвах,но вчера от любопитство пробвах едни в еднин магазих и взех ,че се харесах CrazyАма дали ще се носят още или ще се доизносват от тези които вече имат.Продавачката ме убеждаваше че си били модерни още и продължавала да зарежда даже с нови летни модели.Обаче аз съм малко тома неверни ,а покрай децата нямам време да ходя по магазини много много за да съм в час съм модата. newsm78Ами това ми е питанката

Честно казано хич не ми допадат. Обезформят фигурата, а краката стават къси Thinking
Важното е г....ът да изглежда голям Hug

# 41
  • Мнения: 1 081

Важното е г....ът да изглежда голям Hug
[/quote]



 hahaha Joy Joy Joy

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Знаех че не много хора харесват потури.. ама като гледам сега ... май никой не ги харесва... само аз и авторката.... newsm62  незнам дали са модерни и не ме интересува... аз си ги нося... имам едни дънкови и едни от плат много много шарени  newsm47 (оранжеви)

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не са , но и да бяха никога не бих ги обула

# 44
  • Мнения: 1 224
Знаех че не много хора харесват потури.. ама като гледам сега ... май никой не ги харесва... само аз и авторката.... newsm62  незнам дали са модерни и не ме интересува... аз си ги нося... имам едни дънкови и едни от плат много много шарени  newsm47 (оранжеви)
Бързо дай снимка да видиме тези много , много шарените Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт